Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realia

W Polsce obecnie co 10 pacjent dermatologiczny ma rozpoznaną kiłę lub rzeżączkę.

Polecane posty

Gość Realia

 Z raportów przygotowanych przez Unię Europejską wynika, że co trzeci młody człowiek w wieku 15-24 lata jest zarażony chorobą przenoszoną drogą płciową, w tym HIV. Najwięcej jest zachorowań na rzęsistkowicę, chlamydię oraz kiłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

to są okropne statystyki, ale to rezultat rozwiązłości i bezmorału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik pod czterdziestkę

Dlatego zawsze powtarzam: "Lepsza własna rączka niż cudza rzeżączka"☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja

tyle kuurew co jest w tym kraju to strach jakąś panne dotykać bo szansa że się kuurwi i ma syfy jest bardzo wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcimy

to prawda, duupodajek masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosk

Mnie zarazila laska, fakt bardzo dużo kobiet roznosi HPV albo chlamydie, większość młodych ale starsze też.. Bo dają naligowo bez gumek ale każda zaprzecza i udaje, że jest wierna.. Pamiętacie Simona Mola? Zaraził dziesiątki kobiet HIV a one udawały że są wierne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka
1 godzinę temu, Gość kręcimy napisał:

to prawda, duupodajek masa

Wciąż narzekacie ,że Połki to zimne kłody i królewny z drewna Zdecydujcie się wreszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tygrys

lepiej z ręką mieć stosunek  niż z rzeżączką porachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Te choroby leczy dermatolog czy ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31
13 minut temu, Gość pan tygrys napisał:

lepiej z ręką mieć stosunek  niż z rzeżączką porachunek

Nie, wystarczy kupić gumki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radar

eee tam, wielkie halo

ja już dwa razy miałem kiłę i żyję

ale co sobie poruchałem to moje 😄

i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiele kobiet zaraził kurfiarze nawet już po ślubie ze swoim jedynym partnerem kobiety są zarazane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Mocno ograniczają, ale nie zabezpieczają przed wszystkim. Ostatnio gdzieś czytałem, że nie nawet nie gwarantują ochronę przed hiv, choć znacznie ograniczają prawdopodobieństwo zachorowania. Chyba najlepiej byłoby zapytać o badania, pod warunkiem, że obie strony nie współżyły przez kilka ostatnich miesięcy, bo niektórych chorób nie da się wykryć w początkowej fazie.

Kurfiarze chodzą do burdeli i zagrażają żony w dodatku wiele żon jest wierne i nawet nie wie ze może ją zarazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny ginekolog
Dnia 14.12.2019 o 04:22, Gość Realia napisał:

 Z raportów przygotowanych przez Unię Europejską wynika, że co trzeci młody człowiek w wieku 15-24 lata jest zarażony chorobą przenoszoną drogą płciową, w tym HIV. Najwięcej jest zachorowań na rzęsistkowicę, chlamydię oraz kiłę

Dawaj źródło badań, bo chyba trochę przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2019 o 00:13, Gość Przystojny ginekolog napisał:

Dawaj źródło badań, bo chyba trochę przesadzasz.

Serio jesteś ginekolog czy to tylko nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Przecież kiedyś było o tym w tv że kobity szczególnie te co robiły w UK zarażają facetów a zdarzało się nawet że żonka zarażała męża jak przyjechała z Anglii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82
Dnia 18.12.2019 o 23:17, KermitZaba napisał:

Jest i tak, dlatego trzeba wybierać mądrze. Ale to dotyczy również mężczyzn, mam pewne doświadczenia z kobietami, nie chce opisywać, jaki jestem och i ach, ale kobiety się mną interesowały, wiec miałem dobrą perspektywę, by sobie poobserwować, jak wiele z nich postępuje, jak również obserwowałem innych ludzi w tym kobiety. Seks grupowy, seks lesbijski, zdrady, umawianie się tylko na seks (w sumie, to nie tylko, ale nie chce używać określenia FWB, choć one lepiej oddaje naturę tego typu relacji), spontaniczny seks z de facto obcym człowiekiem, osoby które spały z kilkudziesięcioma innymi, z tym się osobiście spotykałem. To występowało niezależnie od płci. Sam miałem możliwość seksu z dwoma kobietami z ich inicjatywy. Jak również, zapraszały mnie na "randki" o na oko 15 lat starsze panie, jedna jest dośc dobrze mi znana wiec wiem, że ma rodzinę. Już tak nie wińcie tylko mężczyzn.

Ty Kermit musisz być zabójczo przystojny jak kobiety proponują ci sex nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82
Dnia 18.12.2019 o 23:17, KermitZaba napisał:

Jest i tak, dlatego trzeba wybierać mądrze. Ale to dotyczy również mężczyzn, mam pewne doświadczenia z kobietami, nie chce opisywać, jaki jestem och i ach, ale kobiety się mną interesowały, wiec miałem dobrą perspektywę, by sobie poobserwować, jak wiele z nich postępuje, jak również obserwowałem innych ludzi w tym kobiety. Seks grupowy, seks lesbijski, zdrady, umawianie się tylko na seks (w sumie, to nie tylko, ale nie chce używać określenia FWB, choć one lepiej oddaje naturę tego typu relacji), spontaniczny seks z de facto obcym człowiekiem, osoby które spały z kilkudziesięcioma innymi, z tym się osobiście spotykałem. To występowało niezależnie od płci. Sam miałem możliwość seksu z dwoma kobietami z ich inicjatywy. Jak również, zapraszały mnie na "randki" o na oko 15 lat starsze panie, jedna jest dośc dobrze mi znana wiec wiem, że ma rodzinę. Już tak nie wińcie tylko mężczyzn.

Ty Kermit musisz być zabójczo przystojny jak kobiety proponują ci sex nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end times

za dużo rozwiązłości i kuurwienia, biblia o tym pisze że to początek końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×