Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wesele Czy mąż musi mieć krawat w kolorze mojej ...enki

Polecane posty

Gość Gość

Świnka peppe.... Ha ha ha. Ale to prawda facetowi też w jakims kolorze może nie pasować i co.... On może wyglądać nie fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Świnka peppe.... Ha ha ha. Ale to prawda facetowi też w jakims kolorze może nie pasować i co.... On może wyglądać nie fajnie. 

Może, bo ma pasować do ...enki jak buciki albo torebka. Lambadziary górą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Swoją drogą mój facet chyba wolałby iść goły niż w różowej koszuli. Inna sprawa że wyglądałby śmiesznie w niej choć jest łysy. Komu w ogóle pasuje różowa koszula? Gość z czarnymi włosami którego kiedys widziałam w takiej wyglądał komicznie w niej, zwłaszcza że buzka okrągła i poliki mocno czerwone, istna Peppa Pig. Inna pisze że blondyn tez jak swinka... chyba jak ktos blady jak sciana albo mocno opalony to by mu ten róż uszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość Danka napisał:

My ostatnio jak byliśmy na weselu to miałam chabrowa ...enkę i mąż też taki krawat. Nawet córeczki były w tych samych kolorach lubię gdy wszystko jest dopiete na ostatni guzik. 

Hahahaha jaka wieś 🤣 I najlepsze że ubierając tak rodzinę myślałaś patrząc na was jacy to stylowi jesteście🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieś się bawi i tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Ale wy baby jesteście tępe z natury :d kolejny temat gdzie się utwierdzam 😄 i pózniej zdziwienie ze faceci traktują was jak mięso do seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko ja odbieram ...enke do swojej figury i urody a mąż garnitur też. W tym rokui na sylwestra mam bordowa ...enkę, mąż garnitur i też taki bordowy krawat ale jest to zbieg przypadku a nie specjalnie dobrane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ubieranie krawatubpod kolor ...enki było modne z 20 lat temu. Teraz to kompletna wiocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×