Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Wymiana partnerów

Polecane posty

Gość Nieśmiała

Witam.Mąż namawia mnie na czworokąt z przyjaciółmi.Oni też tego chcą.Byliscie kiedyś w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Hej, nie bylem, ale tez mnie zastanawia taka sytuacja, a bardziej kreci i podnieca z tym ze m9ja kobieta nie chce sie mna dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja o kobiete swoja martwic sie nie musze gdyby do takiej wymiany doszlo ze wzgledu na doswiadczenie i wielkosc mojego ... sprzetu, ale gdybym byl przecietnych rozmiarow i nie mial dobrze zbudowanego cialo nie byl meski tzn zarost i wzbudzanie porzasania u kobiet , to w zyciu na taka wymiane bym sie nie zgodzi, po prostu bym sie wstydzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała

Ja się ciągle zastanawiam.Kiedyś podczas wspólnego wyjazdu z nimi dość dużo popilismy i postanowiliśmy zagrać w "rozbieranego pokera" i nie powiem że to co ujrzałam bardzo mnie kusi do tego żeby się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Czyli rozumiem ze kolega dobrze zbudowany i ma sie czym pochwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Jak facet chce to mozesz sie zgodzic zawsze to cos odmiennego na pewno bedziesz bardziej podniecona  ktos inny bedzie w twojej muszelce. Jak cos to facet bedzie winny bo cie do tego namowil, oby nie zalowal bo to roznie moze sie skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała

Oj tak,ma się czym pochwalić tylko że mój mąż jest również hojnie obdarzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Nie zapytalem czy lubisz kobiety, bo moze skorzystasz podwojnie, moze wy tez razem sie zabawicie. Jezeli sie nie wstydzisz to idz na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

No to zgodz sie bedziesz miala ostra jazde, wymiana partnerow- bedziesz parezyla jak posuwa twoja kolezanke, a sama bedziesz skakac na .... sie kolegi to jest podniecajace i to mega. A dlaczego ty sie sastanawiasz, co jest przeszkodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Patrzyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Zastanawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała

W grę wchodzi wymiana partnerów i ma być to wymiana przy sobie.Jesli mamy to zrobić to chce widzieć.Nie mówię że z przyjaciółką miała bym się też nie pobawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała

Poprostu mam obawy żeby nas związek przez to się nie popsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Wez juz nie pisz bo mi stoi, podzialala mi wyobraznia hehe. Sam bym sie toba zajal , lubie takie odwazne kobiety. Moze wymienimy sie fotkami, sexownymi oczywiscie. Ciekawe jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Takie zagrozenie jest bardzo realne jemu moze spodobac sie przyjacioka np moze okazac sie dla bardziej ostra i wulgarna co mu przypasuje natomiast tobie moze sie spodobac kolega bardziej cie zaspokoi przezyjesz lepszy orgazm, ktorego np brakowalo ci z mezem, ale nie dlatego ze jest zly tylko wlasnie dlatego ze okolicznosci sa inne nowa sytuacja i wieksza ochota cos nowego innaczej bedzie sie toba zajmowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szczerze nie zgodziłabym się jako mężatka śle jako panna to może tak....

slubowalas mu przecież miłość, wierność i uczciwość małżeńska🤔

a takie proponowanie to trochę słabe... widocznie już go tak nie podniecasz i chce spróbować z koleżanka 😊

mowi to mężatka z 10 letnim stażem... maz mi nigdy nie proponował bo on nie mógłby się mną dzielić z nikim innym... w twoim przypadku zastanowiłabym się czy twój maz cię jeszcze kocha😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

A ja polecam szczerze wymianę partnerów:) To niesamowicie podniecające doświadczenie. Wbrew pozorom bardzo wzmacnia więź między partnerami. Ja ze swoim partnerem korzystaliśmy z imprez dla tzw. swingersów. Uprawialiśmy fantastyczny seks z osobami, których nie znaliśmy wcześniej, nie wiem czy zdecydowalibyśmy się na seks z parą przyjaciół. Ale generalnie  cały zamysł czworokąta jest ok. Polecam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×