Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewrwg

powinno byc tak, ze jak facet chce por0chac to po prostu podchodzi do panny i ja r0cha i ona nie ma nic do gadania

Polecane posty

Gość ewrwg

tak powinno byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaby

ciebie piwniczaku to i tak każda by śmiechem zabiła, więc ten twój żałosny pseudo-fiutek by nawet nie stanął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
41 minut temu, Gość ewrwg napisał:

tak powinno byc..

Głupiec tylko tak uważa🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewgre
9 minut temu, Gość aaaby napisał:

ciebie piwniczaku to i tak każda by śmiechem zabiła, więc ten twój żałosny pseudo-fiutek by nawet nie stanął

moj fi0t moglby r0chac doslownie non stop.. wiec zamilcz, mam wieksze libido niz wszystkie baby z tego forum razem wziete, dlatego tak was nienawidze bo nie mam na kim tego spełniac, bo zadna nie jest w stanie dotrzymac mi tempa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ewgre napisał:

moj fi0t moglby r0chac doslownie non stop.. wiec zamilcz, mam wieksze libido niz wszystkie baby z tego forum razem wziete, dlatego tak was nienawidze bo nie mam na kim tego spełniac, bo zadna nie jest w stanie dotrzymac mi tempa

Bo ty jesteś arystostulejes co lubi piwochlejes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaby
2 minuty temu, Gość ewgre napisał:

moj fi0t moglby r0chac doslownie non stop.. wiec zamilcz, mam wieksze libido niz wszystkie baby z tego forum razem wziete, dlatego tak was nienawidze bo nie mam na kim tego spełniac, bo zadna nie jest w stanie dotrzymac mi tempa

i pęsetą musisz te rozwielitke chyba walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ewgre napisał:

moj fi0t moglby r0chac doslownie non stop.. wiec zamilcz, mam wieksze libido niz wszystkie baby z tego forum razem wziete, dlatego tak was nienawidze bo nie mam na kim tego spełniac, bo zadna nie jest w stanie dotrzymac mi tempa

I dobrze ci tak, obyś już nigdy nie zaru.chał, a frustracja niech cię niszczy. Behehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa koncepcja, która funkcjonuje w pewnym sensie od zawsze, kobieta, to slabsza samiczka od samczyka.-. Gdybysmy tylko chcieli ,a bylo tak od początkow swiata to by tak bylo cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo ty jesteś arystostulejes co lubi piwochlejes. 

Pewnie że to on i nie jest tak, że żadna mu tempa nie dotrzymuje, tylko żadna nie chce nawet żeby jej dotykał. On zawsze już będzie żył w celibacie, najlepsze już za nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, akimuszki napisał:

Ciekawa koncepcja, która funkcjonuje w pewnym sensie od zawsze, kobieta, to slabsza samiczka od samczyka.-. Gdybysmy tylko chcieli ,a bylo tak od początkow swiata to by tak bylo cool

Silni faceci mieliby harem, a większość, ci słabsi nie doświadczyliby seksu, jak u zwierząt, bo samiec alfa nie da dotknąć swojej kobiety. Nawet samce beta (nie mówiąc o pozostałych) umieraliby jako prawiczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old Lady

Mlodzi, niezbyt rozgarnieci chlopcy... Przyjdzie czas, ze wasze "fiuty" opadna jak zwiedle kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Old Lady napisał:

Mlodzi, niezbyt rozgarnieci chlopcy... Przyjdzie czas, ze wasze "fiuty" opadna jak zwiedle kwiaty!

Tak jak twoje wymiona? O matko!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owlosiona

Wy to byście tylko ruchali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za coś takiego obcięcie fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I odwrotnie

Lubie dymac faceta wibratorem. Dopadne Cie na ulicy i wydymam. Bez mydla! Taka mam ochote. Trzymaj jajca. Beda skakac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szkoda ze wszystkie chuuje które tak myślą nie są kobietami, mam nadzieję że w następnym wcieleniu beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×