Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sophie

Jaka książka dla 11 łatki?

Polecane posty

Gość Sophie

Chrześnica poprosiła o książkę na święta. Czy lepiej kupić coś do czytania czy np atlas albo encyklopedie dla dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Most do Terabithi, seria Edith Nesbit Historia Amuletu, Feniks i Dywan, Pięcioro dzieci i coś. To były pierwsze ksiazki, które przeczytałam i dzięki nim pokochałam czytać. Z innych dla dzieci to Spotkanie nad morzem, Harry Potter, cała seria Dragona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Przepraszam *Eragona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Most do Terabithi, seria Edith Nesbit Historia Amuletu, Feniks i Dywan, Pięcioro dzieci i coś. To były pierwsze ksiazki, które przeczytałam i dzięki nim pokochałam czytać. Z innych dla dzieci to Spotkanie nad morzem, Harry Potter, cała seria Eragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Most do Terabithi, seria Edith Nesbit Historia Amuletu, Feniks i Dywan, Pięcioro dzieci i coś. To były pierwsze ksiazki, które przeczytałam i dzięki nim pokochałam czytać. Z innych dla dzieci to Spotkanie nad morzem, Harry Potter, cała seria Eragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Nie wiem czemu zablokowali mój poprzedni post. Most do Terabithi, seria Edith Nesbit Historia Amuletu, Feniks i Dywan, pięcioro dzieci i coś, moje ukochane książki z dzieciństwa. Oprócz tego Harry Potter, Spotkanie nad morzem, Eragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

O wow w końcu odblokowali 😄 wybacz ten spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×