Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Boję się go

Polecane posty

Gość Lola

Mam problem od jakiś 3 miesięcy. Dostałam się za stypendium do pewnej drogiej szkoły, nie mogę jej zmienić, bo taką właśnie mam umowę komercyjną z ową szkołą. Na początku było cudownie, wspaniali nauczyciele, ludźmi aż tak się nie przejmowałam. Jakiś snobski chłopak, tzw król szkoły zaczął się nade mną znęcać. Najpierw to były zwykle dogryzki, później zaczął mnie zastraszać. Doszło do tego że co przerwę płakałam w toalecie. Grozi że zrobi mi krzywdę, pisze do mnie ciągle i znęca się psychicznie, ciągle mi powtarza że nic nie mogę zrobić i że przy nim jestem niczym. Ostatnio potrafi nawet publicznie klepnąć mnie w tyłek, co jest cholernie upokarzające, ale boję się zareagować, że zrobi mi krzywdę. Groził że posadzi mnie o dilerkę i podłoży narkotyki, albo wsadzi do psychiatryka, bo większość osób potwierdzi jego wersje wydarzeń, jakakolwiek nie będzie. 
Kiedy powiedziałam cokolwiek nauczycielom i oni poinformowali jego mamę to ta mnie naskoczyła, groziła mi sądem, a szkoła pewnie nie chcąc stracić klienta uciszyła sprawę. Później złapał mnie z kolegami po szkole, ale na szczęście nic okropnego się nie wydarzyło. Bardzo się boję, mam myśli samobójcze, zastanawiam się czy to wytrzymam, CO ROBIĆ??

Błagam pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nagrywaj wszystko. Szkola powinna miec tez monitoring, po kazdym incydencie popros o nagranie, bo mogą to automatycznie kasowac po jakims czasie gdy nic na terenie szkoly się nie dzieje. Ewentualnie zainwestuj w kamerkę przenosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

wez dowody rzeczowe, te wiadomości i zgłoś to na policję. Już nie będzie taki odważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Zgłoś, bo ten dziad gotowy Cię zgwałcić. Trzeba sprawe nagłośnić , bez strachu ,odważnie , nie wchodzić w rolę ofiary. Poinformuj dzielnicowego , tak żeby miał ślad w swoich dokumentach, że koleś Ci grozi. Najlepiej ,żebyś znalazła sobie kogoś kto wychodziłoby z Tobą ze szkoły . Widać, że kolo się na Ciebie uparł. Znęca się ,bo to psychopata i wie, że się go boisz. To jest przemoc, jego to kręci , nakręca go Twój strach . To się kwalifikuje pod paragraf. Zglaszaj, gdzie się da.  Poza szkołą  unikaj miejsc w których mógłby być. To drapieżnik. On nie odpuści.  Gotowy złamać Ci życie. Współczuję Ci i mocno przytulam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3maj się
9 godzin temu, Gość Lola napisał:

Mam problem od jakiś 3 miesięcy. Dostałam się za stypendium do pewnej drogiej szkoły, nie mogę jej zmienić, bo taką właśnie mam umowę komercyjną z ową szkołą. Na początku było cudownie, wspaniali nauczyciele, ludźmi aż tak się nie przejmowałam. Jakiś snobski chłopak, tzw król szkoły zaczął się nade mną znęcać. Najpierw to były zwykle dogryzki, później zaczął mnie zastraszać. Doszło do tego że co przerwę płakałam w toalecie. Grozi że zrobi mi krzywdę, pisze do mnie ciągle i znęca się psychicznie, ciągle mi powtarza że nic nie mogę zrobić i że przy nim jestem niczym. Ostatnio potrafi nawet publicznie klepnąć mnie w tyłek, co jest cholernie upokarzające, ale boję się zareagować, że zrobi mi krzywdę. Groził że posadzi mnie o dilerkę i podłoży narkotyki, albo wsadzi do psychiatryka, bo większość osób potwierdzi jego wersje wydarzeń, jakakolwiek nie będzie. 
Kiedy powiedziałam cokolwiek nauczycielom i oni poinformowali jego mamę to ta mnie naskoczyła, groziła mi sądem, a szkoła pewnie nie chcąc stracić klienta uciszyła sprawę. Później złapał mnie z kolegami po szkole, ale na szczęście nic okropnego się nie wydarzyło. Bardzo się boję, mam myśli samobójcze, zastanawiam się czy to wytrzymam, CO ROBIĆ??

