Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila321

Mam 26 lat i jestem samotna

Polecane posty

Gość Kamila321

Mam 26 lat, rocznikowo 27 i nie mam faceta. Co więcej- nie zanosi się by byl. Uważam siebie za normalna, ładna dziewczynę, chodzę na imprezy, spotykam się ze znajomymi, a dalej nic. Wszyscy w koło sa w związkach kilku letnich. Co ze mną jest nie tak? Każdy tylko mówi:"dziwię się że nikogo nie masz". W rodzinie też tylko ja jestem sama. Na tinderze poznałam kogoś- zabawil się i tyle. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nigdy nie mialas? na tinderze faceci szukaja samego sexu nawet jesli mowia inaczej,w ogole na portalach tego typu w wiekszosci grasuja albo zonaci, albo oszusci. znalezienie kogos realnego (normalnego,a nie nieudacznika) to jak szukanie igly w stogu siana a i tak na 99% nie znajdziesz. Szukaj na studiach,w jakis szkolach, pozapisuj sie na rozne aktywnosci,chodz na silownie ale pamietaj jedna rzecz nie narzucaj sie, nie mozesz wyjsc na desperatke, skup sie na sobie, wyluzuj - sam sie znajdzie, gwarantuje, jesli robisz mocny makijaz to tez moze byc powod ze nikt nie traktuje cie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jesteś dziewica autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Weź naszego forumowego nieudacznika menagera czy czym tam on jest. On właśnie chcę młoda 25 latke i uważa, ze mu sie taka nalezy! Co ma do zaoferowania? 

Ano 40 lat, lysiejacy, otyly, cukrzyca, miażdżyca, 12 cm, impotencja, problemy z prostata, 4k netto pensja, wynajmowane mieszkanie. 1 raz w tygodniu pójdzie z Tobą na pizze. Jest nudny jak flaki z olejem i monotematyczny. Czasem będziesz mogła pouprawiac z nim seks, ale tylko tak żeby jemu było przyjemnie, tobie niekoniecznie. 

To jest to co on ma do zaoferowania. 

A co Ty mu musisz dać? 

Swoją mlodosc, urodę powyżej przeciętnej, szczupła sylwetke. Oczywiscie musisz na siebie pracować, gotować mu obiad, dawać d0py kiedy on będzie chciał. Masz urodzić i wychować 3 dzieci i towarzyszyć mu wiernie na wczasach pod namiotem. Cały czas masz wyglądać tak, zeby inni mu ciebie zazdrościli. No i Oczywiscie o zagranicznych wczasach możesz sobie pomarzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila321

Nie robię mocnego makijażu. Raczej maluje się normalnie. Byłam w związku kilkuletnim, od pół roku jestem sama. Nie jestem dziewicą jeśli ktoś o to pyta 😛 staram się też nigdy nie narzucać nikomu. Skończyłam studia i raczej mój kierunek jest zbyt feministyczny, by kogoś poznać. Na imprezach wszyscy pijani zazwyczaj. Gdzie poznać kogoś normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Przed chwilą, Gość Kamila321 napisał:

Nie robię mocnego makijażu. Raczej maluje się normalnie. Byłam w związku kilkuletnim, od pół roku jestem sama. Nie jestem dziewicą jeśli ktoś o to pyta 😛 staram się też nigdy nie narzucać nikomu. Skończyłam studia i raczej mój kierunek jest zbyt feministyczny, by kogoś poznać. Na imprezach wszyscy pijani zazwyczaj. Gdzie poznać kogoś normalnego?

Zrozumiałam że nigdy nikogo nie miałaś i że jesteś dziewicą albo że ktoś się tobą zabawił w każdym razie czemu twój pierwszy związek się rozpadł temat i jak w ogóle ci faceci cię zagadują wiesz jak nie ma się kontaktu z mężczyznami to ciężko kogoś poznać a poznać normalnego wartościowego faceta jest ciężko nie wielu facetów nadaje się do związku czy przyszłych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak mnie takie kobiety denerwują takim swoim biadoleniem. ..., na wigilii firmowej z 5 takich historii słyszałem i aż się chciało powiedzieć w kilku krótkich zdaniach dlaczego są same.  Bo to w większości przypadków jest oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart876

Hej. Jeśli to Cię jakoś pocieszy? to ja również jestem samotny. Z tym, że ja siebie nie uważam za jakieś ciacho ale też nie straszę ludzi 😄 Portale typu tinder czy badoo to kicha. Wiem z autopsji. Nie będę robić z siebie jakiegoś wycackanego towaru niczym z mango, a tak tam trzeba robić. Im bardziej jest się wypindrzonym, miliard zdjęć, zainteresowań tym większe szanse. Później spotykasz się z kimś w realu i jest kicha. Chciałbym w życiu przeżyć taką jedną, wspaniałą, szaloną miłość. Zwiedzić świat z drugą połówką... Wychodzi na to, że mogę jeździć sam całe życie. Byłem w tym roku na Malcie. Sam. Było świetnie. Dopóki nie wszedłem w romantyczne uliczki Valetty gdzie było mnóstwo par 😕 Z resztą bez znaczenia. Mam nadzieję, że kogoś poznasz autorko. Kogoś kto Cię szczerze pokocha, sprawi, że uśmiech z twej twarzy nie zejdzie wręcz nigdy.

