Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beerMYlife

Codziennie musze się n@pi3rdolić bo inaczej wariuje z tej samotności

Polecane posty

Gość beerMYlife

to takie smutne..., ale po prostu musze codziennie te 4-5 piwek wypić a przy sobocie sie uj3bać w trupa bo inaczej wariuje, samotnosc mnie zabija, niszczy..

wiec zeby jakos ten ból zagłuszyć to pije..

ps. do tych mundrych, ktorzy zaraz napiszą, że alkohol to moj problem i dlatego nikogo nie mam- a wiec sluchajcie mnie leszcze, nie piłem baaardzo dlugi czas, przez rok prawie w ogole a przez 3 lata bardzo sporadycznie, piwko w sobote i to wszystko, do tego trenowalem, dbałem o siebie- robiłem wszystko na maksimum.. i co? I NIC KU.RWA!!! doslownie NIE BYLO ZADNEJ ROZNICY..

wiec skoro nie ma zadnej roznicy to po jaka cholere to wszystko robic, dbac o siebie, starac sie? skoro efekt taki sam? a takto po alkoholu to chociaz jest mi fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszego z okazji 6 grudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
5 minut temu, Leżaczek napisał:

No nie ma sensu lepiej sobie grać leżakować 👌😙

granie jest fajne ale tylko po alkoholu, ps. i do tego trzeba miec sprzet-ktorego ja nie mam, kupilem niedawno kompa za 1.600zł i jak sie potem dowiedzialem w nic nowego nie pogram, bo za słaby sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal

A po ... o tym piszesz  codziennie? Uważasz że to kogoś obchodzi? Twoją życie twój biznes. Czekasz na oklaski i wspólne uzalanie się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Cześć 

Czytałam twój post wczoraj. Mnie to obchodzi ale nie mogę Ci pomóc bo sama mam podobny problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
36 minut temu, Gość beerMYlife napisał:

to takie smutne..., ale po prostu musze codziennie te 4-5 piwek wypić a przy sobocie sie uj3bać w trupa bo inaczej wariuje, samotnosc mnie zabija, niszczy..

wiec zeby jakos ten ból zagłuszyć to pije..

ps. do tych mundrych, ktorzy zaraz napiszą, że alkohol to moj problem i dlatego nikogo nie mam- a wiec sluchajcie mnie leszcze, nie piłem baaardzo dlugi czas, przez rok prawie w ogole a przez 3 lata bardzo sporadycznie, piwko w sobote i to wszystko, do tego trenowalem, dbałem o siebie- robiłem wszystko na maksimum.. i co? I NIC KU.RWA!!! doslownie NIE BYLO ZADNEJ ROZNICY..

wiec skoro nie ma zadnej roznicy to po jaka cholere to wszystko robic, dbac o siebie, starac sie? skoro efekt taki sam? a takto po alkoholu to chociaz jest mi fajnie...

Dlaczego czujesz się samotny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
29 minut temu, Gość Żal napisał:

A po ... o tym piszesz  codziennie? Uważasz że to kogoś obchodzi? Twoją życie twój biznes. Czekasz na oklaski i wspólne uzalanie się? 

ch0j ci w d0pe, jak cie to nie interesuje to nie wchodz i nie czytaj smieciu pi3rdol0ny w d0pe.. ps. jakie codziennie? napisalem tu 1 post od pol roku frajerze

 

2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Cześć 

Czytałam twój post wczoraj. Mnie to obchodzi ale nie mogę Ci pomóc bo sama mam podobny problem. Pozdrawiam

ktos inny ma podobny problem widocznie, nie pisalem nic wczoraj. ps. jesli masz podobny problem to dobrze.. mozemy o tym pogadac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
1 minutę temu, Gość Nnnn napisał:

Dlaczego czujesz się samotny? 

jak to dlaczego? BO JESTEM samotny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
7 minut temu, Gość beerMYlife napisał:

jak to dlaczego? BO JESTEM samotny ?

