Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość argen

Jestem taki samotny... tak mi źle z tego powodu

Polecane posty

Gość argen

Mam ponad 30 lat, od 5 lat żyję w samotności i celibacie, mój każdy dzień, tydzień, miesiąc wygląda dosłownie tak samo-> praca, dom, praca, dom..

nie mam żadnego hobby bo po prostu zyje w depresji i nic mnie nie cieszy poza kobietami, a niestety owej brak.. i kółko się zamyka

pozostaje mi picie w samotności wieczorami, chociaż na chwilę się relaksuje wtedy i odpływam od tej fatalnej sytuacji, maskara.. jako jedyny na osiedlu zostałem taki samotny, wszyscy dawno sie wyprowadzili ze swoimi połokwami, dzisiaj maja zony, dzieci, wspolny dom itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Gdzieś to już  czytałem.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja już nie samotny, ale lubiłem swoją długą samotność. Teraz lubię powspominać te czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał
2 godziny temu, Gość argen napisał:

Mam ponad 30 lat, od 5 lat żyję w samotności i celibacie, mój każdy dzień, tydzień, miesiąc wygląda dosłownie tak samo-> praca, dom, praca, dom..

nie mam żadnego hobby bo po prostu zyje w depresji i nic mnie nie cieszy poza kobietami, a niestety owej brak.. i kółko się zamyka

pozostaje mi picie w samotności wieczorami, chociaż na chwilę się relaksuje wtedy i odpływam od tej fatalnej sytuacji, maskara.. jako jedyny na osiedlu zostałem taki samotny, wszyscy dawno sie wyprowadzili ze swoimi połokwami, dzisiaj maja zony, dzieci, wspolny dom itp

zacznij podrywać laski, one też nienasyone i czekają aby być poderwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×