Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kmk90

Jaki obrać kierunek? Co radzicie?

Polecane posty

Gość Kmk90

Hej wszystkim

Chciałabym się przebranżowić. To co robię obecnie nie będę się rozpisywać ale mam tego dość , brak rozwoju itp. stoję przed dylematem jaki obrać kierunek, waham się pomiędzy rachunkowością , a marketingiem. Serducho podpowiada marketing - ciekawsze rzeczy, większa styczność z ludźmi, ogólnie miłej bedzie mi go przyswajać + mam pracę dyplomowa, która się z nim wiąże. Rachunkowość natomiast podpowiada rozum, bo wydaje mi się , że łatwiej po niej o pracę i łatwiej można powiązać ja z moja obecna pracą.

Może jakieś z Waszej strony podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffg

Rachunkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmk90

Dzięki za głos 🙂 a ktos może jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos usunal moj post wiec wpisze jeszcze raz.

Lubisz matematyke ? Jak szla nauka przedmiotow scislych w szkole ? Jestes cierpliwa , skrupulatna , dokladna ? To sa cechy bardzo potrzebne jesli ktos chce sie zajmowac rachunkowoscia. Jesli tego nie masz to raczej zrezygnuj. Przy braku takich cech zajmowanie sie rachunkowoscia po jakims czasie moze stac sie bardzo meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź za głosem serducha. Próbuj i doświadczaj, bez sensu iść na rachunkowość tylko z tego względu że łatwiej o pracę. Totalna bzdura jak dla mnie, w każdej dziedzinie idzie znaleźć pracę tym bardziej jak ktos robi coś z pasją to będzie lepiej doceniony niż pracownik który robi to bo ktos kiedyś tak mu powiedział i tkwi w takim stanie bo boi się zmian w życiu. Sam kiedyś stałem przed podobnym dylematem czy iść za głosem serca czy rozumu. Wygrało serducho i mega się tym jaram a robiłem w życiu wiele rzeczy co by sprawdzić czy to jest akurat to co chcę robić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje. Nie kazdem jest dane robic to co naprawde lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×