Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

De\bile, wy bierzecie prowokacje za prawdę i modlicie się za te wymyslone postacie?

Polecane posty

Gość gość

Jesteście ciemniejsi niz mieszkaniec wioski Ugabuga w środkowym Kongo po 3-miesiecznej suszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typowe bezmyślne polactwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej modlić się za wymyślone niż przeklinać istniejące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ktoś jest bezradny wobec ogromu zła jakiego spotyka, to przeklina. Ja też, i będę aż do skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
29 minut temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś jest bezradny wobec ogromu zła jakiego spotyka, to przeklina. Ja też, i będę aż do skutku. 

nastepna udaje ofiare ludzkiego zła, weź sie pierdoInij w pusty dzban, sama jesteś odpowiedzialna za swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość doktor napisał:

nastepna udaje ofiare ludzkiego zła, weź sie pierdoInij w pusty dzban, sama jesteś odpowiedzialna za swoje życie.

Ale nie za to co robią takie szmaciory jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ale nie za to co robią takie szmaciory jak ty. 

skwiercz jak skwar na patelni, naawet mi nie cie nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś jest bezradny wobec ogromu zła jakiego spotyka, to przeklina. Ja też, i będę aż do skutku. 

Przekładając stajesz się częścią Zła, zwiększysz jego moc, która rykoszetem wróci do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Przekładając stajesz się częścią Zła, zwiększysz jego moc, która rykoszetem wróci do ciebie.

*przeklinajac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przekładając stajesz się częścią Zła, zwiększysz jego moc, która rykoszetem wróci do ciebie.

jak widać to raczej do ciebie wraca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor

zle zacytowałem, pisałem do tamtej psychicznej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość doktor napisał:

zle zacytowałem, pisałem do tamtej psychicznej baby

Przeprosiny przyjęte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorze a czego się de/bilu spodziewałeś? W końcu polki są znane z tępoty i naiwności XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Jesteście ciemniejsi niz mieszkaniec wioski Ugabuga w środkowym Kongo po 3-miesiecznej suszy. 

A kim trzeba być, żeby latami wymyślać prowokacje, tworzyć stalkerskie konta, wymyślać postacie, podglądać, śledzić, filmować i szkodzić, osmieszajac ludzi? A jak się znudzi pisać o kopulowaniu, śr aniu, Bogu, wycierajac goowno na forum  cytatami z Biblii. Temat asekuracyjny? Ktoś do doopy się dobiera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki

Wszelkie zlo bierze swoj początek z uludy, chociaz Wielka Iluzja Maja tak daje siebie postrzegac z powdow o jakich juz zapomnialem pewnie ma to zwiazek z tym ze kazda dusza uwarunkowana niejako ma swojego awatara w kazdym równoległym wszechświecie i powinien z czasem kazdy z jego mozliwych ja osiagnac stan umozliwiajacy Zaistnienie juz tylko zbawienia dzieki lasce Amidy Butsu xD
Nikt nie jest wolny od woli Najwyzszego Wladcy👋 Bo on jest zawsze sobą.:classic_sleep: wystarczy wyjsc na zewnatrz spojrzec i powiedziec Witaj.🤟🤔 a Przynajmniej zawsze tak bywa ze to on Wygrywa wszelkie zawody.👋 Gdy sie budzi Przebudzony juz wie, ze kazdy nim byl i zapomniał.👹  o wszystkim :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Autorze a czego się de/bilu spodziewałeś? W końcu polki są znane z tępoty i naiwności XD

Nie generalizuj! Widocznie tylko z takimi się zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A kim trzeba być, żeby latami wymyślać prowokacje, tworzyć stalkerskie konta, wymyślać postacie, podglądać, śledzić, filmować i szkodzić, osmieszajac ludzi? A jak się znudzi pisać o kopulowaniu, śr aniu, Bogu, wycierajac goowno na forum  cytatami z Biblii. Temat asekuracyjny? Ktoś do doopy się dobiera? 

No kim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×