Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Właściwie to o czym można rozmawiać z dziewczynami?

Polecane posty

Gość Gość

Bo ja jakoś nie nadaje się do tych czasów i nie kręcą mnie te całe social media. Nie mam też w zwyczaju obgadywać i plotkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo ja jakoś nie nadaje się do tych czasów i nie kręcą mnie te całe social media. Nie mam też w zwyczaju obgadywać i plotkować.

No coz, jak sie wyrabiadz z literatury polskiej i zagranicznej, czytasz reportaze, znasz sie na historii i naukach politycznych, wiesz co sie dzieje na swiecie i umiesz to madrze skonentowac to zapraszam. Moze tez byc historia sztuki, architektura,teatr,kino,muzyka-rozne rodzaje,sport ze szczegolnym uwzglednieniem skokow narciarskich, pilki recznej,siatkówki i mma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O niczym

Dziewczyny mają siano w głowie. Potrafią tylko przynudzać przez 2 godziny na spotkaniu ze znajomymi mówiąć właściwie o niczym...

Jak studiujesz lub chodzisz do szkoły to jeszcze możesz na tematy związane z lekcjami pogadać, ale poza nimi to tylko plotki i rozmowy o niczym, niestety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo rozumiem, że Ty masz się za mądrzejszego od kobiet, więc proszę...moze pogadamy o sytuacji politycznej w Ameryce łacińskiej, bo dużo ciekawych rzeczy tam się dzieje teraz. A jak nie to może kwestie reformy sądownictwa A wyrok TSUE. Albo dlaczego zespół polskichpilotek szybowciwych mimo że na poziomie medalowym nie dostał dofinansowania do wyjazdu na ważne zawody, a sporty w których przegrywamy regularnie są lepiej sponsorowane.  Moze coś i życiu van Gogha i teoriach na temat jego śmierci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

O niczym

Dziewczyny mają siano w głowie. Potrafią tylko przynudzać przez 2 godziny na spotkaniu ze znajomymi mówiąć właściwie o niczym...

Jak studiujesz lub chodzisz do szkoły to jeszcze możesz na tematy związane z lekcjami pogadać, ale poza nimi to tylko plotki i rozmowy o niczym, niestety.

 

A co Ty niby wnosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No coz, jak sie wyrabiadz z literatury polskiej i zagranicznej, czytasz reportaze, znasz sie na historii i naukach politycznych, wiesz co sie dzieje na swiecie i umiesz to madrze skonentowac to zapraszam. Moze tez byc historia sztuki, architektura,teatr,kino,muzyka-rozne rodzaje,sport ze szczegolnym uwzglednieniem skokow narciarskich, pilki recznej,siatkówki i mma.

Czytam aczkolwiek jakoś nie skupiam się na ksiązkach,że tak powiem tych na topie. Wiem co się działo i dzieje w świecie. Skoki narciarskie i mma spoko siatka i piłka ręczna już mniej.

Ale na co mi wiedza jak i tak nie umiem ciekawie tego opowiadać. Nawet jak będę mówił na jakiś ciekawy temat to będę przynudzał. Tak to już mam niestety.

Właśnie dlatego taki mol książkowy jak ja jest niczym w porównaniu z imprezowiczem co ma tysiące znajomych i wszyscy mu w knajpach, galeriach mówią cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aha, już wiem co będzie dalej. To czesc. Szkoda mi czasu na takie bzdury jak twoha zazdrość   o to ze komus czesc mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo rozumiem, że Ty masz się za mądrzejszego od kobiet, więc proszę...moze pogadamy o sytuacji politycznej w Ameryce łacińskiej, bo dużo ciekawych rzeczy tam się dzieje teraz. A jak nie to może kwestie reformy sądownictwa A wyrok TSUE. Albo dlaczego zespół polskichpilotek szybowciwych mimo że na poziomie medalowym nie dostał dofinansowania do wyjazdu na ważne zawody, a sporty w których przegrywamy regularnie są lepiej sponsorowane.  Moze coś i życiu van Gogha i teoriach na temat jego śmierci 

Odpisałem na te tematy,ale usunięto mój komentarz prawdopodobnie przez to, że użyłem słowa samo-bojstwo gdy odnosiłem się do Van Gogha.

Mimo wszystko jest mało kobiet z którymi można porozmawiać na naprawdę ciekawe tematy,va szkoda. Teraz tylko głupoty w internecie są popularne, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A o czym ty niby chcesz gadać z dziewczyną co cały dzień spędza na wpatrywaniu się w ekran telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy pustaki ceramiczne

Baby to tępe dzidy. Z tymi pustakami można porozmawiać jedynie o samych głupotach. Rozmowa z nimi na jakieś konkretne tematy jest jak gadanie do buta z lewej nogi i taki sam przynosi efekt. Niczym się nie interesują poza plotkami, nie mają żadnej fachowej wiedzy (chyba że chodzi o tapety i mazidła do ryja, ale z tym też bywa różnie bo same chodzą umalowane jak kukły). Gdy się do nich mówi, przewracają tylko gałami i robią miny jakby były upośledzone, a w ich spojrzeniu można dostrzec tęsknotę za rozumem dziecka specjalnej troski. W necie oczywiście każda przemądrzała, pyskata, "oczytana", zna się na wszystkim, bo ma pod ręką wyszukiwarkę, ale w realu u każdej od razu wychodzi pustostan umysłowy😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta np. moja koleżanka z ekonomii. Milion zdjęć na fb a jak ją kiedyś gość na zajęciach zapytał kim kto jest prezydentem lub jaka partia wygrała wybory to nawet nie wiedziała.A do zadań zawsze pierwsza się zgłaszała, a właściwie to przepisywała rozwiązanie z internetu.

