Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luna87

Okropny ból jajników. Już nie daję rady...

Polecane posty

Gość Luna87
22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przynajmniej w szoku nie jesteś. Przestań w końcu oszukiwać samą siebie, że nie czekasz na kolejną ciążę, jak każda rasowa staraczka. Trochę histeryzujesz, to może Cię blokować. Powodzenia w następnym cyklu. 

Właśnie tu moja droga się grubo mylisz.

Nie nakręcam się i nie nakręcałam. Bardzo mnie zmartwił ból jajników, bałam się że to torbiele więc stąd było moje pytanie. Nie, nie mam zamiaru blokować się, bo już mam jedno dziecko i wiem jak wyglądały wtedy nasze starania - mega blokada psychiczna  Teraz jest całkiem inaczej 😊. I oboje z mężem jesteśmy zdania - będzie to będzie, nie to nie. Jest pełen luz. Właśnie dzisiaj dostałam okresu i mam już typowe bóle na okres, jajniki całkiem zelżały i jest git już. Nie nastawiłam się na ciążę, nawet mojemu mówiłam że dla mnie najważniejsze żeby było zdrowie (może brzmi to banalnie, lecz jestem po leczeniu nowotworu złośliwego). Dlatego każdy ból, każde strzyknięcie w organizmie przyprawia mnie o dreszcze. Nie jestem i nie będę się nazywać staraczką. Dla mnie jest najważniejsze zdrowie i chce tylko tego, bo resztę można kupić. A zdrowia nie. Dodam że moja tarczyca też jest zagrożona niedoczynnością ale póki mam dobre wyniki lekarz sam powiedział że mam nie czekać ze staraniami dopóki nie wyjdą problemy z tarczycą. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna87
19 godzin temu, Gość Mmm napisał:

Też miałam takie bóle jajników, podczas USG okazało się że mam ogromne torbiele endometrialne na jednym i drugim. Radzę udac się do lekarzach.

Na razie dostałam okresu (i chwała za to!) Bo ból jajników całkiem zelżał  i jest dobrze ale będę się oczywiście dalej obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Substancja na bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna87

Hej. Pisze po kolejnym cyklu starań. Czyli drugim. Tym razem się udało, zobaczyłam na teście 2 tłuste krechy 😁. A jedyny objaw jaki miałam to od owulacji miałam straszny ból piersi i wrażliwe sutki. A tak poza tym czuje się jak na okres.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie u na ucho

Okres miałaś 8.12 

Dziś jest 31.12

Czyli od ostatniej miesiączki minęło 22 dni... I już wiesz ze jesteś w ciąży???

Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Oj lekarz. Jak mnie bolał jeden tylko to dwa razy wmówili mi że to przez okres.. tylko że okazało się że to torbiel i że sam się nie wchłonie. Możliwe że masz problemy z nerkami i ból promieniuje, a senna możesz być przez ewentualna ciążę, okres, pogodę, ciśnienie. 

Leć do lekarza i do szybciutko! Bo niestety zanim porobią ci badania to chwilka minie a po co masz się męczyć? Jak bardzo boli leć na sor. (Najlepiej ginekologiczny)  Posiedzisz chwile, ale warto to sprawdzić. Nawet jak ci powiedzą że to przez okres/ciążę to i tak poproś o badania! Żeby nie zrobili cię w **** jak mnie i czekam do porodu żeby pozbyć się torbielą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna87

Hej,

Wszystko jest ze mną w porządku, robiłam betę, w pierwszym dniu wyszła 192 a 2 dni później 453. Okresu dalej brak, lekarza mam w poniedziałek i mam nadzieję że ciąża się potwierdzi 🙂. Owulację miałam prawdopodobnie w 8 dniu cyklu więc dlatego szybko krechy zobaczyłam na teście.

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna87
Dnia 31.12.2019 o 01:09, Gość Głupie u na ucho napisał:

Okres miałaś 8.12 

Dziś jest 31.12

Czyli od ostatniej miesiączki minęło 22 dni... I już wiesz ze jesteś w ciąży???

Serio?

Tak, mam krótkie cykle które trwały góra 24-25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna87

I wg moich obliczeń jestem teraz w 6 tc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.12.2019 o 01:09, Gość Głupie u na ucho napisał:

Okres miałaś 8.12 

Dziś jest 31.12

Czyli od ostatniej miesiączki minęło 22 dni... I już wiesz ze jesteś w ciąży???

Serio?

No właśnie... Coś tu chyba się k.upy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×