PS: za niecałe 2 miesiące stuknie mi 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila321

Czemu denerwują? Czy to źle że każdy chce być szczęśliwy? Po prostu potem każdy zastanawia się co z nim jest nie tak. To przykre. Taki jest świat, jak napisał autor powyżej. Super zdjęcie i jesteś w topie. Nic innego się nie liczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodziło mi o to że tak naprawdę wiadomo dlaczego takie osoby są same. Tylko czysta kurtuazja wymaga powiedzenia "No nie wiem dlaczego jesteś sama". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwan
1 godzinę temu, Gość Kamila321 napisał:

Mam 26 lat, rocznikowo 27 i nie mam faceta. Co więcej- nie zanosi się by byl. Uważam siebie za normalna, ładna dziewczynę, chodzę na imprezy, spotykam się ze znajomymi, a dalej nic. Wszyscy w koło sa w związkach kilku letnich. Co ze mną jest nie tak? Każdy tylko mówi:"dziwię się że nikogo nie masz". W rodzinie też tylko ja jestem sama. Na tinderze poznałam kogoś- zabawil się i tyle. Eh

Tinder to straszne gòwno. Czy faceci cie nie zagadują wcale? Może nie jesteś w ich typie albo po prostu zbyt dobrze wyglądasz i uważają że zadzierasz nosa ALBO po prostu z góry zakładają że kogoś masz i nie startują. Jak mają niby wiedzieć że kogoś szukasz? Z drugiej strony, jak szukasz księcia a normalnych olewasz to ten sam problem. Pomyśl na swoim zachowaniem i wyglądem bo coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artie
25 minut temu, Gość Kamila321 napisał:

Nie robię mocnego makijażu. Raczej maluje się normalnie. Byłam w związku kilkuletnim, od pół roku jestem sama. Nie jestem dziewicą jeśli ktoś o to pyta 😛 staram się też nigdy nie narzucać nikomu. Skończyłam studia i raczej mój kierunek jest zbyt feministyczny, by kogoś poznać. Na imprezach wszyscy pijani zazwyczaj. Gdzie poznać kogoś normalnego?

kilkuletni związek niewypał i wszystko jasne, pomyśl dlaczego to nie wypaliło i zrozumiesz dlaczego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst
27 minut temu, Gość Bart876 napisał:

Hej. Jeśli to Cię jakoś pocieszy? to ja również jestem samotny. Z tym, że ja siebie nie uważam za jakieś ciacho ale też nie straszę ludzi 😄 Portale typu tinder czy badoo to kicha. Wiem z autopsji. Nie będę robić z siebie jakiegoś wycackanego towaru niczym z mango, a tak tam trzeba robić. Im bardziej jest się wypindrzonym, miliard zdjęć, zainteresowań tym większe szanse. Później spotykasz się z kimś w realu i jest kicha. Chciałbym w życiu przeżyć taką jedną, wspaniałą, szaloną miłość. Zwiedzić świat z drugą połówką... Wychodzi na to, że mogę jeździć sam całe życie. Byłem w tym roku na Malcie. Sam. Było świetnie. Dopóki nie wszedłem w romantyczne uliczki Valetty gdzie było mnóstwo par 😕 Z resztą bez znaczenia. Mam nadzieję, że kogoś poznasz autorko. Kogoś kto Cię szczerze pokocha, sprawi, że uśmiech z twej twarzy nie zejdzie wręcz nigdy.

PS: za niecałe 2 miesiące stuknie mi 25lat.

Zgadaj się z autorką i gitara, tylko szansa że mieszkacie blisko jest zerowa. Albo że jesteś w jej typie a ona w twoim. Ale jeśli to się przemieni w prawdziwą miłość to odległość nie istotna. Próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Przestań myśleć o tym, że powinnaś być w związku. A miłość sama przyjdzie. Zajmij się sobą, zrób coś przyjemnego dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozterki życiowe

autorka ma 1500 wymagań, na przeciętniaka patrzy jak na owada, to główny powód dlaczego jest sama. Znam takie panny. Zdechną same ale wymagania z kosmosu muszą być. Autorko, takich panien jak ty jest w tym kraju MILIONY, każda chce księcia. Konkurencje masz ogromną, polecam zbytnio nie wybrzydzać bo czym dłużej czekasz tym trudniej będzie znaleźć tego co szukasz bo wypadną z obiegu co ciekawsze egzemplarze. Zostaną niedobitki i z takich potem będzie wybór albo rynek wtórny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machina
5 minut temu, Gość Sarenka napisał:

Przestań myśleć o tym, że powinnaś być w związku. A miłość sama przyjdzie. Zajmij się sobą, zrób coś przyjemnego dla siebie. 

