Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

..Bo w moim sercu Ktoś inny Króluje!

Polecane posty

Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

odejdź stąd! z tego tematu, ja na tym forum już trochę jestem, a ty nigdy nie byłaś przyjacielem w myśleniu. Strasznie brzechtasz ludzi, nawet gdy to czytam, czuję się prawdziwie upokorzona. Odejdź ode mnie!

żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Na ustach pełno Boga a bliźniego nie nawidzi z całego serca. Twoja wiara jest g. warta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

Na ustach pełno Boga a bliźniego nienawidzi z całego serca. Twoja wiara jest g. warta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSCiemnosci

Niestety, nazywanie ludzi zarazą, eskalowanie nienawiści do bliźnich, jest przerażające i smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość sylwia s napisał:

Ja mam zostawić ludzi w spokoju ? a komu ja co robię? Zauwaz ze to ty mnie napadłaś to po pierwsze! Po drugię pracuję z siestrami zakonnymi i żadna siostra w wierze w tak podły sposób nie rozmawia ze mną na temat wiary wiec nie kłam .Nikt kto byłby blisko z Bogiem w tak niekulturalny sposó by ze mną nie dyskutował.Jestes chamska.Ja nie mam nic wspólnego z Bogiem?? a kim ty jestes zeby takie osądy wydawać? Tylko Bóg jeden i ja raczymy to wiedzieć! nie Tobie oceniać .Nie masz ani nikt nie ma ytakiego prawa ,skąd ty mozesz wiedziec ile mam z Bogiem wspólnego? jestewś mną? wiesz lepiej co mam w sercu?Trochę kultury.Ja psuję obraz swię tosci a w jaki sposób ?Ja się pysznię? Ja wyraziłam swoje zdanie w temacie .Nie bedziesz mi wmawiac diabła ani tym podobnych rzeczy! nie życze sobie.Twoje nie mało mnie interesuje ja sie Boga nie wstydzę i nie wypieram ,mam prawo o nim świadczyć.Nie atakuj mnie bo dobrze to o tobie nie swiadczy w tym momencie.Ludzi wierzacych ce...e akceptacja zrozumienie i spokój takze wątplowe są twoje intencje .Taki wnisek mam z twoich wpisów.

podlejszej osoby już nie znam, wyzywasz od infantylnych, zrażasz do siebie  i...się do Boga przyznajesz? jak możesz? wszyscy ci piszą to samo...gość w kość prawdę o tobie, ujął w sposób perfekcyjny!

Zauważ, że niewiele osób masz po swojej stornie, właściwie jesteś sama. 

Tak, tylko siostry zakonne mogą zdobyć się na nadludzką cierpliwość do ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×