Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorkkka

Prezent dla ojca i mamy na gwiazdkę wiek 60 lat co kupujecie

Polecane posty

Gość Autorkkka

Co kupujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

podbijam, mam podobny problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Autorkkka napisał:

Co kupujecie? 

Kupilam duza ramke, wloze zdjecia z wakacji wspolnie spedzonych w Chorwacji i Grecji. 

Mozna podobnie zrobic z foto. wnukami

Kiedys kupowalam tez ksiazki, kosmetyki,, witaminy... Coz wymyslisz

Bratu kupilam foto vintage Krakowa, skad pochodzimy takie na obrazie, z lat 50tych. Czarno biale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i jeszcze co roku robimy sami kalendarz z wnukami dla dziadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tato: nożyk grzybiarza i elektroniczny termometr kuchenny

Mama: Kindle (kocha czytać, ale wzrok już nie ten, i powiększanie tekstu bardzo się przyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaA

Moi rodzice mają 63 i 67 lat.rok temu mamie zrobilam sama bardzo  fajny szal, pierwszy raz w zyciu taki ładny zrobiłam , wzór ryżowy, ale się cieszyła, do tego też kupilam jej  rękawiczki takie do spania, bawełniane, żeby krem się dobrze wchlaniał i odżywiał dłonie całą noc. Tacie kupilam zestaw  do robienia nalewek, bo robi wiśniowe i inne.

W tym roku książki -mama lubi czytać, a tata tak średnio ale ostatnimi czasy jednak chętnie sięga po opowiadania zwłaszcza zima, nie lubi grubych książek, mama natomiast lubi grube. A  że czytanie ćwiczy mózg i zmniejsza ryzyko demencji starczej, więc stawiam na książki, każdemu po dwie.do tego kalendarz ścienny na każdy miesiąc ze zdjęciami róznych ras koni i kucyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja

Jestem 60+ . Generalnie w tym wieku ma sie wszystko, wiec najlepsze sa prezenty, praktyczne, ktore w jakis sposób oszczedzaja czas i sił, dadza sie zjesc albo wklepac w ciało. I niezbyt osobiste, bo mozna nie trafic.. Cieszyłabym sie z :  kindla, (jesli bym nie miala) z wgranymi fajnymi ksiazkami, z tego, jakby ktos cichem przegrał mi  z komórki i z komputera i zdjecia,i z tych lepszych zrobił odbitki i wsadzil w album , bo mi sie tego nigdy nie chce, a zabieraja pamięc ( nie chodzi mi o ksiazke  fotoalbum, ylko zwykly). Dobry krem albo maseczke, stosowna do wieku, balsam do ciala, bestseller ksiazkowy, przetwory domowej roboty, biała posciel lub reczniki, bo takich uzywam, bardzo elegancka nocna koszula, nie w Myszki Miki 🙂 , moga byc jakies preparaty witaminowe dla seniora z apteki, jakies gadzety ogrodnicze , moze byc wręcz ziemia czy odzywki  do kwiatów, bo sie zawsze przyda:), jakas nowosc, usprawniajaca gospodarstwo domowe, ciekawa chemia gospodarcza, karnety na masaze, jesli wiadomo, jakie. Nie chcialabym durnostojek, obrazków, ciuchow, apaszek, bizuterii, świec zapachowych, perfum,  literatury typu romansidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Planuje kupic voucher na masaze. Czesto kupuje bilety do teatru czy  na koncert ale teraz nic ciekawgo nie ma u nas w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×