Błagam pomocy 

Takie sprawy dzieją się w realu w życiu dorosłych osób. Kanalie , wygląda na to są ponad prawem. Wspominamy bohaterów RP potępiając  ich oprawców a bagatelizuje się oprawców, którzy tak ,jak piszesz niszczą życie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liia

Nie masz nikogo dorosłego? Dlaczego twoja matka jego sądem nie postraszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ten chłopak jest dorosły, ostatnio jak zagroziłam mu sądem i tym, że pokaże policji wiadomości które do mnie pisze to mnie wyśmiał i powiedział, że gdyby się o to martwił to nie pisałby ich na messengerze:( Powiedział że udowodni że ja tego chciałam, a to forma jakiejś chorej perwersyjnej zabawy. Jestem po prostu załamana, jestem pewna że on nie jest normalnym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lola napisał:

Ten chłopak jest dorosły, ostatnio jak zagroziłam mu sądem i tym, że pokaże policji wiadomości które do mnie pisze to mnie wyśmiał i powiedział, że gdyby się o to martwił to nie pisałby ich na messengerze:( Powiedział że udowodni że ja tego chciałam, a to forma jakiejś chorej perwersyjnej zabawy. Jestem po prostu załamana, jestem pewna że on nie jest normalnym człowiekiem...

Mówi tak, bo myśli ze tego  nie pokazesz. Zastrasza cię po prostu, mysli ze tego nie zglosisz. Na takiej pewnosci siebie, moze się przejechac. I jedzie na tym. Wmawia ci, ze nic nie udownisz. I tutaj myli się. Ale chce zebys uwierzyla, ze nie masz szans. Nie daj sie zastraszyc. Manipuluje toba i mysli, ze jest cwany. A ty go sluchasz i mu wierzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

W tej szkole nie ma kamer, ostatnio powiedział że jeśli spróbuje nosić przy nim jakiś podsłuch to każe mi go zeżreć... mówi mi straszne rzeczy, ciągle mnie upokarza, mam wrażenie że odchodzę od zmysłów, czuję się kompletnie bezradna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz ogromne pole popisu, zeby go udupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ale macie racje, to trzeba zgłosić. Po prostu bardzo się boję, że jednak policja to zbagatelizuje albo on jakoś się wywinie przez swoje pieniądze i wpływowych rodziców, a wtedy nie wiem co mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lola napisał:

W tej szkole nie ma kamer, ostatnio powiedział że jeśli spróbuje nosić przy nim jakiś podsłuch to każe mi go zeżreć... mówi mi straszne rzeczy, ciągle mnie upokarza, mam wrażenie że odchodzę od zmysłów, czuję się kompletnie bezradna. 

Nie badz naiwna. I nie boj sie go. Jemu o to chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

Zastraszył Cię nie źle, to jakiś psychol. Nie kasuj żadnych wiadomości od niego ( pewnie można odebrać je jako znęcanie), dobrze by było gdybyś miała jakąś osobę która potwierdziłaby jego zachowanie. Bez świadka to Twoje słowo przeciw jego słowu jest i jest słabo. Opowiedz sytuacje Rodzicom, Dzielnicowemu ( niech wie co dzieje się w jego Dzielnicy) zwyczajnie boisz się chodzić do szkoły przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogamigo

