Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dieta odchudzająca a święta :)

Polecane posty

Gość Gość

Jak sobie radzicie w tym okresie z odchudzaniem? Jestem na diecie od października są już spore efekty ale martwię się okresem świątecznym. Wigilia, dwa dni świąt, sylwester, nowy rok.. Trochę tego jest. Akurat uwielbiam potrawy Bożonarodzeniowe ale są ciężkie. Chciałabym utrzymać chociaż wagę ta co mam 🙂 już sobie zaplanowalam treningi między świętami.

A Wy jak sobie radzicie w tym okresie? Jak w ogóle do tego podchodzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 6.12.2019 o 14:08, Gość Gość napisał:

Jak sobie radzicie w tym okresie z odchudzaniem? Jestem na diecie od października są już spore efekty ale martwię się okresem świątecznym. Wigilia, dwa dni świąt, sylwester, nowy rok.. Trochę tego jest. Akurat uwielbiam potrawy Bożonarodzeniowe ale są ciężkie. Chciałabym utrzymać chociaż wagę ta co mam 🙂 już sobie zaplanowalam treningi między świętami.

A Wy jak sobie radzicie w tym okresie? Jak w ogóle do tego podchodzicie? 

zalezy na jakiej diecie jesteś. ale pamietaj że bożonarodzeniowe ppotrawy sa postne. nie jedz słodyczy i ciasta. a nic się nie stanie. poza tym pamiętaj że w święta tez można ćwiczyć, spalac kalorie wyjsc na spacer, pobiegać, basen. jeść posiłki o danych porach, a nie cały dzien przy stole i żreż jak świnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×