Szkoła średnia to samo laski błagają o wyższe oceny robią jakieś prezentacje lub zgłaszają się do odpowiedzi wykuwając coś na pamięć. A na zajęciach jak jest jakaś dyskusja to nic nie mówią tylko gapią się w te telefony...

Porażki. A potem ocxywiście się chwalą hakie to mądre, jak dobrze się uczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadny 40

O wszystkim, o filmach, grach plansszowych, muzyce, żubrach, minerałach, rowerach, kolorach tęczy, Chinach, lub kuzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wureko

Mały mózg czyni z kobiety istotę kierującą się czysto biologicznym instynktem. Znajduję to wyraz chociażby w ce...ącej wszystkie panie tendencji do gadulstwa i kłótliwości. Obracanie językiem daje kobiecie wiele zadowolenia, jest właściwym kobiecym sportem. Można zatem niewiasty porównać do głupich kotów, uganiających się za piłką, by trenować łapy. Kobiety jako istoty które można umieścić między dzieckiem a mężczyzną odruchowo ćwiczą jedno z niewielu narzędzi, jakimi obdarzyła je natura długi jęzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Wy pustaki ceramiczne napisał:

Baby to tępe dzidy. Z tymi pustakami można porozmawiać jedynie o samych głupotach. Rozmowa z nimi na jakieś konkretne tematy jest jak gadanie do buta z lewej nogi i taki sam przynosi efekt. Niczym się nie interesują poza plotkami, nie mają żadnej fachowej wiedzy (chyba że chodzi o tapety i mazidła do ryja, ale z tym też bywa różnie bo same chodzą umalowane jak kukły). Gdy się do nich mówi, przewracają tylko gałami i robią miny jakby były upośledzone, a w ich spojrzeniu można dostrzec tęsknotę za rozumem dziecka specjalnej troski. W necie oczywiście każda przemądrzała, pyskata, "oczytana", zna się na wszystkim, bo ma pod ręką wyszukiwarkę, ale w realu u każdej od razu wychodzi pustostan umysłowy😂

Ale rooochac się i tak chce takie,co🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję kobietom że z własnej woli wiążą się z takimi burakami jak autor. Typowy śmieć męski który wrzuca temat aby wkoorwic baby ale to tak naprawdę pokazuje jego prawdziwy stosunek do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuję kobietom że z własnej woli wiążą się z takimi burakami jak autor. Typowy śmieć męski który wrzuca temat aby wkoorwic baby ale to tak naprawdę pokazuje jego prawdziwy stosunek do kobiet.

Autor jest burakiem bo chce podyskutować na inny temat z dziewczynami niż plotki obgadywanie i facebooki?

Kafeterianki faktycznie jesteście żałosne.

A jedyne co was charakteryzuje to długi jęzor. Szkoda tylko,że nic ciekawego za jego pomocą niebumiecie przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Autor jest burakiem bo chce podyskutować na inny temat z dziewczynami niż plotki obgadywanie i facebooki?

Kafeterianki faktycznie jesteście żałosne.

A jedyne co was charakteryzuje to długi jęzor. Szkoda tylko,że nic ciekawego za jego pomocą niebumiecie przekazać.

To niech dyskutuje. Po co szuka osób do rozmów wśród targetu pustaków? Bo na takie leci. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To niech dyskutuje. Po co szuka osób do rozmów wśród targetu pustaków? Bo na takie leci. Proste.

Skąd wiesz, skąd wiesz?

A czemu tak na niego narzekasz?

Czyżbyś siedziała cały dzień w domu i nie miała przyjaciół?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skąd wiesz, skąd wiesz?

A czemu tak na niego narzekasz?

Czyżbyś siedziała cały dzień w domu i nie miała przyjaciół?

 

A co ma piernik do wiatraka? Chciałeś dojėbac? Nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Chciałeś dojėbac? Nie wyszło.

Czyli odpowiedziałaś więc jednak masz jakiś problem ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobra opuszczam to bagno bo sami niestabilni psychicznie ludzie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czyli odpowiedziałaś więc jednak masz jakiś problem ze sobą

I to niejeden. Nadal jednak nie ma to związku z tematem. Chcesz pogadać bo widzę że chyba tego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

uchlej ryja wyprany mozgu podniecajacy sie tysiacem znajomych to moze nie bedziesz przynudzal. z nimi mozna tylko pic i obrabiac sobie dupy nawzajem. masz 1000 znajomych a 999 w tej chwili obrabia ci doope a ten 1000czny zacznie za chwile😄 no faktycznie powod do dumy. tepe ku/rwy z wypranymi przez tv mozgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Skąd wiesz, skąd wiesz?

A czemu tak na niego narzekasz?

Czyżbyś siedziała cały dzień w domu i nie miała przyjaciół?

 

przyjaciele w polsce BAUHAHAAHAHAHAHAHAH 😄😄😄😄 chyba tylko jak czegos potrzebuja, wtedy sa najlepszymi przyjaciolmi we wszechswiecie a jak maja cos zrobic to nagle czasu brakuje. ch/uj im w osrane doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×