Rozumiem przez jakie piekło przechodzisz. Zbieranie dowodów to jedno. Szkoda, że nie masz "dobrych kolegów" co by go dosłownie unieszkodliwili. Nie chcę Ciebie straszyć ale może dojść do próby zbiorowego gwałtu i jeszcze to nagrają. Może też szpiegować Ci korespondencję. Zrób LOGI za pomocą OTL lub Combofix i daj to na forum dla informatyków. Urządź prowokację ale niech będzie to nagrane, przy rodzicach, znajomych itp.. Nie wiem jak z finansami u Was ale warto wynająć kogoś kto go pośledzi i Ciebie przypilnuje przy okazji. Zbieraj dowody. Nie jesteś sama. Już te wpisy na forum to dowód (piszesz tu o możliwości uwikłania w dilerkę, też coś podobnego mnie spotkało ale nie mieli dowodów). Ty walczysz z gnojem a ja z całym osiedlem. Nie jesteś sama. Jeżeli potrzebujesz to pisz tu do nas na forum lub prywatnie (mail itp..). Coś wymyślimy.

Powiedz Nam bo to ważne. Czy to zaczęło się od konkretnego zdarzenia? Co chu**wi w Tobie nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

To zaczęło się po kilku miesiącach szkoły. Najpierw były zwykle docinki, później robiło się coraz gorzej. Poniżenia, zastraszania, aż wreszcie doszło do patologii. Nie pasuję mu, bo nie jestem jak „oni”, tzn. dzieciaki z prywatnej szkoły. Na początku miałam koleżanki w szkole, dogadywałam się z klasą itp. Później on nastawił ich ze znajomymi przeciwko. To typ, któremu nikt się nie sprzeciwi na głos, bo zesłałby na siebie gniew i dezaprobatę całej grupy, więc ludzie dosłownie tańczą jak on zagra. Beznadziejna sytuacja, bo jego kilku najlepszych kolegów na bank może potwierdzić to co on powie, bo świetnie ich to bawi tak jak jego. A reszta szkoły czy uczniów będzie bezstronna. Podejrzewam, że podobnie może być z dyrekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Zanim poważnie zainteresował się mną w szkole jego grupka uwzięła się na jakiegoś chłopaka, też dostał się za stypendium. Niejednokrotnie widziałam jak poniżali go publicznie, kompletne bestialstwo, ale sama nie zareagowałam. Bałam się zwrócić na siebie ich uwagę. Aż doszło do momentu, kiedy nie wytrzymałam i powiedziałam, żeby dali mu spokój bo to dziecinne. Chyba od tego momentu wszystko się zaczęło. Słyszałam że z rok temu miał już jakąś sprawę sądową, ale generalnie skończyło się na tym, że bardziej oberwała ofiara niż on, bo złożył zeznania o fałszywe zeznania i krzywdzenie mienia. Niby zbieram te dowody, ale ostatnio usłyszałam, że zgoli mi głowę albo będzie podawał narkotyki, a jeśli ich nie wezmę to mi je podrzuci, a ludzie potwierdza ze ode mnie kupowali, jeśli nie zgodzę się na jakieś jego warunki relacji. Podejrzewam że to był jakiś sarkazm, tyle że nie zrozumiałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Lola napisał:

Zanim poważnie zainteresował się mną w szkole jego grupka uwzięła się na jakiegoś chłopaka, też dostał się za stypendium. Niejednokrotnie widziałam jak poniżali go publicznie, kompletne bestialstwo, ale sama nie zareagowałam. Bałam się zwrócić na siebie ich uwagę. Aż doszło do momentu, kiedy nie wytrzymałam i powiedziałam, żeby dali mu spokój bo to dziecinne. Chyba od tego momentu wszystko się zaczęło. Słyszałam że z rok temu miał już jakąś sprawę sądową, ale generalnie skończyło się na tym, że bardziej oberwała ofiara niż on, bo złożył zeznania o fałszywe zeznania i krzywdzenie mienia. Niby zbieram te dowody, ale ostatnio usłyszałam, że zgoli mi głowę albo będzie podawał narkotyki, a jeśli ich nie wezmę to mi je podrzuci, a ludzie potwierdza ze ode mnie kupowali, jeśli nie zgodzę się na jakieś jego warunki relacji. Podejrzewam że to był jakiś sarkazm, tyle że nie zrozumiałam 

