Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wureko

Kobiety nie są zbyt mądre

Polecane posty

Gość Wureko

Mały mózg czyni z kobiety istotę kierującą się czysto biologicznym instynktem. Znajduję to wyraz chociażby w ce...ącej wszystkie panie tendencji do gadulstwa i kłótliwości. Obracanie językiem daje kobiecie wiele zadowolenia, jest właściwym kobiecym sportem. Można zatem niewiasty porównać do głupich kotów, uganiających się za piłką, by trenować łapy. Kobiety jako istoty które można umieścić między dzieckiem a mężczyzną odruchowo ćwiczą jedno z niewielu narzędzi, jakimi obdarzyła je natura długi jęzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwal się od kotów

Koty to są mądrzejsze od ciebie fajtłapo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea

Co widzisz w innych - istnieje w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego łatwo je sobie podporządkować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 godziny temu, Gość Wureko napisał:

Mały mózg czyni z kobiety istotę kierującą się czysto biologicznym instynktem. Znajduję to wyraz chociażby w ce...ącej wszystkie panie tendencji do gadulstwa i kłótliwości. Obracanie językiem daje kobiecie wiele zadowolenia, jest właściwym kobiecym sportem. Można zatem niewiasty porównać do głupich kotów, uganiających się za piłką, by trenować łapy. Kobiety jako istoty które można umieścić między dzieckiem a mężczyzną odruchowo ćwiczą jedno z niewielu narzędzi, jakimi obdarzyła je natura długi jęzor.

Z tego wynikałoby ze faceci wiążący się z tymi kobietami tez za mądrzy nie są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

A ja uważam że kobiety są od myślenia a chłop jest od roboty. Kobiety są inteligentniejsze i ładniejsze oraz pachnące takie czyste 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
12 minut temu, Gość Łukasz napisał:

A ja uważam że kobiety są od myślenia a chłop jest od roboty. Kobiety są inteligentniejsze i ładniejsze oraz pachnące takie czyste 🙂

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Kobiety ładniejsze - no chyba nie, skoro muszą się malować, by nie straszyć wyglądem.

inteligentniejsze - z pewnością nie - nie mają żadnych zainteresowań poza plotkami, obgadywaniem i serialami.

czyste i pachnące - może kilka procent, większość w ogóle o siebie nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maks
7 minut temu, Gość haha napisał:

Kobiety ładniejsze - no chyba nie, skoro muszą się malować, by nie straszyć wyglądem.

inteligentniejsze - z pewnością nie - nie mają żadnych zainteresowań poza plotkami, obgadywaniem i serialami.

czyste i pachnące - może kilka procent, większość w ogóle o siebie nie dba.

Powiem tak ja jestem nieśmiały i nie aż taki przystojny mam pare koleżanek-znajome (dziewczyny moich kolegów) i powiem mądre są i jakie dobre dla mnie zawsze mi pomagają tak się mna zajmują jak przychodzę. Wogóle te baby jakieś uprzejme są dla mnie. Wy dziewczyny macie dobre serduszka ja lubie takie kobiety opiekuńcze i troskliwe 🙂 Chciałbym aby się mną taka zajeła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
17 minut temu, Gość Maks napisał:

Powiem tak ja jestem nieśmiały i nie aż taki przystojny mam pare koleżanek-znajome (dziewczyny moich kolegów) i powiem mądre są i jakie dobre dla mnie zawsze mi pomagają tak się mna zajmują jak przychodzę. Wogóle te baby jakieś uprzejme są dla mnie. Wy dziewczyny macie dobre serduszka ja lubie takie kobiety opiekuńcze i troskliwe 🙂 Chciałbym aby się mną taka zajeła!

Kobiety opiekuńcze i troskliwe xDDDDDD

Nie mieszkasz w Polsce, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 godziny temu, Gość Łukasz napisał:

A ja uważam że kobiety są od myślenia a chłop jest od roboty. Kobiety są inteligentniejsze i ładniejsze oraz pachnące takie czyste 🙂

Nie, faceci sa od odkrecania sloikow, noszenia mebli, naprawiania sprzetow, lapania owadow i zapamietywania skomplikowanych ciagow liczbowych;)

I faceci sa ponoc ladniejsi, bo sie nie musza malowac - tego dowiedzialam sie z forum;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffff

Wiekszosc bab to paple, ale I wsrod facetow sa takie wynalazki, mam takiego w pracy, obetne mu jezor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większość bab nic nie umie. Może oprócz ładowania telefonu, robienia dzióbków do selfie i wrzucania foci na instagrama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Większość bab nic nie umie. Może oprócz ładowania telefonu, robienia dzióbków do selfie i wrzucania foci na instagrama.

Zapomniałeś o plotkowaniu, obgadywaniu i żerowaniu na facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta socjolog

Co to za stereotypy? Wierzcie mi, że i owszem kobiety różnią się od mężczyzn- szczególnie przyrodzeniem, ale rodzą dzieci i to ich karta przetargowa jeśli chodzi o to ile potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×