Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaa

Czy to prawda, że faceci się dystansują i wycofują jeżeli nie potrafią poradzić sobie z problemami i emocjami?

Polecane posty

Gość Aaaa

Jak długo może to trwać? Czy facet który nie może poradzić sobie z emocjami i jakimś problemem związanym z konkretną kobietą będzie się dystansował i nie będzie chciał rozmawiać żeby tą sytuację wewnętrznie przepracować/rozwiązać? Słyszałam taką teorię od innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

A co w tym dziwnego?

kobiety tak samo się dystansują i wycofują jeżeli nie potrafią poradzić sobie z problemami i emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla

Kobiety się nie dystansują .One bardzo cierpią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy

Powiem jak ja to przeżywam.
Miałem przypadek, że poznałem trochę starszą kobietę i od początku miała być tylko przyjaźń, a po jakimś czasie zaproponowała mi sex.
Nie chciałem tego, byłem zakochany w innej i po tej propozycji wycofałem się na prawie tydzień.

Nie wiedziałem, czy mogę z nią jeszcze normalnie porozmawiać. Nie wiedziałem czy się nie obrazi jak odmówię.
Czekałem aż sama wycofa swoją propozycję. Nie chciałem jej urazić, bo byliśmy już przyjaciółmi. Stres był dość duży.

 

W innej sytuacji kobieta która nigdy nie widział mnie na żywo, rozmawialiśmy tylko przez internet, nagle zaczyna układać nam wspólne życie, zaczyna pytać czy chciałbym mieć z nią dzieci, a ja nie wiem czy po pierwszym spotkaniu będę chciał kolejnego.
Takie coś też sprawia, że nie wiem co odpowiedzieć wycofuję się.
W końcu odpisałem szczerze i widać to nie było to, czego ona chciała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Facet musi sobie ze wszystkimi problemami radzić sam, bo na wsparcie kobiety nie może liczyć. Kobiety wyśmiewają mężczyzn, którzy mówią im o swoich problemach i uważają ich za niemęskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×