Same to przychodzą sraczka, ból głowy, rachunki, oraz śmierć, nie miłość. Przestańcie wprowadzać niedoświadczoną dziewczyne w taki poważny błąd. Nie szuka to nie znajdzie, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość artie napisał:

kilkuletni związek niewypał i wszystko jasne, pomyśl dlaczego to nie wypaliło i zrozumiesz dlaczego jesteś sama

No a ja co mam powiedziec, mam wiecej lat od ciebie bo 36 a tez migdy niemialam faceta i nigdy sie zaden we mnie nie zakochal ,zaden niebyl zainteresowany ,by mnie dobrze poznac.W pracy nikogo nie poznalam, w szkole nikogo i tak z roku, na rok. Poznawalam facetow ,ale wiadomo na co tylko na seks i nic wiecej i tez mi mowia, ze jestem ladna. Mysle ze faceci juz po rozmowie, wiedza do jakiej beczki zaliczyc kobiete.Ja wiedzialam ze to sie nigdy nie zmieni, wiec postaralam sie o dziecko i jestem dalej sama ,ale z dzieckiem bo na byle jakim facecie mi tez nie zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki

napisz skąd jesteś i coś o sobie i jakie masz kryteria co do faceta.... co cię "kręci" a co nie. Myśle że to pierwszy krok.....tylko BĄDŹ ZE SOBĄ SZCZERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj szansę Tinderowi. Piszesz, że byłaś tylko na jednym spotkaniu, umów się na conajmniej 10 i jak żadne nie wypali, to wtedy daj sobie spokój. Poza tym połącz konto na insta, wtedy potencjalny gość więcej się o tobie dowie. Chcesz tylko Polaka, czy może być obcokrajowiec? Jeżeli mieszkasz na zachodzie Polski to bym wykupiła opcje na tinderze, gdzie możesz się wirtualnie przenieść do kraju graniczącego. Tak poznałam swojego męża prawie 10 lat temu, tyle że na innym portalu randkowym. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

dałas komos pobawił sie i co dasz swojemu facetowi  swoja zepsuta psychike..? daremne kobiety ja juz powoli nie szukam szkoda czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość machina napisał:

Same to przychodzą sraczka, ból głowy, rachunki, oraz śmierć, nie miłość. Przestańcie wprowadzać niedoświadczoną dziewczyne w taki poważny błąd. Nie szuka to nie znajdzie, tyle.

Bzdury ,milosc moze przyjsc sama ,ale niekoniecznie odwzajemniona .Na sile, to sie nawet pies nie wysra i taki stan osamotnienia moze trwac latami ,co nie-jest w ogole wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick nieaktywny
6 minut temu, Gość gosc napisał:

No a ja co mam powiedziec, mam wiecej lat od ciebie bo 36 a tez migdy niemialam faceta i nigdy sie zaden we mnie nie zakochal ,zaden niebyl zainteresowany ,by mnie dobrze poznac.W pracy nikogo nie poznalam, w szkole nikogo i tak z roku, na rok. Poznawalam facetow ,ale wiadomo na co tylko na seks i nic wiecej i tez mi mowia, ze jestem ladna. Mysle ze faceci juz po rozmowie, wiedza do jakiej beczki zaliczyc kobiete.Ja wiedzialam ze to sie nigdy nie zmieni, wiec postaralam sie o dziecko i jestem dalej sama ,ale z dzieckiem bo na byle jakim facecie mi tez nie zalezy...

Pewnie brałaś rade typu "miłość sama przyjdzie", a teraz jesteś w czarnej doopie. Autorka za te 10 lat, jak dożyje, będzie na twoim miejscu. Z drugiej strony albo 1. przyciągałaś przez wygląd samych cwaniaków 2. leciałaś na samych przystojniaków którzy tylko się chcieli zabawić i fruu 3. Przez własną głupote olewałaś normalnych bo nie byli szczególnie przystojni lub niewiele zarabiali 4. efekt końcowy widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akapit
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bzdury ,milosc moze przyjsc sama ,ale niekoniecznie odwzajemniona .Na sile, to sie nawet pies nie wysra i taki stan osamotnienia moze trwac latami ,co nie-jest w ogole wykluczone.

