Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzia26

Nie potrafię przystawić dziecka do piersi i problem z laktacją czy też miałyście taki problem?problem z lakta

Polecane posty

Gość Andzia26

W niedziele miałam cesarske i mam problemy z przystawianiem do piersi i problem z laktacją. Podobno po cesarce pokarm dopiero po 4 dobie jest. U mnie piersi są wgl miękkie i brodawki nie są wypukłe bardzo ciężko jest przystawić. Mam specjalne kapturki ale mała przy nich chyba się męczy i zaraz zasypia i się nie najada. Niby coś jest jak nacisnę ale tego jest śladowe ilości. Czy jak będę pobudzać laktację np laktatorem to te piersi zrobią się twarde i brodawki wypukłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dopiero zostałaś mama i wszystkiego z czasem się nauczysz. Przystawiaj dziecko jak najczęściej do piersi bo to najlepiej pobudza laktacje.  Noworodek nie potrzebuje dużo i skoro zasypia i jest spokojne to na pewno na razie mu wystarcza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Niestety przez ok.2 miesiące żeby to działało siedź z dzieckiem non stop przy piersi.laktacja ruszy i ustabilizuje się.im dłużej przy cycu tym lepiej.wiem że nic nie zrobisz nie umyjesz się nie wysiusiasz Ale to trzeba przecierpieć.tak to niestety działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×