Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocny gość

Czy warto powiedzieć jej co do niej czuje?

Polecane posty

Gość Nocny gość

Proszę pomóżcie mi jak możecie, nie chce się rozpisać ale nie wiem czy napisać jeszcze do niej bo mineło trochę czasu ale muszę napisać wszystko bo inaczej nikt nie będzie wiedział o co co chodzi.

Ja od zawszę chciałem poznać taką dziewczyne z którą mógłbym być na stałe to przypadkowo poznałem dziewczyne która była idealna jednak niestety mieszka bardzo daleko odemnie a wtedy mieszkała niedaleko mnie chwilowo  bo była na wakacjach u dziadków. Jednak choć po kryjomu się w niej zakochałem to nic nie wyszło pomiędzy nami, nie okazałem jej żadnych uczuć bo bałem się i niestety wyszło to tak jakbym nic do niej nie czuł. Czułem się bardzo głupio bo szykowałem się by powiedzieć jej jak bardzo mi na niej żależy i jak bardzo chcę z nią być jednak jak już dawałem jej małe oznaki to nie ufała mi za bardzo bo raczej nie była pewna czy ją lubie czy nie.

Potem jeszcze zrobiłem największy błąd jaki mogłem zrobić bo dziwnie było pomiędzy nami i bałem się że nie będzie chcia zaproponowałem jej przyjażń co niestety znaczyło że pomyślała sobie że naprawdę nic do niej nie czuje.

Potem niestety ona pomału zaczeła trzymać dystans a potem wróciła do domu i nam się kontakt zerwał. Ja straciłem nadzieje że mogę to ułorzyć i po 3ch miesiącach (w listopadzie)  zrobiłem konto na badoo (tam gdzie ją na samym początku spotkałem). Nie wchodziłem tam prawie wcale bo nie mam ochoty nawet myśleć by spotykać się z jaką kolwiek inną dziewczyną, jednak od czasu do czasu sprawdzałem czy jej tam nie ma bo ciągle uważałem że do tej pory już kogoś ma.

Zauważyłem jednak w sobote że stworzyła tam konto i teraz nie wiem czy warto do niej napisać i wyznać całą prawdę bo boje się że mi nie uwierzy. Martwi mnie też że spotka kogoś kto nie będzie dla niej dobry a jak bym z nią mógłbyć na zawsze o ile ona by tak chciała i wiem że to dziwnie brzmi ale naprawdę czuje że tylko z nią mógłbym być szczęśliwy, ona rozumiała mnie dobrze i tak samo jak ja czuła się bardzo samotna.

Napisałem bo może mi doradzicie, myśle by napisać jej dokładnie całą prawdę że po prostu bałem się jej wtedy wyznać moich uczuć tylko nie wiem czy teraz to zaakceptuje.

Jak nie napiszę to będe w przyszłośći żałował że nic nie zrobiłem teraz jak mogę ale z drugiej strony to boje się że to bardzo głupio wyjdzie.

Jak myślicie? co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic, już dużo zrobiłeś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sang

Najlepiej powiedz zanim będzie za póżno bo co jeśli kogoś znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będzie tell me whos that girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

obudziłeś się za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Oczywiście, że z nią porozmawiaj i powiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Na twoim miejscu napisałbym do niej  o tym, że nie jest mi obojętna. Wóz albo przewóz. Pamiętaj, że w każdej chwili ktoś może ją poderwać. Jeżeli ten ktoś się jej spodoba, masz pozamiatane. Spróbuj. Jeżeli nie spróbujesz, będziesz żałował, że nie spróbowałeś i będziesz się zamęczał myślami całymi miesiącami albo nie daj Boże latami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozmowa w prawdziwym świecie a nie wirtualna jest potrzebna. Odważny się i żyj szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknię za Miloscią

Napisz a potem powiedz na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

baby są pamiętliwe jak słonie, moim zdaniem chłopak już dawno przegrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedyne co możesz zrobić, to wyciągnąć na przyszłość naukę, że jednak nie ma co chować głowy w piasek i trzeba działać. Nawet gdyby Ci w wakacje powiedziała, że nic z tego, to dziś już dawno byś o tym nie pamiętał, a tak X miesięcy się męczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Napisz. Nie masz nic do stracenia a tylko do zyskania. Skoro teraz nie jesteście razem to gorzej być nie może. A jeśli cię odrzuci to przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i będziesz mógł zacząć trudny proces "leczenia się" z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Vanessa napisał:

Napisz. Nie masz nic do stracenia a tylko do zyskania. Skoro teraz nie jesteście razem to gorzej być nie może. A jeśli cię odrzuci to przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i będziesz mógł zacząć trudny proces "leczenia się" z niej.

👏 po prostu skontaktuj się, ale nie prz3z net, bo tu pełno podszywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny gość
17 godzin temu, Gość Sang napisał:

Najlepiej powiedz zanim będzie za póżno bo co jeśli kogoś znajdzie

 

12 godzin temu, Gość Facet napisał:

Na twoim miejscu napisałbym do niej  o tym, że nie jest mi obojętna. Wóz albo przewóz. Pamiętaj, że w każdej chwili ktoś może ją poderwać. Jeżeli ten ktoś się jej spodoba, masz pozamiatane. Spróbuj. Jeżeli nie spróbujesz, będziesz żałował, że nie spróbowałeś i będziesz się zamęczał myślami całymi miesiącami albo nie daj Boże latami. 

Macie racje, bo ona jest taka ładna że jest duża szansa że ktoś ją może poderwać ale na pewno wiem że ja bym był dobry dla niej tylko nie mam pojęcia czy mi zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny gość
6 godzin temu, Gość Vanessa napisał:

Napisz. Nie masz nic do stracenia a tylko do zyskania. Skoro teraz nie jesteście razem to gorzej być nie może. A jeśli cię odrzuci to przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i będziesz mógł zacząć trudny proces "leczenia się" z niej.

Niestety już tak mam że jest mi smutno przez to wszystko :( jednak masz racje że lepiej jej powiedzieć bo póżniej może naprawdę być za póżno

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny gość

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, niestety nie moge się z nią spotkać ale mogę do niej napisać tylko muszę pomyśleć jak ale napiszę do niej jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×