Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

nowy facet

Polecane posty

Gość gosc

prawie dwa tygodnie temu poznalam przez kolegę super faceta. ma 30 lat a ja 23, dobra prace, jest przystojny i mega kochany. mam motyle w brzuchu i jestem cala w skowronkach. Ciagle mi mowi, ze jestem super, spotykamy sie wtedy kiedy ja mam czas i wszystko dzieje sie w malych krokach. widzielismy sie 6 razy i dopiero sie pocalowalismy.powiedzialam, mu ze na cos wiecej musi poczekac.  Duzo o nim mowie i uwielbiam sie nim chwalic w pracy, znajomym jaki jest kochany itp. Jednak dopiero dwa dni temu dowiedzialam sie ze zakonczyl 3,5 letni zwiazek tydzien przed poznaniem mnie. mowi, ze jego byla jest mu obojetna, ale bardzo sie denerwuje jak o niej mowi. Mówi o niej zle, uprzedzil i w sumie nastraszyl, ze ona moze przyjsc do mnie do sklepu i cos mi nagadac... na dodatek pracuje z ciotka jego bylej dziewczyny i gdy mu o tym powiedzialam to zapytal czy chce przestac sie spotykac... dodal takze, ze zepsula mu duzo nerwow ale jest mu obojetna i wgl byl bardzo zdenerwowany po tej rozmowie. dwa razy juz chwalil mi sie prezentem od niej. nie powiedzial wprost ze ona mu to podarowala, ale sie domyslilam tego. bardzo jest mily, kupil mi kwiaty i jest slodki, mowi ze chce byc ze mna do konca zycia a tamta dziewczyna bardzo go skrzywdzila. wyslal mi rowniez swoje zdjecie ktoregos dnia, na ktorym byl z byla, ale bylo widac jej tylko reke. jest mna zauroczony, ale rowniez po pracy pisze ze mna o wszystkim, a jednoczesnie slucha milosnych piosenek i popija wino. nie chce rozmawiac o jego bylej, ale on jak sie rozkreci to nie moze przestac na nia zle mowic dopoki ja nie przerwe. nie chce go stracic bo bardzo sie zakochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rchb

Wszystko wygląda na to że jesteś tylko tarczą którą rozbijają się konflikty między nią a nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Buuuuhhahaahhaahaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać jak wiele emocji w nim.to wyzwala,duzo o niej mówi, nawet jeśli źle mówi to raczej na dla cos do niej czuje, nie jest mu obojętna bo by tyle razy nie poruszał tego tematu. Ciebie urabia ale gadać mozna wszystko...a najprawdopodobniej jesteś tylko plasterkiem.na ranę po byłej. Może chce wzbudzić w niej zazdrość spotykając się z nią. Widzisz, jak się dowiedział.ze pracujesz z jej ciocia to jakbys słowo powiedziala.to by zrezygnował z waszej znajomosci! Tak się nie zachowuje zauroczony facet, nie rezygnuje tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widać jak wiele emocji w nim.to wyzwala,duzo o niej mówi, nawet jeśli źle mówi to raczej na dla cos do niej czuje, nie jest mu obojętna bo by tyle razy nie poruszał tego tematu. Ciebie urabia ale gadać mozna wszystko...a najprawdopodobniej jesteś tylko plasterkiem.na ranę po byłej. Może chce wzbudzić w niej zazdrość spotykając się z nią. Widzisz, jak się dowiedział.ze pracujesz z jej ciocia to jakbys słowo powiedziala.to by zrezygnował z waszej znajomosci! Tak się nie zachowuje zauroczony facet, nie rezygnuje tak szybko...

wlasnie wiem, na dodatek gdy mu powiedzialam ze sie nim chwale jaki jest dobry to powiedzial zebym przystopowala i tak o nim nie opowiadala wszystkim i zebym nie mowila rowniez o jego pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ma zbędny bagaż za sobą posłuchaj jeśli dla ciebie to pierwszy facet z jakim się spotykasz to daruj sobie nie rozumie czemu młode dziewczyny biorą facetów po przejściach albo jeszcze gorzej rozwodników z dziećmi kiedy mogą poszukać sobie kogoś bez zbędnego balastu emocjonalnego nie pakuj się w to ponieważ w tle ciągle będzie tam ta kobieta przypuszczam że jeśli ona kiwa palcem to on cię z nią zdradzi odpuść sobie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×