Nie masz znajomych? Rodziny? Jakiś zainteresowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

37 minut temu, Gość beerMYlife napisał: granie jest fajne ale tylko po alkoholu, ps. i do tego trzeba miec sprzet-ktorego ja nie mam, kupilem niedawno kompa za 1.600zł i jak sie potem dowiedzialem w nic nowego nie pogram, bo za słaby sprzęt X kup konsole ja jutro kupuję Tekken 7 chodzi w 1536x864p@60fps na mojej slimce za 839zł ale gdybym odpalił kiedyś ten zakup na pro to będzie fullhd60. 

wywalilem kase na kompa, nie mam juz takiej wolnej gotowki na konsole, ponadto za drogie gry sa, wiec pi3rdole to

 

4 minuty temu, Gość Nnnn napisał:

Nie masz znajomych? Rodziny? Jakiś zainteresowań?

znajomych nie mam, jestem juz stary i kazdy dawno zalozyl swoja rodzine, rodzina jest- ale jak to sie mawia "z rodzina tylko na zdjeciach", nie mam z nikim kontaktu blizszego, zainteresowan obecnie tez brak, przez samotnosc stracilem ochote na cokolwiek innego- tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

37 minut temu, Gość beerMYlife napisał: granie jest fajne ale tylko po alkoholu, ps. i do tego trzeba miec sprzet-ktorego ja nie mam, kupilem niedawno kompa za 1.600zł i jak sie potem dowiedzialem w nic nowego nie pogram, bo za słaby sprzęt X kup konsole ja jutro kupuję Tekken 7 chodzi w 1536x864p@60fps na mojej slimce za 839zł ale gdybym odpalił kiedyś ten zakup na pro to będzie fullhd60. 

wywalilem kase na kompa, nie mam juz takiej wolnej gotowki na konsole, ponadto za drogie gry sa, wiec pi3rdole to

 

4 minuty temu, Gość Nnnn napisał:

Nie masz znajomych? Rodziny? Jakiś zainteresowań?

znajomych nie mam, jestem juz stary i kazdy dawno zalozyl swoja rodzine, rodzina jest- ale jak to sie mawia "z rodzina tylko na zdjeciach", nie mam z nikim kontaktu blizszego, zainteresowan obecnie tez brak, przez samotnosc stracilem ochote na cokolwiek innego- tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
6 minut temu, Leżaczek napisał:

To i tak lepiej niż Xbox s/x bo tam port skopali na 720p. Ale 4k w tej grze nie trzeba, w bijatyki to się najlepiej gra na arcadestiku przy 32". Kupiłem też ostatnio GtaV i tutaj jest 1920x1080p@30fps. Więc jestem zadowolony. 

ostatnia gra w jaka grałem to cs 1.6, 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111

Sam się wysypałeś, że tak naprawdę zwracasz uwagę tylko na super laski i takiej chcesz do regularnego bzykania, a sam się opisujesz jako przeciętnego (a możiwe że dla wielu kobiet jesteś poniżej), do tego bardzo źle się wypowiadasz o kobietach, zwłaszcza tych które nie chcą ci się nadstawić lub śmią nie być w twoim typie. Ja tu nie widzę ic zachęcającego, no chyba że będziesz miał farta jak trafić 5+2 w eurojackpot i trafi ci się atrakcyjna seksowna, ale zaburzona osobowościowo nimfomanka-masochistka, którą urobisz pod swoje egoistyczne zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
10 minut temu, Gość beerMYlife napisał:

wywalilem kase na kompa, nie mam juz takiej wolnej gotowki na konsole, ponadto za drogie gry sa, wiec pi3rdole to

 

znajomych nie mam, jestem juz stary i kazdy dawno zalozyl swoja rodzine, rodzina jest- ale jak to sie mawia "z rodzina tylko na zdjeciach", nie mam z nikim kontaktu blizszego, zainteresowan obecnie tez brak, przez samotnosc stracilem ochote na cokolwiek innego- tak to wyglada

A  co lubiłeś kiedyś? Co Ci dawało energię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beerMYlife
2 minuty temu, Gość gość111 napisał:

Sam się wysypałeś, że tak naprawdę zwracasz uwagę tylko na super laski i takiej chcesz do regularnego bzykania, a sam się opisujesz jako przeciętnego (a możiwe że dla wielu kobiet jesteś poniżej), do tego bardzo źle się wypowiadasz o kobietach, zwłaszcza tych które nie chcą ci się nadstawić lub śmią nie być w twoim typie. Ja tu nie widzę ic zachęcającego, no chyba że będziesz miał farta jak trafić 5+2 w eurojackpot i trafi ci się atrakcyjna seksowna, ale zaburzona osobowościowo nimfomanka-masochistka, którą urobisz pod swoje egoistyczne zachcianki.

o czym ty człowieku pi3rd0lisz? ćpałeś coś?

