Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Niezbyt szanuje singielki, ktore spotykaja sie regularnie na seks z tzw. przyjacielem od seksu

Polecane posty

Gość gosc

preferowalbym, iżby one zachowywaly wstrzemiężliwośc seksualną, a o łóżka szły tylko w zwiazku

 

szczegolnie mowie o kobietach wyksztalconych, pracujacych w korpo, w firmach  na stanowiskach zwiazanych z praca umyslowa

bo wiaomo, ze kasjerka czy inna kelnerka moze prowazic bardziej frywolny tryb zycia i nikt jej nie ma tego za złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara78

Wy single czy stare kawalery łazicie do roksy a nam nie wolno mieć kochasiów ?

Egoista jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

urzędniczki też tak bywa, że prowadzą taki tryb życia. i to urzędniczki państwowe, nie tam jakieś samorządowe. skandaliczne co nie? tutaj pokoje na godziny są chwalone, po co chłopa brać na mieszkanie, lepiej incognito za 60 zł na godzinkę pokoik 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość mnjkjjjjjjjj napisał:

urzędniczki też tak bywa, że prowadzą taki tryb życia. i to urzędniczki państwowe, nie tam jakieś samorządowe. skandaliczne co nie? tutaj pokoje na godziny są chwalone, po co chłopa brać na mieszkanie, lepiej incognito za 60 zł na godzinkę pokoik 🙂 

Wcale nie skandaliczne, niech korzystają. Ja liczę, że agencji z mężczyznami będzie więcej, bo narazie jest niewiele, ale są, seks jest też dla kobiet,a nie każda na stałego partnera, lub ochotę na związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

aczkolwiek człowiek może żyć bez bzykania, nie jest to podstawowa potrzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Wcale nie skandaliczne, niech korzystają. Ja liczę, że agencji z mężczyznami będzie więcej, bo narazie jest niewiele, ale są, seks jest też dla kobiet,a nie każda na stałego partnera, lub ochotę na związek. 

Gdzie są? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
45 minut temu, Gość gosc napisał:

preferowalbym, iżby one zachowywaly wstrzemiężliwośc seksualną, a o łóżka szły tylko w zwiazku

 

szczegolnie mowie o kobietach wyksztalconych, pracujacych w korpo, w firmach  na stanowiskach zwiazanych z praca umyslowa

bo wiaomo, ze kasjerka czy inna kelnerka moze prowazic bardziej frywolny tryb zycia i nikt jej nie ma tego za złe

ta ale faceci to sie moga rooochac jak zwierzeta? Hipokryzja w ch.uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość gość gość napisał:

ta ale faceci to sie moga rooochac jak zwierzeta? Hipokryzja w ch.uj

Kto tak powiedział? Pewnie o rozwiązłych facetach myśli to samo co o kobietach, po prostu jest hetero i to kobiety go interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza
Dnia 8.12.2019 o 21:59, Gość gosc napisał:

preferowalbym, iżby one zachowywaly wstrzemiężliwośc seksualną, a o łóżka szły tylko w zwiazku

 

szczegolnie mowie o kobietach wyksztalconych, pracujacych w korpo, w firmach  na stanowiskach zwiazanych z praca umyslowa

bo wiaomo, ze kasjerka czy inna kelnerka moze prowazic bardziej frywolny tryb zycia i nikt jej nie ma tego za złe

Jestem kasjerka, choruje na depresje. czuje sie beznadziejna i do niczego, mam niskie poczucie wartosci, dlatego mam tylko facetow, na seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza
Dnia 8.12.2019 o 21:59, Gość gosc napisał:

preferowalbym, iżby one zachowywaly wstrzemiężliwośc seksualną, a o łóżka szły tylko w zwiazku

 

szczegolnie mowie o kobietach wyksztalconych, pracujacych w korpo, w firmach  na stanowiskach zwiazanych z praca umyslowa

bo wiaomo, ze kasjerka czy inna kelnerka moze prowazic bardziej frywolny tryb zycia i nikt jej nie ma tego za złe

He ,he kasjerce nie ma tego nikt za zle, ze miala 9 partnerow .To sie mylisz ,choruje na depresje ,mam niskie poczucie wartosci i nie mam nikogo, kto by mnie wspieral w tej chorobie .dlatego stalam sie k/urwa, bo ciagle sie zle oceniam i teraz kazdy nazywa mnie ku/urwa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Preferowac to sobie mozesz dildo w swoim wyrze a nie zycie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisko upadły

Nie ma męskich burdeli bo faceci się tak nie kuurwią jak baby, szczególnie za kase, a niejeden może i 10 razy dziennie podymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisko upadły

Nie ma męskich burdeli bo faceci się tak nie kuurwią jak baby, szczególnie za kase, a niejeden może i 10 razy dziennie podymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdvdcc

Nienawidzę kobiet za to ze seks mają  na zawołanie,  a dla nas facetow to.jak wygrac w totka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.i.m.k.a

Chyba lepiej jak kobieta ma 1 przyjaciela do lozka na dluzej niz co chwila innego "partnera' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

😄 Serio myslisz, że to kogoś obchodzi co Ty byś preferowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie ma znaczenia czy kasjerka, fryzjerka czy dyrektorka lub biurwa. To zależy od charakteru kobiety.  Sprzedajnych facetów też jest sporo. Tylko popyt na nich mniejszy bo  kobiet jest zdecydowanie mniej, takich które by korzystały w ten sposób z uprawiania seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

😄 Serio myslisz, że to kogoś obchodzi co Ty byś preferowała?

Własności to samo miałam napisać m 

Kogo właściwie to interesuje kogo ty szanujesz a kogo nie szanujesz? Preferuj co tam sobie chcesz. 

Skoro takie bzdury piszesz to tylko udowadniasz, ze nikt nie preferuje ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
17 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Własności to samo miałam napisać m 

Kogo właściwie to interesuje kogo ty szanujesz a kogo nie szanujesz? Preferuj co tam sobie chcesz. 

Skoro takie bzdury piszesz to tylko udowadniasz, ze nikt nie preferuje ciebie. 

*właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

to czy w szanujecie czy nie szanujecie i tak niewiele znaczy bo nie macie wyboru ja miałam 10 sex układów i kilkanaście przygód z nieznajomymi facetami mojemu obecnemu facetowi już mężowi powiedziałam że było ich tylko dwóch później i tak dowiedział się prawdy i trochę po marudził i dał spokój bo jestem laska bardzo ładna więc to co wy chcecie to sobie chcieć możecie szczeniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat jak zwykle prowo. Dajcie se siana. Napisał stulejarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×