Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UlaPedantula

Dlaczego top model wygrał brzydki dawid woskanian ?

Polecane posty

Gość UlaPedantula

Kochani.Zobaczcie sobie jego nagrania prywatne w domu na youtube.Dawid Woskanian jest brzydki ,taki szczurowaty i ma długi nos.W Top model wyglądał lepiej bo telewizja zagwarantowała super ciuchy,fryzure i makijaż (makeup).Ale jego prywatne filmiki ukazują go w innym świetle.On nie jest taki ładny jak w telewizji u Joasi Krupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL

A kto miał wygrać? Alternatywka Olga? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz

Skoro tak uważasz to chirurgia plastyczna 

Nos mógłby przecież  poprawić

chodzi ci o chrząstkę nosa ? No trochę jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Olga ma żółte zeby poza tym jest śliczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaPedantula
19 minut temu, Gość LOL napisał:

A kto miał wygrać? Alternatywka Olga? 😄

Olga jest  wredna z charakteru ale z urody jak najbardziej powinna wygrać olga😉 Wygrał chłopak bo w poprzedniej edycji wygrała dziewczyna i to dlatego.

Dawid woskanian wygrał z dwóch powodów:

1. on ma fajny charakter,nie jest wredny

2. krupa chciała pokazać narodowi że osoba z chorobą może zostać zwycięzcą (to było na bank ustawione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takapawda

Jest ladny co chcesz? Sama jestes modelka? Ze taka krytyczna :)

maslak tez ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość LOL napisał:

A kto miał wygrać? Alternatywka Olga? 😄

Musi wybielić sobie zęby, co w dzisiejszych czasach jest pestką (tylko niech ktoś jej to powie) i poza tym drobiazgiem ona jest idealna do modelingu (ma twarz marzenie do tego fachu). Powinna wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ten Dawid wygrał, bo jest miły, chory, ale też z powodu ostatnich zdjęć w ostatnim odcinku - powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaPedantula
2 minuty temu, Gość Takapawda napisał:

Jest ladny co chcesz? Sama jestes modelka? Ze taka krytyczna 🙂

maslak tez ladn

Według mnie wygrać powinien Denis Chmielewski który odpadł bo nie chciał wziąć udziału w rozbieranej sesji.On naprawde miał urode i myślę,,że on by wygrał top model gdyby nie unosił sie honorem.Dawid woskanian nie ma takiej urody.

Z tych co zostali powinna wygrać Olga bo ma nieprzeciętną urode.A takich jak dawid to ja widze co rusz na ulicy - dolne zęby wysunięte do przodu,długi nos,wielkie uszy.

Dawid wygrał nie z powodu urody bo on ma ładną twarz tylko wtedy jak mu nałożą makeup,dobrze ubiorą i zrobią fryzurę.Na domowych youtubowych filmikach prywatnych dawid  wraz z matką wygląda brzydko (jak wieśniak) a w top model wygląda dużo lepiej bo tam jest już po retuszu  po makeupie 

Dawid wygrał bo miał najlepszy charakter ze wszystkich uczestników top model - jest chory ale  ma dobre serce ,nie jest wredny ani pazerny na sławę.I z tego powodu joasia krupa zadecydowała że on to wygra.

Szkoda mi denisa bo zmarnował taką szanse

Ja nie wierze w te smsy.Ludzie wysyłają smsy ale zwycięstwo i tak ustala aśka i to na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość UlaPedantula napisał:

Według mnie wygrać powinien Denis Chmielewski który odpadł bo nie chciał wziąć udziału w rozbieranej sesji.On naprawde miał urode i myślę,,że on by wygrał top model gdyby nie unosił sie honorem.Dawid woskanian nie ma takiej urody.

Z tych co zostali powinna wygrać Olga bo ma nieprzeciętną urode.A takich jak dawid to ja widze co rusz na ulicy - dolne zęby wysunięte do przodu,długi nos,wielkie uszy.

Dawid wygrał nie z powodu urody bo on ma ładną twarz tylko wtedy jak mu nałożą makeup,dobrze ubiorą i zrobią fryzurę.Na domowych youtubowych filmikach prywatnych dawid  wraz z matką wygląda brzydko (jak wieśniak) a w top model wygląda dużo lepiej bo tam jest już po retuszu  po makeupie 

Dawid wygrał bo miał najlepszy charakter ze wszystkich uczestników top model - jest chory ale  ma dobre serce ,nie jest wredny ani pazerny na sławę.I z tego powodu joasia krupa zadecydowała że on to wygra.

Szkoda mi denisa bo zmarnował taką szanse

Ja nie wierze w te smsy.Ludzie wysyłają smsy ale zwycięstwo i tak ustala aśka i to na bank.

Ale oni wszyscy w domowych pieleszach, bez ustawki, wyglądają zwyczajnie, a nawet marnie. Ale mają twarze, które wychodzą rewelacyjnie na fotach (plus oczywiście dobre ciała) i o to chodzi w modelingu.

Z mężczyzn najlepszy był ten Stanisław, który wszedł do finału, to jest powalająca męska twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaPedantula
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale oni wszyscy w domowych pieleszach, bez ustawki, wyglądają zwyczajnie, a nawet marnie. Ale mają twarze, które wychodzą rewelacyjnie na fotach (plus oczywiście dobre ciała) i o to chodzi w modelingu.

Z mężczyzn najlepszy był ten Stanisław, który wszedł do finału, to jest powalająca męska twarz.

Masz racje - stasiu jest całkiem niezły - taki jakby james bond 🙂

Ci uczestnicy faktycznie są przeciętniakami (to było widać na castingach jak wchodzili bez retuszu - olga wyglądała jak taka dziewczynka niczym z klasztoru) a do finału zrobili z niej babke wyglądającą jak milion dolarów - ciuchy,fryz i makeup + fotograf taki jak tyszka i tak jakby nie ta olga

A co myślisz o denisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość UlaPedantula napisał:

Masz racje - stasiu jest całkiem niezły - taki jakby james bond 🙂

Ci uczestnicy faktycznie są przeciętniakami (to było widać na castingach jak wchodzili bez retuszu - olga wyglądała jak taka dziewczynka niczym z klasztoru) a do finału zrobili z niej babke wyglądającą jak milion dolarów - ciuchy,fryz i makeup + fotograf taki jak tyszka i tak jakby nie ta olga

A co myślisz o denisie?

Za słodziaczkowaty, nie w moim typie. Nie rozumiem też takich ostentacji - wiadomo, że częścią programu jest naga sesja (zresztą zawsze bardzo dyskretna, a zdjęcia z klasą), oni wiedzą o tym od początku. Więc nie rozumie takich ludzi, którzy idą chyba tylko po to, żeby potem zrobić manifestację, że oni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaPedantula
5 minut temu, Gość gość napisał:

Za słodziaczkowaty, nie w moim typie. Nie rozumiem też takich ostentacji - wiadomo, że częścią programu jest naga sesja (zresztą zawsze bardzo dyskretna, a zdjęcia z klasą), oni wiedzą o tym od początku. Więc nie rozumie takich ludzi, którzy idą chyba tylko po to, żeby potem zrobić manifestację, że oni nie.

Być może Denisisko myślało że Krupa go wybawi.

Ona go tak zachwalała,tak wzdychała na jego widok.Aśka była go prosić ale on NIEEE!.Chyba chciał żeby Aśka sie przed nim czołgała.A Aśka sie wkurzyła i go wywaliła z programu hehe😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×