Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xyz89

Wyniki krwi i moczu na każdą wizytę?

Polecane posty

Gość Xyz89

Powiedzcie mi czy na każdą wizytę comiesięczną u ginekologa przynosilyscie wyniki morfologii i moczu? Mam wizytę za kilka dni ale ostatnio doktor nic nie mówił żebym przyniosła na kolejną wizytę świeże wyniki. Natomiast koleżanka która też jest w ciąży mówi że robi morfologie i mocz na każdą wizytę. Jak to było u was? Jestem w 16 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Nie robilam na każdej wizycie, tylko jak dostałam skierowanie na badania (chodziłam na nfz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Na kazda wizyte dostarczalam wyniki krwi i moczu plus wszystkie dodatkowe badania, ktore akurat mialam zrobic. Tokso, hiv i kile oraz cos tam jeszcze robilam tez dwa razy. Na poczatku i koncu ciazy. Tak zyczyl sobie moj gin. Chodzilam prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz89

Ja też chodzę prywatnie i te wszystkie wyniki badan typu HIV i inne przynosiłam już ostatnio, lekarz je zapisał w karcie ciazy i nic nie mówił żeby robić jakieś badania na następna wizytę choć widzę że w karcie ciąży jest miejsce na to żeby co miesiąc coś tam wpisać. Może dla świętego spokoju zrobić tą morfologie i dać mocz do badania? Przynajmniej będę wiedziała czy nadal jest wszystko ok a tak jak mi zleci na następna wizytę te wyniki to będę wiedziała dopiero za miesiąc na kolejnej wizycie czy wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam badania bardzo często, bo wyniki były nie najlepsze, potem jak się poprawiło to już nie musiałam co chwila się badać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mocz miałam badany przed każdą wizytą, a morfologię co drugą wizytę, bo lekarz powiedział, że za każdym razem mam wzorcowe wyniki, więc nie ma potrzeby, żeby ciągle mnie kłuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi lekarz na nfz nie kazał robić żadnych badań do 3 mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w drugiej ciazy, wyniki mam robione co druga wizyte, a wiec co 6 tyg, zarowno w pierwszej jak i w tej ciazy. Wizyty prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Ciąża prowadzona na NFZ - wizyty co 3-4 tygodnie i za każdym razem morfologia+mocz, do tego były robione te wszystkie pozostałe badania z krwi - grupa krwi, gbs, tokso, różyczka, hiv i coś tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Chodze prywatnie i na kazda wizyte co 3-4tyg lekarz mi zalecil robic mocz + morfologie, tak profilaktycznie. Inne badania robie wg.potrzeby, albo z polecenia lekarza, albo dla swojego spokoju, glownie TSH i glukoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Chodze prywatnie i na kazda wizyte co 3-4tyg lekarz mi zalecil robic mocz + morfologie, tak profilaktycznie. Inne badania robie wg.potrzeby, albo z polecenia lekarza, albo dla swojego spokoju, glownie TSH i glukoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiedj

 Chodzę prywatnie i morfologię pełną oraz ogólne badanie moczu mam robić co wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robiłam na każdą, ale nie chodziłam na wizyty co miesiąc tylko raz na trymestr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×