Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhv

Idę na sylwestra w tej samej ...ence co rok temu

Polecane posty

Gość jhv

Czy juz do reszty zdziadziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czemu zdziadzialas? jak fajna kiecka to super.Tez mam takie wiekowe, klasyczne ...enki,ktore lubie i tez czesto w nich wystepuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja w ogóle nie idę nigdzie na Sylwestra, podobnie jak rok i dwa lata temu. O mnie to można powiedzieć, że zdziadziałam😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Mam gorzej, idę z tym samym facetem co rok temu! To dopiero porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja w ogóle nie idę nigdzie na Sylwestra, podobnie jak rok i dwa lata temu. O mnie to można powiedzieć, że zdziadziałam😀

ja podobnie 😄 pierwszy rok plakałam,drugi było mi przykro, trzeci podobnie,a teraz juz nawet mi sie nie chce. Mamy takie zawody z mezem,ze zawsze w nowy rok ktos ma zmiane. Ale udaje nam sie ugrac wolna wigilie,wiec cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja pobiłam rekord, bo już 3 razy byłam na sylwestrze w swojej studniówkowej, a mam obecnie 36 lat. To był wyjątkowo dobry zakup, uwielbiam ją 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życzę udanej zabawy. Bo to w Sylwestra najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbdb
2 minuty temu, Gość Kamila napisał:

Ja pobiłam rekord, bo już 3 razy byłam na sylwestrze w swojej studniówkowej, a mam obecnie 36 lat. To był wyjątkowo dobry zakup, uwielbiam ją 😄

Dopóki nie przytyłam to tez wszędzie gdzie mogłam zakładałam studniowkowa bo była piękna. Później się trochę zachłysnęłam kasa i co chwile miałam nowe ...enki. Teraz mam inne podejście i donoszę te ...enki co mam i nie kupuje nowych bo to nieekologiczne jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja dziś chodząc po sklepach uświadomiłam sobie, że bluzka która kupiłam z 10 lat temu jest ciągle modna. Już kilka razy w niej byłam na sylwestra. Jeśli cos jest ponadczasowe to zawsze będzie pasowało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×