Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia

Pytanie do mam karmiących piersią

Polecane posty

Gość asia

Dziewczyny, czy zdarzyło wam się żeby wasze jedzenie wpływało na zachowanie noworodka?

Bo nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy faktycznie za "złotą radą" teściowej zrezygnować ze smażenia. Dziecko ma 3 tygodnie, wczoraj i dziś na obiad zrobiłam pierwszy raz po porodzie smażone kotlety i tak się złożyło, że córka jest dziś dość niespokojna. Trochę podkurcza nóżki, kręci się, popłakuje, ale załatwia się normalnie. Czy faktycznie te kotlety mogły mieć na to wpływ?

Czy miałyście jakieś inne potrawy, które jednak musiałyście wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Akurat mniej więcej w tym czasie zaczynają się kolki więc to raczej zbieg okoliczności. Jeśli dziecko ma mieć kolki to żadna twoja dieta mu nie ulży (nawet jeśli ograniczysz się do życia energią kosmosu 😉). Nie obwiniaj się bo dziecko czuje niepokój matki i zaraża się jakby tymi nerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
2 minuty temu, Gość Vanessa napisał:

Akurat mniej więcej w tym czasie zaczynają się kolki więc to raczej zbieg okoliczności. Jeśli dziecko ma mieć kolki to żadna twoja dieta mu nie ulży (nawet jeśli ograniczysz się do życia energią kosmosu 😉). Nie obwiniaj się bo dziecko czuje niepokój matki i zaraża się jakby tymi nerwami.

Myślałam o tym i z niepokojem wypatruję objawów kolki, ale póki co, nie jest jeszcze tak ekstremalnie. Zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

napewno nie kotlet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moim zdaniem kotlet. Wychowałam na piersi dwoje dzieci i wiem ,że wbrew temu co się teraz mówi jedzenie ma wpływ. Dziecko moze byc niespokojne po kwasnym, wedzonym, smazonym jak i z nadmiaru mleka w diecie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma to żadnego wpływu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

kotlet nie pływa we krwi...a z krwi powstaje mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×