Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryu

nieśmiałość u zakochane kobiety jest urocza

Polecane posty

Gość ryu

to słodkie gdy się zawstydza jak dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To onieśmielenie mężczyzny gdy ma setki koleżanek a tylko przy tobie ma rumieńce i plącze mu się język 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, kredka napisał:

To onieśmielenie mężczyzny gdy ma setki koleżanek a tylko przy tobie ma rumieńce i plącze mu się język 😉

Tak, to jest urocze dla kobiet ale mężczyzna czuje się taki malutki a jeszcze lepiej jak zostanie zdemaskowany 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż
25 minut temu, kredka napisał:

To onieśmielenie mężczyzny gdy ma setki koleżanek a tylko przy tobie ma rumieńce i plącze mu się język 😉

Widzisz,jesteś druga przy której to ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość No cóż napisał:

Widzisz,jesteś druga przy której to ma.

 

Gdy obiekt staje się niedostępny to to nawet wskazane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, kredka napisał:

Gdy obiekt staje się niedostępny to to nawet wskazane 😉

tylko tanie laski z kredką  na oczach latają za obiektami,bo kobiety cenią mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zależy jak długo ta nieśmiałość trwa. Od czasu do czasu taki powiew nieśmiałości jest fajny, ale jednak po dłuższej relacji mnie to męczy, że nie mogę swobodnie rozmawiać z daną osobą, bo ona się wstydzi itp. Nieśmiałość nie jest moją ulubioną cechą zdecydowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zależy jak długo ta nieśmiałość trwa. Od czasu do czasu taki powiew nieśmiałości jest fajny, ale jednak po dłuższej relacji mnie to męczy, że nie mogę swobodnie rozmawiać z daną osobą, bo ona się wstydzi itp. Nieśmiałość nie jest moją ulubioną cechą zdecydowanie. 

Wiem dlaczego, taka nieśmiała nie oddaje się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wiem dlaczego, taka nieśmiała nie oddaje się tak szybko.

Nie dlatego. Takiej nieśmiałej, to ja wcale nie chce wziąć, bo nie ma w tym dla mnie nic pociągającego. Lubię po prostu inny typ kobiet, każdy ma swój gust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

tylko tanie laski z kredką  na oczach latają za obiektami,bo kobiety cenią mężczyzn

Kto to są tanie laski z kredką na oczach? Ich taniość wynika z kredki czy z latania ? I czy brak doceniania dla mężczyzn ma związek z tą tania kredką czy może masz jakąś swoją tezę na tam temat ?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987

Gdy startowałem do mojej partnerki ,miałem trudną przeprawę. Ona była bardzo nieśmiała. Nasze spotkania były drętwe gdyż to ja wciąż musiałem nadawać. Ona głównie słuchała. Gdy kończył mi się temat, ona pytała się mnie ze stoickim spokojem co mam jeszcze ciekawego do powiedzenia, a ja już pustkę w głowie miałem i jednocześnie wielki mętlik.  Sytuacja stawała się niezręczna. Dochodził do tego brak jakiegokolwiek kontaktu fizycznego. Nawet za rękę jej nie trzymałem. Ten dystans był nieznośny.

Na szczęście karta się odwróciła. Po kilku tygodniach drętwe spotkania przeszły do historii. Dziewczyna okazała się niezłą grzesznicą. Była wulkanem seksu. I pomyśleć, że myślałem już o wywieszeniu białej flagi. Dobrze, że do tego nie doszło. Miałbym czego żałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987

Dobry lód to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość ryu napisał:

to słodkie gdy się zawstydza jak dziewica

Może i dziewica tego nie wiesz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×