Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weroniczka

Niemowlę a wideorozmowy

Polecane posty

Gość Weroniczka

 

Moja tesciowa i chrzestna mojego dziecka bardzo często chcą oglądać przez Messengera moja córeczkę. Czy takie wideorozmowy są bezpieczne dla półrocznego niemowlęcia? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama z checia sie dowiem  bo nam 3 miesieczne dziecko w domu I rodzina bardzo czesto w zasadzie codziennie oglada mala na videorozmowie. Niestety rodzina mieszka zagranica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Juz nie przesadzaj. Jeszcze z pol roku i pewnie sama dasz dziecku komorke do rak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma być w tym niebezpiecznego? Już nie przesadzajcie.  Niebezpiecznie będzie,  jak się zajmiesz komórką,  a dziecko z kanapy spadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka

Chodzi o to czy takie promieniowanie z telefonu w czasie tych rozmów nie jest szkodliwe i ten ruszający sie obraz i migoczacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Weroniczka napisał:

Chodzi o to czy takie promieniowanie z telefonu w czasie tych rozmów nie jest szkodliwe i ten ruszający sie obraz i migoczacy?

Przeciez widzi tyl telefonu. Mojego miesięcznego pokazuje przez whats up bo mieszkamy za granicą. Ale nie ogląda ekranu tylko pokazuje to kamerka z tylu i wtedy widzę ze wodzi wzrokiem bo jednak komórka jest czarna a jak wiadomo mocne kolory niemowlęta widza lepiej niż pastelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez widzi tyl telefonu. Mojego miesięcznego pokazuje przez whats up bo mieszkamy za granicą. Ale nie ogląda ekranu tylko pokazuje to kamerka z tylu i wtedy widzę ze wodzi wzrokiem bo jednak komórka jest czarna a jak wiadomo mocne kolory niemowlęta widza lepiej niż pastelowe.

A moja właśnie ogląda ekran i te kolory? Czy to jest szkodliwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×