Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

mąż ma dziwne skrupuły względem swojej ciotki i siostrzenicy. Juz dwa razy to my ich zapraszaliśmy a on nadal do mnie: Oj, prezentów im nie daliśmy na święta, trzeba się z nimi spotkac. A MNIE TRAFIA. co radzicie?

Polecane posty

Gość gosc

Ostatnie dwa spotkania to niestety ale mój mąż zainicjował i ja. Było jeszcze ciepło więc zaprosiliśmy ich na ciastko i kawę do dużego parku, a nasze dzieci bawiły się razem na świeżym powietrzu. To było jakoś w listopadzie, jak był ładny dzień i prawie 15 na plusie. Od tego czasu cisza. A mój mąż nadal ma jakieś wyrzuty sumienia że w sumie to święta idą, trzeba by się z nimi umówić. A dlaczego ciągle my? Zaprotestowałam, mówiąc że teraz ich kolej. Nikomu sie nie chce sprzątać hawiru? Jak moje dziecko było małe, ciągle ich zapraszałam a tamci niewspółmiernie mniej razy. Dlaczego mąż uważa, że cos im jest winien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jego rodzina i niech sobie robi jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jego rodzina i niech sobie robi jak chce. 

Tak, ale to ja mam sprzątanie przed ich przyjściem i ja mam stres. On nie chwyci za szczotę, mówi żew syf mu nie przeszkadza. A mi zwyczajnie wstyd. A mój mąz jest okropnym syfiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, ale to ja mam sprzątanie przed ich przyjściem i ja mam stres. On nie chwyci za szczotę, mówi żew syf mu nie przeszkadza. A mi zwyczajnie wstyd. A mój mąz jest okropnym syfiarzem

Sama na siebie nakladasz presję. To ,że jesteś kobietą, nie znaczy ,ze jesteś sprzątaczka. On zaprasza gosci, to niech sprząta przed i po. Nie posprząta to jego problem. Przestań traktować sie jak główna odpowiedzialna za porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×