Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy są tu mamy które musiały podjąć krok ostateczny czyli bardzo ograniczyć babci kontakt z wnukiem i dlaczego?

Polecane posty

Gość Gość

Ja znam taką osobę. Powodem były zaburzenia teściowej która najpierw była toksyczną teściową a potem taka sama babcia, podważająca autorytet matki, mówiąc wprost wnukowi że mama nie ma racji, rodzice się nie znają. Są normalnymi rodzicami a ona w rodzinie robiła z nich wyrodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co Wy ludzie macie do tych babć? Jak pomaga to jest dobrze a jak coś nie podpasuje to odrazu do ogrodzenia. W głowie się nie mieści takie coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja znam taką osobę. Powodem były zaburzenia teściowej która najpierw była toksyczną teściową a potem taka sama babcia, podważająca autorytet matki, mówiąc wprost wnukowi że mama nie ma racji, rodzice się nie znają. Są normalnymi rodzicami a ona w rodzinie robiła z nich wyrodnych

Niech zgadnę ta osoba jesteś Ty? Widać że szukasz poklasku dla swojego zachowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Moj synek przychodzi na swiat dopiero za 3mce, ale juz teraz wiem ze napewno nie bedziemy czestym gosciem u moich rodzicow. Widze jak matka zachowuje sie względem dzieci moich siostr. Wiem ze dziadkowie sa od rozpieszczania i pozwalaja dzieciakom na wiecej, ale nie pozwole zeby moje dzieci by traktowane jak niewychowane swinki. Zachecanie 5letniego dziecka do grzebania raczka w wazie zupy i wybierania "co jej sie podoba, byleby jadla", podczas rodzinnego obiadu jest okropne. Tak samo jak kibicowanie w robieniu balaganu wszedzie- pluciu i rzucaniu jedzeniem, niszczeniu zabawek, rwaniu ksiazeczek i gazet, uczenie nietolerancji na zasadzie"patrz jakie pani ma brzydkie rece *tatuaze* powiedz fuj fuj", "patrz jakie pan ma kolczyki *tunele* powiedz niu niu niu ty sobie takich nie zrobisz"... Ponadto te jej rady, ktore sa zupelnie sprzeczne z tym co mowi mi moj pan doktor i hasla "ja 3 dzieci urodzilam ja wiem lepiej a ten lekarz to jakis ...a". Szkoda ze ostatni raz rodzila prawie 30lat temu. Mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niech zgadnę ta osoba jesteś Ty? Widać że szukasz poklasku dla swojego zachowania 

No niestety nie. Pudło. Za to starsza synowa mojej teściowej tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×