Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulka_123

Problem z facetem

Polecane posty

Hej.

Od miesiąca spotykam się z jednym facetem. Są to spotkania bez zobowiązań,że tak powiem. Zawsze było, że on pisze tylko ja ma czas się spotkać, i chciał,że on się sam będzie odzywał,żeby nie pisać. Nagle zaczął gadać coś o związku ale pewnie dlatego,że potrzebował małej pomocy z kredytem. Pomogłam mu. Jednak mam umowę na gwarancję,że to spłąci. Wtedy z obawy,że się wycofa zaczełam naciskać co z tym związkiem. Odpowiedział, że zobaczymy niech będzie jak jest, i że się trochę wkurzył,że na niego naskakuje. Kiedy zapytałam go w piątek czy ma czas się spotkać, odpisał,że nie ma go na weekend (teoretycznie kilka dni wcześniej pisał,że możliwe, ze będzie miał czas dopiero w ndz popoludniu, więc uznaje to za prawdę). Zapytałam czy nadal jest zły. To odpowiedział, że nie będzie ale żebym nie pisała bo to go najbardziej wkurza, i że jak będzie miał czas to się spotkamy. Jak myślcie odezwie sie? Wiem,że weekend dopiero mija i może rzeczywiście miał czasu, do tej się odzywał po kilku dniach jak chciał się spotkać. Ale teraz już sama nie wiem co myśleć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Co on takiego w sobie ma, że dajesz się traktować jak ...? Ogarnij się dziewczyno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pozyczylas mu kasę? Naiwna jestes. On Cie zwodzi a pewnie tak się wzbrania zebys pierwsza nie pisała bo ma kogoś i kiedy jest ze swoją kobieta to nie chce zeby mu SMS-y od Ciebie przeszkadzały. Niezły kombinator z niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpt żbik

Autorka to desperatka, daje sobą pomiatać, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×