Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Intelektualisci typu doktor fizyki kwantowej, albo chocby profesor filozofii rzadko kiedy maja piekne kobiety

Polecane posty

Gość kshs

kobiety wolą facetów dobrych nawet mniej wykształconych ale dobrych, wykształceni mężczyzni mają często nierówno pod kopułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

Wybitni moze i rzadko maja piekne kobiety ale ten ktorego znam zawsze patrzy mi na cycki wiec raczej lubia urodziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

I teraz wychodzi na to, ze ten autystyk co zakłada ciągle te tematy to totalnie PUSTY deb.il. Pusty aż boli.

Ptrawdziwy intelektualista będzie szukał intelektualistki przede wszystkim - najpewniej równiez kobiety z naukowym wykształceniem, tak się ludzie dobierają zazwyczaj, tak jak np. lekarze z lekarkami itd. A nie pięknej pustaczki czy chociazby pieknej przeciętniaczki, za którą bedzie sie wstydzil lub wszystko bedzie musial jej tlumaczyc i w ogole sie nie beda dogadywac z uwagi na roznice w poziomie. 

A ta dalej wszystkim wmawia ZA... Pewnie znowu będzie się zapierać, że nie wszystkim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A ta dalej wszystkim wmawia ZA... Pewnie znowu będzie się zapierać, że nie wszystkim xD

To nie ja dēbilu. Sam widzisz, że coś jest na rzeczy i nikt nie zaprzeczy. Oprócz ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

To nie ja dēbilu. Sam widzisz, że coś jest na rzeczy i nikt nie zaprzeczy. Oprócz ciebie.

Przecież to nie mój temat xD Autor może i ma ZA, ale ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×