Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dxiewcyzny którym nie chce się oświadczyć facet, nie przeszkadza wam że wasz konkubinat nie chcę was?

Polecane posty

Gość Gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

W moim konkubinacie każdy gotuje kiedy ma chęci, siłe i czas. Albo idziemy na miasto. Pranie każdy robi sobie osobno. Przecież pralka pierze, nikt nie chodzi prać w rzece na tarze, a o swoje ubrania każdy musi dbać.

Każdy wstawia osobno swoje pranie? Dziwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy wstawia osobno swoje pranie? Dziwnie. 

Co w tym dziwnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Co w tym dziwnego? 

No logistycznie dziwne, gdybyście pytali siebie nawzajem o to czy macie coś do dorzucenia to mielibyście mniej pran, oszczedzilibyscie czas, wodę i energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No logistycznie dziwne, gdybyście pytali siebie nawzajem o to czy macie coś do dorzucenia to mielibyście mniej pran, oszczedzilibyscie czas, wodę i energie

A w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

A ja znam przypadki nadawania dziecku w konkubinacie podwójnego nazwiska

To jest promil konkubinatów, podwójne nazwisko u dziecka praktycznie nie występuje, a pracowałam w przychodni, w szkole i w bibliotece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jest promil konkubinatów, podwójne nazwisko u dziecka praktycznie nie występuje, a pracowałam w przychodni, w szkole i w bibliotece. 

Bo póki co mało dzieci u nas w kraju urodziło sie w konkubinacie. To się dopiero zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam slub cywilny

I wkur..... ia mnie, jak wszyscy laczycie slub z kosciolem- uwaga- sa na tym swiecie ludzie niewierzacy i oni tez biora slub i nie przyrzekaja ze do smierci. My mielismy swoje osobiste obietnice, i ani slowa o wytrwaniu do smierci. Mozna? Mozna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja mam slub cywilny napisał:

I wkur..... ia mnie, jak wszyscy laczycie slub z kosciolem- uwaga- sa na tym swiecie ludzie niewierzacy i oni tez biora slub i nie przyrzekaja ze do smierci. My mielismy swoje osobiste obietnice, i ani slowa o wytrwaniu do smierci. Mozna? Mozna! 

Uhuhuuuuu, to jesteś w kafeteryjnym czyśćcu, niby awansowałaś na stanowisko mężatki, ale tylko formalnie. Pewnie się nie kochacie, nie traktujecie się zbyt poważnie, a ślub cywilny łatwo odkręcić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×