 

2 minuty temu, Gość Nnnn napisał:

A  co lubiłeś kiedyś? Co Ci dawało energię?

siłownia, piłka nożna, historia... obecnie nic nie ogladam, nic nie trenuje, nic nie czytam.. po prostu dla mnie obecnie nie ma nic wartosci, bo mysle tylko o jednym- nie mam po prostu paliwa do zycia i tyle.. dopoki nie zaleje szczesciem swojego zycia ot wszystko inne tez sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość beerMYlife napisał:

ch0j ci w d0pe, jak cie to nie interesuje to nie wchodz i nie czytaj smieciu pi3rdol0ny w d0pe.. ps. jakie codziennie? napisalem tu 1 post od pol roku frajerze

 

ktos inny ma podobny problem widocznie, nie pisalem nic wczoraj. ps. jesli masz podobny problem to dobrze.. mozemy o tym pogadac 🙂

1 od pół roku? Haha jesteś zyebem. Nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
4 minuty temu, Gość beerMYlife napisał:

o czym ty człowieku pi3rd0lisz? ćpałeś coś?

 

siłownia, piłka nożna, historia... obecnie nic nie ogladam, nic nie trenuje, nic nie czytam.. po prostu dla mnie obecnie nie ma nic wartosci, bo mysle tylko o jednym- nie mam po prostu paliwa do zycia i tyle.. dopoki nie zaleje szczesciem swojego zycia ot wszystko inne tez sie nie liczy

No nie wiem, może znajdź nowe hobby( oprócz picia 😉).

Na pewno nie możesz się zamykać. Wychodź do ludzi,wyznacz sobie  jakiś cel i staraj się go realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Kiedyś dbałeś o siebie a teraz się staczasz, taka różnica. Źle skończysz. Piwa bardzo uzależniają. Nawet jak kogoś znajdziesz to już nie skończysz z piwem, nie będziesz w stanie. Wiem po sobie, też tak lubiłem ale w porę się opamiętałem, było ciężko przestać ale się udało, teraz piję tylko od czasu do czasu. 

Ps. stary to znaczy ile lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość beerMYlife napisał:

jak to dlaczego? BO JESTEM samotny ?

A tobie chúj w zęby. Chyba nie myślisz że ktoś ci arystostulejesie uwierzy że to twój pierwszy od pół roku raz na kafe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wal w palnik i 10 na dzień. Szybciej zejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Wczoraj pisałeś, prawie ten sam tekst. 

Kiedy uwierzysz, że życie w związku nie jest takie happy. Na początku tak, ale potem przychodzą problemy, kłótnie, pretensje, nie masz na nic czasu no i zapomnisz o alkoholu. Baby mają świra na tym punkcie. Nie zniechęcam do żeniaczki bo więcej jest miłych chwil, ale nie masz się do czego spieszyć. Ja byłem samotny prawie 40 lat i nie żałuję, wiem że wtedy pożyłem sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość taki_jeden_964 napisał:

Wczoraj pisałeś, prawie ten sam tekst. 

Kiedy uwierzysz, że życie w związku nie jest takie happy. Na początku tak, ale potem przychodzą problemy, kłótnie, pretensje, nie masz na nic czasu no i zapomnisz o alkoholu. Baby mają świra na tym punkcie. Nie zniechęcam do żeniaczki bo więcej jest miłych chwil, ale nie masz się do czego spieszyć. Ja byłem samotny prawie 40 lat i nie żałuję, wiem że wtedy pożyłem sobie. 

Ale on nie żyje pełnią życia  deklu, on pracuje  i chla, dzień w dzień, a ty jak głąb uważasz, że jego siedzenie w 4 ścianach przez lata jest zaje.biste, to sam zamknij się w piwnicy jak ci źle i ciesz się "wolnością", tępaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Ja piszę tylko z autorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn

Autorze,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×