Nie wiem dlaczego do tej pory niczego nie nagrywasz, kazde jego słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etui

powiedz mi czy twoi rodzice o tym wiedzą przypuszczam że będzie tylko gorzej masz jakieś wsparcie w rodzinie czy twoi rodzice mają jakąś strategię jak to rozegrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybki

Nagrywaj wszystko nikt nie będzie chciał zeznawać poinformuj policję o groźbie podłożenia narkotyków i groźbie podania ci icih wtedy gdyby coś znaleźli i ciebie to będą jakieś poszlaki na tego chłopaka powiedz że nastawia innych na ciebie ale powiedz to już teraz policji nie bój się jego matki bo będzie tylko gorzej 

Może próbować cię zgwałcić lub np kazać zrobić loda i to nagrać może cię bićpowiedz stop be będzie gorzej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybki

Powiedz na policji wszystko 

Powiedz czy masz już teraz jakieś nagrania?

Powiedz że matka daje aprobatę jego dręczeniu ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
12 minut temu, Gość Rybki napisał:

Nagrywaj wszystko nikt nie będzie chciał zeznawać poinformuj policję o groźbie podłożenia narkotyków i groźbie podania ci icih wtedy gdyby coś znaleźli i ciebie to będą jakieś poszlaki na tego chłopaka powiedz że nastawia innych na ciebie ale powiedz to już teraz policji nie bój się jego matki bo będzie tylko gorzej 

 

Może próbować cię zgwałcić lub np kazać zrobić loda i to nagrać może cię bićpowiedz stop be będzie gorzej

 

no,no ktoś się boi, grozi w zawoalowany sposób ....stop bo będziej gorzej ,czyżby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll
10 minut temu, Gość -------------------------- napisał:

no,no ktoś się boi, grozi w zawoalowany sposób ....stop bo będziej gorzej ,czyżby

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Rybki napisał:

Powiedz na policji wszystko 

Powiedz czy masz już teraz jakieś nagrania?

Powiedz że matka daje aprobatę jego dręczeniu ciebie

Dokładnie, powiedz policji, opisz cala sytuacje i wspomnij na ile jest wpływowy (ze inni będą trzymać jego stronę chocby ze strachu), pokaz im wszystkie jego wiadomości do Ciebie i ten temat na kafe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjkn

I jak autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezła prowokacja !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile masz lat? Pierwsze co to powinnaś powiedzieć swoim rodzicom.  Mówisz, że do Ciebie pisze, no to dowody masz prawda? Policja jeszcze istnieje w tym kraju i kuratorium też. Niby coś tam smutno a z drugiej strony głupota ludzka jest nieopisana. Siedzieć i płakać, a w około tysiące możliwości, których nie chcesz wykorzystać. To już nie średniowiecze czy lata 70. Mamy 21 wiek, masz tysiące opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rynny
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ile masz lat? Pierwsze co to powinnaś powiedzieć swoim rodzicom.  Mówisz, że do Ciebie pisze, no to dowody masz prawda? Policja jeszcze istnieje w tym kraju i kuratorium też. Niby coś tam smutno a z drugiej strony głupota ludzka jest nieopisana. Siedzieć i płakać, a w około tysiące możliwości, których nie chcesz wykorzystać. To już nie średniowiecze czy lata 70. Mamy 21 wiek, masz tysiące opcji. 

pod powiedz jej krok po kroku co ma zrobić bo rozumiem że dziewczyna jest sparaliżowana strachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Rynny napisał:

pod powiedz jej krok po kroku co ma zrobić bo rozumiem że dziewczyna jest sparaliżowana strachem

Sparaliżowana strachem jest teraz, bo dopuściła sama do tego. Co powinna zrobić? Pójść do rodziców oni dalej sprawą pokierują. Jak to nie pomoże, pójść na najbliższy komisariat i porozmawiać z panem policjantem, on też jej pomoże. No i po krzyku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×