Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Big

D czy informować kobietę że nie chce dzieci na początku związku

Polecane posty

Gość Big

Czy na razie jej nic o tym nie mówić ona z tego wynika że chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prędzej czy później to wypłynie więc chyba lepiej teraz się dogadać w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big

Wiem ale jeszcze nie było seksu a ja mam na nią ochotę nie chcę żeby mi się spłoszył a

 

dlatego zastanawiam się bo być może że po seksie po na zmieni zdanie i nie będzie chciała dzieci bo naprawdę jestem dobry w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

to zabezpiecz się z kilku stron, możesz trafić na taką co od pierwszego strzału będzie dziecko i jak panna eL. będzie chciała cię na siłę usidlić 🙂 o tym nie pomyślałeś, prawda? 😄
dziewczyna jak chce dziecko to i tak Cię w nie wrobi, upije Cię, sama się zapłodni i nie będziesz miał niczego do powiedzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big

Wiadomo że seks w prezerwatywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Big napisał:

Wiem ale jeszcze nie było seksu a ja mam na nią ochotę nie chcę żeby mi się spłoszył a

 

dlatego zastanawiam się bo być może że po seksie po na zmieni zdanie i nie będzie chciała dzieci bo naprawdę jestem dobry w te klocki

🤣 

a w odpowiedzi to lepiej od razu zakomunikowac, chyba ze sie obawiasz ze celowo gumki przedziurawi aby cie na dzidziusia zlapać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Widziałam Cię wczoraj przez okno piastowskiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big to załamka

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

jeśli jeszcze sexu nie było to koniecznie zabierz ją do ginekologa,

idz do apteki kup globulki dopochwowe bo sama gumka to słabiutkie zabezpieczenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miła perspektywa chłop co nie chce dzieci-u mnie by to nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Big napisał:

Wiem ale jeszcze nie było seksu a ja mam na nią ochotę nie chcę żeby mi się spłoszył a

 

dlatego zastanawiam się bo być może że po seksie po na zmieni zdanie i nie będzie chciała dzieci bo naprawdę jestem dobry w te klocki

Jeb.any sku.rwiel chcący wykorzystac a potem ddopiero pokazac prawdziwa twarz.  Zabij sie jeb.ancu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypal kiedyś tak mimochodem jak to dzieci nie lubisz i własnych nie chcialbys mieć... : ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miła perspektywa chłop co nie chce dzieci-u mnie by to nie przeszło

Ja akurat takiego potrzebuje,  bo tez nie chce dzieci. 

Ale na autora topicu moge tylko splunac bo jest obłudną świ.nią, chcącą zamoczyc. On w ogole sie nie liczy z jej uczuciami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Big napisał:

Czy na razie jej nic o tym nie mówić ona z tego wynika że chyba tak

A ile ona ma lat? Ty w ogóle nie chcesz czy po prostu teraz nie chcesz i dopiero za parę lat to byś chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oboje po 30, jej pewnie się spieszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soop
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja akurat takiego potrzebuje,  bo tez nie chce dzieci. 

Ale na autora topicu moge tylko splunac bo jest obłudną świ.nią, chcącą zamoczyc. On w ogole sie nie liczy z jej uczuciami. 

a ile masz lat i czemu uwazaszze on chce zamowczyc, wy tez lubise sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w tv lekarz ginekolog bardzo zachwalał zabieg wazektomii który jest ponoć bezbolesny i odwracalny... Mówił jeszcze coś o innym preparacie który chyba jest na etapie testów (?), ale oba zabiegi są bezpieczniejsze dla zdrowia niż ta antykoncepcja hormonalna która stosują kobiety... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big

Nie jestem żadnym śmieciem jestem bardzo fajnym i zabawnym facetem bardzo wysłałem i śmiesznym

nie widzę zupełnie nic złego w tą że mógłbym dać jej trochę przyjemności a na pewno by nie pożałowała bo mój sprzęt to jest nieprzeciętny sprzęt

W łóżku naprawdę jestem dobry robię świetne mineta i w ogóle jestem bardzo rewelacyjny i oprócz tego fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Big napisał:

Nie jestem żadnym śmieciem jestem bardzo fajnym i zabawnym facetem bardzo wysłałem i śmiesznym

nie widzę zupełnie nic złego w tą że mógłbym dać jej trochę przyjemności a na pewno by nie pożałowała bo mój sprzęt to jest nieprzeciętny sprzęt

W łóżku naprawdę jestem dobry robię świetne mineta i w ogóle jestem bardzo rewelacyjny i oprócz tego fajny

Powiedz jej na początku znajomości i będziesz miał jasność sytuacji. Chyba nie chcesz, żeby cię znienawidziła? Zatajając takie rzeczy i dowiadując się po jakimś czasie, na jej miejscu następnym razem kopnęłabym cię w jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chcesz dzieci mów od razu!!!! Później taka zakochana kobieta czeka, marnuje czas z Tobą, marzy o rodzinie po cichu a Ty ja zwodzisz? Nagle ma 30+ i co ma zrobić? Na dzieci może być za późno, bo wiadomo na nowy związek potrzebny czas. Takie zawodzenie powinno być karalne. Niszczysz kobiecie życie . Jeśli kobieta chce a ty nie (tak w ogóle, nigdy) to jasno to określ.

No i  wpadka może być żadna antykoncepcja nie jest na 100% a Ty będziesz ją wprowadzał w poczucie winy, że Cię wrobiła itd. I tylko dziecka w tym szkoda (jeśli miałoby się pojawić). Wysterylizuj się albo żadnego se..ksu. Tu powinno być 100% zgodność, dzieci tak lub nie. Żadnego, może zmieni zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Big napisał:

Nie jestem żadnym śmieciem jestem bardzo fajnym i zabawnym facetem bardzo wysłałem i śmiesznym

nie widzę zupełnie nic złego w tą że mógłbym dać jej trochę przyjemności a na pewno by nie pożałowała bo mój sprzęt to jest nieprzeciętny sprzęt

W łóżku naprawdę jestem dobry robię świetne mineta i w ogóle jestem bardzo rewelacyjny i oprócz tego fajny

A moze ona chce zwiazku?  Zapytaj ją jakie ma pidejscie do kwestii seksu. Ja tez jestem po 30tce a przygodny seks u mnie odpada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizo

Kolejny męski odpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale zabawny łoś, myśli że każda panna leci na jego spermę. bu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big
18 godzin temu, Gość Mizo napisał:

Kolejny męski odpad

Jesteś prawdziwa czy fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×