Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znów zakochałam się beznadziejnie

Polecane posty

Gość gość

Znów... Poprzednim razem facet był przynajmniej mną zauroczony, ale ma żonę i dwóch synków, więc posunęliśmy się tylko do flirtu. A potem ja się wycofałam, a on nie zwraca na mnie uwagi, tylko czasem powie cześć (pewnie chodziło mu tylko o pozamałżeński seks, skoro tak to wygląda). Ale tym razem jest jeszcze gorzej, bo choć facet jest wolny, to jestem mu obojętna, a nie będę się narzucać. I tak przez całe życie, od kilkunastu lat bez przerwy sama. Szlag mnie w końcu trafi, bo choć zako...ę się raczej często, to moje uczucia są zawsze intensywne. Dzięki za uwagę, chciałam się tylko wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelek

Ile masz lat?, nie poodawaj się, szukaj dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musisz zweryfikować swoje życie. Zapewne bardzo podobają Ci się mężczyźni, którzy kochają sex i kobiety. Tacy maja coś w sobie. Niestety to coś nie wystarczy .....lepiej popatrz na mężczyzn bez tego „czegoś” którzy potrafią dawać nie tylko brać. Mężczyzna który nastawiony jest na branie jest skreślony. Możesz zrobić eksperyment. Daj mężczyźnie coś w prezencie jeżeli przyjemnie to bez wachania Ty się zawahaj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×