Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Byle do poniedziałku i spotkam kicie

Polecane posty

Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po prostu porozmawiam na pewno tego chce i się ucieszy. 

Bywa, że jeżeli coś jest odwleczone w czasie to przestaje cieszyć. Oby u Ciebie nie było takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia
8 minut temu, Gość gość napisał:

Bywa, że jeżeli coś jest odwleczone w czasie to przestaje cieszyć. Oby u Ciebie nie było takiej sytuacji.

Od paru miesięcy, wspomagam się różnymi ziołowymi lekami uspokajającymi. Nie wiem czy jest coś co mogłoby mi wynagrodzić moje cierpienia. Nikt ani nic nie jest w stanie wyobrazić sobie przez co przechodziłam, będąc w tak chamski sposób traktowaną. Nie wiem, czy nadal chciałabym być z kimś takim, kto ranił mnie z premedytacją śmiejąc się przy tym prosto w oczy. Musiałby bardzo długo wyjaśniać sytuację do czego on nie jest zdolny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość Kicia napisał:

Od paru miesięcy, wspomagam się różnymi ziołowymi lekami uspokajającymi. Nie wiem czy jest coś co mogłoby mi wynagrodzić moje cierpienia. Nikt ani nic nie jest w stanie wyobrazić sobie przez co przechodziłam, będąc w tak chamski sposób traktowaną. Nie wiem, czy nadal chciałabym być z kimś takim, kto ranił mnie z premedytacją śmiejąc się przy tym prosto w oczy. Musiałby bardzo długo wyjaśniać sytuację do czego on nie jest zdolny. 

Chora jesteś czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Chora jesteś czy jak

Nie, jestem pełnosprawna umysłowo, dlatego potrafiłam odejść od tego co mi nie służyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×