Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kim

Kolejność wychodzenia zebow

Polecane posty

Gość Kim

Dziecku najpierw wyszły dolne jedynki, górne jedynki, potem dwójki. Cierpliwie czekaliśmy parę miesięcy na czwórki a tu wczoraj patrzę obie dolne trojki przebiły, czwórek brak. Czy ktoś tak miał? Dziecko ma 14 miesięcy więc to bardzo szybko na trojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zeby wychodza dzieciom jak chca. Niby jakas zasada istnieje tylko, ze jakos dziasla dzieciakow czesto nie wiedza, ze powinny sie jej trzymac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Popieram przedmówczynię. Jest ogólna zasada, że zęby wychodzą w kolejności 1, 2, 4, 3 i 5. Ale teoria teorią, a życie życiem. Mojej córce zęby wychodziły w kolejności: dolne 1, górne 1 i wszystkie 2, a potem w przeciągu trzech tygodni wyszły jej wszystkie 3 i 4. Miała wtedy 15 miesięcy. Za miesiąc kończy 2 latka i dalej czekamy na piątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszej córce wyszły książkowo, wszystkie po kolei i to dość szybko

Syn miał dwie dolne jedynki i prawą górną dwójkę, a dopiero potem górne jedynki. Czwórki , trójki i cały przód miał już w wieku 16m-c

Najmłodsza miała cztery zęby na dole i dopiero zaczęła przedzierać się górna jedynka i tak jakies 5-6tyg z jednym żebem na górze, aż wreszcie wyszła druga góna jedynka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama chlopakow

A moj maly mial 2 latka, wszystkie zeby oprocz jednej dwojki. Wyszla dopiero jak synek mial ponad dwa lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiiffyu

Moja córka właśnie ząbkuje. Ma 10 miesięcy i 3 widoczne ząbki. Najpierw wyszla dolna jedynka, jedna, później dwie dwójki górne i czekam co dalej będzie, bo jak widac kolejność wcale nie jest zawsze ta sama. Ja się na razie tym nie martwię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedy Waszym wyszły piątki? Bo moja prawie 2,5 roku i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kiedy Waszym wyszły piątki? Bo moja prawie 2,5 roku i nic.

Moja ma 2lata i miesiąc i 2 dolne piątki.górnych na razie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×