bo baby są durne i szukają same nie wiedzą czego, ta cała bajka o miłościach powoduje durne myślenie i samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Daj szansę Tinderowi. Piszesz, że byłaś tylko na jednym spotkaniu, umów się na conajmniej 10 i jak żadne nie wypali, to wtedy daj sobie spokój. Poza tym połącz konto na insta, wtedy potencjalny gość więcej się o tobie dowie. Chcesz tylko Polaka, czy może być obcokrajowiec? Jeżeli mieszkasz na zachodzie Polski to bym wykupiła opcje na tinderze, gdzie możesz się wirtualnie przenieść do kraju graniczącego. Tak poznałam swojego męża prawie 10 lat temu, tyle że na innym portalu randkowym. Powodzenia! 

pRZESTANICIE Z TYM INTERNETEM ,TO SWIAT WIRTUALNY A RZECZYWISTOSC I CZLOWIEK W ZYCIU REALNYM JEST INNY, INTERNET TO KLAMSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaksons
4 minuty temu, Gość nick nieaktywny napisał:

Pewnie brałaś rade typu "miłość sama przyjdzie", a teraz jesteś w czarnej doopie. Autorka za te 10 lat, jak dożyje, będzie na twoim miejscu. Z drugiej strony albo 1. przyciągałaś przez wygląd samych cwaniaków 2. leciałaś na samych przystojniaków którzy tylko się chcieli zabawić i fruu 3. Przez własną głupote olewałaś normalnych bo nie byli szczególnie przystojni lub niewiele zarabiali 4. efekt końcowy widoczny

"4.efekt końcowy widoczny" - bu ha ha ha 😂😂😂 usmiałem się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość akapit napisał:

bo baby są durne i szukają same nie wiedzą czego, ta cała bajka o miłościach powoduje durne myślenie i samotność

Moze wiedza co chca ,czego chca od zycia ,ale niestety kobiet jest wiecej ,facetow mniej i we wiekszosci, ten ktory moglbyc byc moim facetem, nalezy juz do innej baby.To jest jak z warzywami na straganie, kazdy chce warzywa jakosciowo dobre ,niezwiedniete.kto sie spozni, to ma resztki, odpadki i czasem i resztki ktos wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość akapit napisał:

bo baby są durne i szukają same nie wiedzą czego, ta cała bajka o miłościach powoduje durne myślenie i samotność

Moze wiedza co chca ,czego chca od zycia ,ale niestety kobiet jest wiecej ,facetow mniej i we wiekszosci, ten ktory moglbyc byc moim facetem, nalezy juz do innej baby.To jest jak z warzywami na straganie, kazdy chce warzywa jakosciowo dobre ,niezwiedniete.kto sie spozni, to ma resztki, odpadki i czasem i resztki ktos wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekmek

Co tu dużo mówić, autorka po niewypale z poprzedniego związku ma zrypaną psychike i tyle. Jest raczej stracona, ma takie obawy przed następnym niewypałem że to ją blokuje. Żadnemu facetowi nie będzie potrafiła dać uczucia. Koniec analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooki
10 minut temu, Gość gosc napisał:

pRZESTANICIE Z TYM INTERNETEM ,TO SWIAT WIRTUALNY A RZECZYWISTOSC I CZLOWIEK W ZYCIU REALNYM JEST INNY, INTERNET TO KLAMSTWO

zgadza się, to takie samo kłamstwo jak TV i czasopisma, ale durne baby dają się ogłupiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość nick nieaktywny napisał:

Pewnie brałaś rade typu "miłość sama przyjdzie", a teraz jesteś w czarnej doopie. Autorka za te 10 lat, jak dożyje, będzie na twoim miejscu. Z drugiej strony albo 1. przyciągałaś przez wygląd samych cwaniaków 2. leciałaś na samych przystojniaków którzy tylko się chcieli zabawić i fruu 3. Przez własną głupote olewałaś normalnych bo nie byli szczególnie przystojni lub niewiele zarabiali 4. efekt końcowy widoczny

To niebylo tak, w wieku 20lat podobalam sie jednemu, niestety on mi sie nie podobal  i mial prawo, sie nie podobac.Przeciez ja tez kazdemu samcowi niemusze sie podobac.To rzecz gustu. W wieku 20lat niemialam duzego cisnienia ,na faceta, dzieci i zwiazki. Nie zalezalo mi.Drugi ktory sie trafil w wieku 20lat, nie zakochal sie.No trudno.Po 30 skoczylo mi cisnienie duze na faceta, slub i dziecko, ale przyciagalam facetow tylko na seks.Portfel facetow nigdy mnie szczegolnie nie interesowal, bo wiadomo niekazdy musi byc bogaczem, no i trafiali mi sie 22lata starszy dziad ,a przeciez z dziadkiem nie pojde do lozka.I tak przelecialo mi zycie, z przed nosa.Niestety ,czasem nic sie ze swoim zyciem nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×