Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itfyou

Moze jestem uposledzona ale co to ma na celu ?

Polecane posty

Gość itfyou

Kto mi powie ?

czy ten facet robi sobie ze mnie jaja ?

nigdy nie powie nic o sobie, a zapytany ...jak ostatnio .. odpowiada wymijajaco lub - jeżeli wie  cos o mnie- to tak jakby przeżywał to samo,a tak nie było np. zapytany, ile miał kobiet powiedzial że 2.Że jedną w wieku 18 lat, drugą na studiach i troche mi opowiedzial o tych zwiazkach -mysle sobie,dziwny zbieg okolicznosci, bo mialam tak samo w tym samym wieku itd. No i niestety za kazdym razem powtarza sie schemat.Mowi :pytaj o co chcesz,nie mam tajemnic. a wychodzi na to,ze ma i to wielkie skoro tak obsesyjnie to ukrywa.Mowi tylko tyle ile wie, juz nie wierze w zbieg okolicznosci,czasem specjalnie go podpuszczam i zadaje pytania  na ktore wiem ze nie zna odpowiedzi-wtedy nagle urywa temat...

albo udaje, ze ma te same zainteresowania,poglady nawet jesli te zmieniaja sie u mnie co tydzien.Tu chodzi tylko o slowa, o mowienie, bo  w zyciu tego nie robi.moze czasem tylko kupi cos podobnego czy zainteresuje sie czyms na chwile ale rzadko. albo ostatnio tez bylismy na basenie i zrobilam niechcaco fikolka w wodzie a on sie smial ze niby czesto mu sie to zdarza (oczywiscie na basen chodzi raz na 10 lat więc...)

albo mowie cos do niego ,klocilismy sie i pytalam o cos,to nigdy nie odpowie wprost, tylko opowiada w ten sposob,ze niby mial kolezanke i mial identyczną  sytuacje jak ze mna i to o niej myslal,a to jej powiedzial itd..i tak jest caly czas,a juz 7 miesiecy znajomosci za nami,mamy czesty kontakt. Jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itfyou

on sam z siebie nic nie powie, nie zareaguje, jedynie papuguje moje reakcje na wszystko, nawet w detalach, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Dewiant? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itfyou

od razu dewiant? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwny sposób na włażenie ci w dupę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne

Jak gosc ma wiecej niz 15 lat ja bym uciekal bo cos tu ewidentnie nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×