Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Co pod choinkę dla dzieci ( 6latek i 9latka)

Polecane posty

Gość Gosia

Jak w temacie. Potrzebuje pomysłów za niewielkie pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zabawki, to co lubią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy co to są niewielkie pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

klocki magnetyczne albo książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Jak w temacie. Potrzebuje pomysłów za niewielkie pieniądze. 

Lego dla 6 latka, np Minecraft, Lego City itd- od 50 zł. Moj byl happy zawsze. Lub Hot wheels samochodziki. 

Dla 9latki upolujesz chyba na przecenach, portfelik (mozesz cos tam wlozyc..) lub torebke lub bransoletke, łancuszek srebrny z zawieszka, jakas przywieszka do tornistra jest fajna lub fajna poduszka w ksztalcie zwierzatka (jednorozec, kot, koń itd) , pluszowy koc z fajna grafiką itd tez fajny na ta pore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Jak w temacie. Potrzebuje pomysłów za niewielkie pieniądze. 

Lego dla 6 latka, np Minecraft, Lego City itd- od 50 zł. Moj byl happy zawsze. Lub Hot wheels samochodziki. 

Dla 9latki upolujesz chyba na przecenach, portfelik (mozesz cos tam wlozyc..) lub torebke lub bransoletke, łancuszek srebrny z zawieszka, jakas przywieszka do tornistra jest fajna lub fajna poduszka w ksztalcie zwierzatka (jednorozec, kot, koń itd) , pluszowy koc z fajna grafiką itd tez fajny na ta pore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zależy co to są niewielkie pieniądze 

No tak powiedzmy 50zł na głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może Magic Pad (taki tablet znikopis, na youtube moższ zobazyć, kreatywny). Na Mango są po 79 zł a ja kupiłam na Allegro za 49 zł , podświetlany, coś innego. Dla córy kupiłam bo już też nie mialam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio pytasz obcych ludzi co chciałyby twoje dzieci na święta? Jesteś jakąś pijaczką, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio pytasz obcych ludzi co chciałyby twoje dzieci na święta? Jesteś jakąś pijaczką, czy co?

Dlaczego tak piszesz? Ja się Autorce nie dziwię i fajnie, że pyta bo może ktoś widział lub kupił coś fajnego o czym nawet się  nie wie, że jest taka rzecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Serio pytasz obcych ludzi co chciałyby twoje dzieci na święta? Jesteś jakąś pijaczką, czy co?

Niemam dzieci. Zostałam zaproszona na świąteczny obiad i pomyślałam że fajnie byłoby coś przynieść dzieciakom. Nie mam pojęcia czym interesują się dzieci koleżanki bo zwyczajnie ich nie znam, dlatego zapytałam. Mam nadzieje że zaspokoiłam twoją ciekawość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×