Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bicek

Ludzie czy w polsce da się poznać kobietę która wygląda jak Yennefer z Vengerbergu?

Polecane posty

Gość jacob chupa

nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
6 godzin temu, Agatka Czepek napisał:

Yennefer to szm ata brudna wole Merigold

No taki typ cold bitches jednak wolę bardziej delikatne kobiety a nie cold bitches...kobieta ma być spokojna życzliwa czasem wręcz "słitaśna" że aż cukier powinien z niej rozsypywać... tylko z wyglądu Yen jest ok. W grze wolałem Triss.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Ja wolalem obie do momentu, az mnie do lozka nie przywiazaly. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triss tez spoko ale yennefer nie lubie bo mnie denerwuje i na dodatek miala wypchanefo jednorozka i rozwalila sz mata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

Triss tez spoko ale yennefer nie lubie bo mnie denerwuje i na dodatek miala wypchanefo jednorozka i rozwalila sz mata

No tez mnie yen irytowała. Szkoda że Cirilla nie była do wyboru bo to największy słodziak w grze. Może dlatego że uroda podobna do twojej? 

Ps. Nie uważasz ze to wykorzystywanie wypchanych jednorożków jak się na nich bzyka?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek czaeownica wyzywala ja ciri. No jak byly fragmenty z yennefer to szlam zapaloc tak mnie denereowala ale gerald tez byl glupi ze sie jej sluchal. Nie na moje nerwy to bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
3 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Ja raczek czytalam te ksiazki w gre troche gralam na jakiejs konsoli ale malo

Mało kto teraz czyta książki, a Ciebie jeszcze jakieś głąby wyzywają od głupich .  A ty mądra i fajna osoba jesteś.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

No bo klamia na wakacjafh tez ludzie mowili co innego niz na forum 😕

Teraz baby są jakieś takie agresywne tym bardziej twój chłopak powinien docenić że jest ze słodkim aniołkiem,  który mu nie podetnie żył we śnie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona

Wyglądam trochę jak Jennefer,którą grała Grażyna Wolszczak w serialu"Wiedżmin"..taka czarna, pokręcona..i trudna do ujarzmienia..do tego uwielbiam książki..więc jakbym Ciebie oczarowała swoją magią to byś przepadł i na wieki o mnie pamiętał..Czy jesteś na to gotowy???nie sądzę..ale pozdrawiam😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Bicek napisał:

Teraz baby są jakieś takie agresywne tym bardziej twój chłopak powinien docenić że jest ze słodkim aniołkiem,  który mu nie podetnie żył we śnie.. 

Przeciez ro faceci tu klamoa i mnoe wyzywaja..... hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
9 minut temu, Gość Taka ona napisał:

Wyglądam trochę jak Jennefer,którą grała Grażyna Wolszczak w serialu"Wiedżmin"..taka czarna, pokręcona..i trudna do ujarzmienia..do tego uwielbiam książki..więc jakbym Ciebie oczarowała swoją magią to byś przepadł i na wieki o mnie pamiętał..Czy jesteś na to gotowy???nie sądzę..ale pozdrawiam😁

Mi chodzi o Yennefer z gry,  która jest kompletnie niepodobna do Grażyny Wolszczak.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona
2 minuty temu, Gość Bicek napisał:

Mi chodzi o Yennefer z gry,  która jest kompletnie niepodobna do Grażyny Wolszczak.  

Jaki Geralt taka Yennefer..😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Gość Taka ona napisał:

Jaki Geralt taka Yennefer..😄

O Geralta można się spierać lecz pani Wolszczak jest zupełnie niepodobna do growej Yen. Jednak wolę tą komputerowo wygenerowaną z głosem Beaty Jewiarz z jej słodkim yhyyy ( rudej jak Triss Merigold).  

Z  głosów postaci męskich najbardziej "filmowe" są oczywiście Jacek Rozenek czyli Geralt,  Tomasz Dedek ( intro wmenu i jako Krwawy Baron i Jacek Kopczyński (jaskier) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×