Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 latka

Czy mimo tego że macie powodzenie nie ma wokół was faceta którego chciałybyście wybrać

Polecane posty

Gość 30 latka

 Powiedzcie mi dziewczyny bo ja tak mam i nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie ze tak często jest, jak otaczają mnie jakieś buraki który kompletnie mi się nie podobają to co mi po dużym powodzeniu? Co najwyżej ego sobie popase 😂. Mi rzadko się ktos spodoba, może raz na pol roku za to mam wrażenie ze facetom może się co druga podobać, skoro tyle ładnych kobiet na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yep

Przeraza stan dzisiejszego chłopa. To przez te ich wyzwolenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Pewnie ze tak często jest, jak otaczają mnie jakieś buraki który kompletnie mi się nie podobają to co mi po dużym powodzeniu? Co najwyżej ego sobie popase 😂. Mi rzadko się ktos spodoba, może raz na pol roku za to mam wrażenie ze facetom może się co druga podobać, skoro tyle ładnych kobiet na świecie...

Wybrzydzanie bo jest brak kobiet w Polsce na jedną kobietę przypada 5 mężczyzn - w wieku 25 -30 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Pewnie ze tak często jest, jak otaczają mnie jakieś buraki który kompletnie mi się nie podobają to co mi po dużym powodzeniu? Co najwyżej ego sobie popase 😂. Mi rzadko się ktos spodoba, może raz na pol roku za to mam wrażenie ze facetom może się co druga podobać, skoro tyle ładnych kobiet na świecie...

Wybrzydzanie bo jest brak kobiet w Polsce na jedną kobietę przypada 5 mężczyzn - w wieku 25 -30 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem 29 letnia kobietą i powiem szczerze, że śmieszy mnie to ciągłe narzekanie kobiet. Fajnych facetów jest mnóstwo, nigdy nie miałam problemu z znalezieniem takiego który by mi odpowiadał.  Oczywiście później różnie bywało, raz ja się odkochiwalam raz on ale takich którzy "rokuja" jest mnóstwo. 

Druga sprawa jest taka, że trzeba samej przed sobą się przyznać jaka jestem. Zaakceptować to że być może moje cechy będą odpychać takich a takich mężczyzn a przyciągać innych.  

Mam koleżankę której  nawet ja bym nie chciała a co dopiero jakiś mężczyzna i ona oczywiście nie widzi żadnej wady w sobie tylko w nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąbki
Przed chwilą, Gość Taki obraz wasz napisał:

Wybrzydzanie bo jest brak kobiet w Polsce na jedną kobietę przypada 5 mężczyzn - w wieku 25 -30 lata

Ale brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drd
1 godzinę temu, Gość Taki obraz wasz napisał:

Wybrzydzanie bo jest brak kobiet w Polsce na jedną kobietę przypada 5 mężczyzn - w wieku 25 -30 lata

Chyba raczej 100 kobiet na 105 mężczyzn dzbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Mialem ta nieprzyjemnosc poznac kilka takich dziewczat co tak mowily. Kazda z nich miala tak zryty charakter, mialy w sobie caly zestaw negatywnych cech jakie mozna sobie wyobrazic. Ale oczywiscie faceci sa beznadziejni, nie ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znalazlam, ale wiem, ze gdybym teraz szukala to pewnie bralaby mnie frustracja bo jestem magnesem na irytujacych facetow. Taki typ gosci ktorzy chca kobiety ktora odmieni ich zycie na lepsze, sprawi, ze beda szczesliwi, znajda znajomych i beda mogli pochwalic sie druga polowka. Oczywiscie rowniez czesto zakompleksini i mili tylko do momentu kiedy nie zorientuja sie, ze nie maja szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja znalazlam, ale wiem, ze gdybym teraz szukala to pewnie bralaby mnie frustracja bo jestem magnesem na irytujacych facetow. Taki typ gosci ktorzy chca kobiety ktora odmieni ich zycie na lepsze, sprawi, ze beda szczesliwi, znajda znajomych i beda mogli pochwalic sie druga polowka. Oczywiscie rowniez czesto zakompleksini i mili tylko do momentu kiedy nie zorientuja sie, ze nie maja szans 😄

Tzn co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość Taki obraz wasz napisał:

Wybrzydzanie bo jest brak kobiet w Polsce na jedną kobietę przypada 5 mężczyzn - w wieku 25 -30 lata

Wypad, podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam bardzo 'zywa' osobowosc i wielokrotnie podobalam sie facetom ktorzy wyraznie szukali kogos zeby moc zyc ich zyciem. Sami z zasady byli w najlepszym przypadku troche niesmiali, a w najgorszym po prostu nudni. Takie typy co podobaja im sie glosne, enerigczne kobiety, a potem na to narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Tak samo miałam gdy mieszkałam  na wsi. Same otyłe świńskie blondyny z odstajacymi uszami. Na szczęście się przeprowadziłam  Jak chcesz spotkać kogoś atrakcyjnego kto Ci się spodoba musisz zmienić rewir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejdź
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Tak samo miałam gdy mieszkałam  na wsi. Same otyłe świńskie blondyny z odstajacymi uszami. Na szczęście się przeprowadziłam  Jak chcesz spotkać kogoś atrakcyjnego kto Ci się spodoba musisz zmienić rewir.

Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×