Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przemo

Jak szukać nie szukając?

Polecane posty

Gość Przemo

Cześć wszystkim mam takie pytanie, że może i jestem młody bo mam tylko 21 lat ale doświadczenie jednak nie małe mam. Starałem się szukać odpuszczać związki ale zawsze trafiałem na to samo. Dziewczyny które się mną zabawiały albo zawsze liczyły na "Pożytki ze związku".

Miałem związek w którym zastałem dziewczyne z innym facetem, Związek w którym zależało dziewczynie tylko na tym żebym jej coś kupował. A ostatni związek który zakończył się po roku był co prawda związkiem na odległość ale jeździłem do niej co 2 tygodnie na weekendy albo ona do mnie ale związek jej się po prostu znudził. Bo zostawiła mnie dla przyjaciela. Postawiła go na związek bo ze mną nie było nawet bez okazyjnego Kocham Cię z jej strony a do "Przyjaciela jak to uważała" Potrafiła napisać to bez okazji.
Jestem tak zwanym Otaku czyli interesuje się Mangą, Anime i japońską popkulturą a w tym robię cosplaye, Śpiewam i ogólnie interesuje się aktorstwem. Gdy poznałem kolejną dziewczyne no kropla w krople z zainteresowaniami. Okazało się że ma chłopaka. Postanowiłem nie wtrącać się w jej związek. Jest szczęśliwa to dobrze po co jej to psuć. Mimo, że to ideał w moich oczach, mam honor który nie pozwala mi się zachowywać jak "przyjaciel mojej byłej". 
Wiem, że dziewczyn które interesują się tym co ja jest mało. Ale Problemem jest to że każdy mówi "znajdź sobie bliżej dziewczyne" albo " znajdź sobie normalną dziewczyne" ( i to określenie dobija bo dla mnie dziewczyna o takich samych zainteresowaniach jak moje jest w 100% normalna ale to tak jak by ktoś mi mówił jesteś nie normalny).

W każdym razie nasuwa się pytnie. I tu pytam się męskiej jak i damskiej części forum. Jak znaleźć jak już nie mam siły bo coraz bardziej mam dosyć życia skoro traktowany jestem jak przedmiot przez życie. Wręcz macha mi ideałem przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

Młody jesteś jeszcze strasznie, odpuść sobie na razie,  w końcu poznasz kogoś dla siebie! Czasem warto poczekać, a to że jakaś laska wydaje Ci się ideałem i ma identyczne zainteresowania to wcale nie znaczy, że stworzylibyście super związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×