Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Livv_

Bez okazywania uczuć

Polecane posty

Mój „chłopak” jest nieśmiały i nie okazuje mi uczuć. Pisząc ze sobą na messengerze często wspomina on o wspólnej przyszłości ( że za pare lat mi się oświadczy, weźmiemy ślub, wychowamy dziecko ). Problem w tym, że publicznie nawet się do mnie nie przytula. Wczoraj czekając razem na przystanku na autobus ( wspomnę, było zimno ) podeszłam do niego i się wtuliłam. Jego reakcja mnie zasmusiła bo w ogóle mnie nie objął tylko stał jak słup. Powiedział, że jest nieśmiały i się wstydzi. Przyznaje znamy się miesiąc i nie chodzimy ze sobą oficjalnie, ale pasujemy do siebie idealnie, co nawet on zauważył i jest tym zaskoczony. Wyznał mi swoją miłość do mnie, szkoda tylko, że przez internet. Jestem jego pierwszą dziewczyną którą pokochał. Wspomnę też, że jestem romantyczką i potrzebuje czułości której puki co nie dostaje. Proszę o waszę porady, gdyż nie mam nikogo kto mógłby mnie wesprzeć 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama piszesz że jest nieśmiały i się wstydzi. Daj mu trochę czasu ale dobry jest kierunek, że pierwsza wtulasz się w jego ramiona. Mów do niego tak dalej, żeby Cię objął i przytulił. Z biegiem czasu na pewno przełamie te lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przytulanie kochanej kobiety to instynkt,  oświadczenie się kochanej kobiecie, która do niego pasuje,  jego zdaniem, następuje szybko,  mężczyzna nie odwleka tego w czasie, twój cie nie kocha, może  myśli,  że z czasem to się stanie a może mi wygodnie tak a net wytrzyma wsxystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×