Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danny23

Sex na weselu

Polecane posty

Witam. Sytuacja miała miejsce 2 tyg temu będąc na weselu u mojego kolegi przytrafił mi się przypadkowy sex. Zaczelo się tak wyszedłem na dwór zapalić papierosa i się przewietrzyć było to jakoś około 22 godz niedaleko sali znajdowała się altana postanowiłem się tam przejść usiadłem w altanie i zacząłem palić papierosa, w pewnym momencie zobaczyłem kobietę która idzie w stronę altany była to starsza kobieta była pijana zapytała czy mogę ja poczestowac papierosem więc odp pewnie poczestowalem Ja papierosem dosiadla się do mnie i przedstawiła się miała na imię Basia miał 54lat Ale jak na swój wiek dobrze się trzymała. Zaczęliśmy rozmawiać w pewnym momencie poprosiła mnie czy mógł bym przynieś jej coś do picia chodziło o alkohol zatem wybrałem się na salę i przeniosłem wódkę zaczęliśmy pić, zaczęła mi opowiadać że jej się nie układa z mężem że ja zdradza i młoda dziewczyna w podobnym wieku do mnie ja mam 23lata . Co chwilę prosiła żebym polal po kieliszku więc to robiłem, w pewnym momencie poczułem jej dłoń na moim kroczy zaczęła się do mnie dobierać, zapytała czy bym chciał spróbować dojrzałej  kobiety i że ma straszną ochotę na sex bo już nie pamięta kiedy to ostatnio robiła. Byłem strasznie zawstydzony nie wiedziałem co robić, poprosiła żebym znów się z nią napił więc tak zrobiłem. Po chwili złapała mnie za rękę i poprosiła żebym dotknął jej cipki strasznie podniecila mnie ta sytuacja. Zaczęła mówić że bym się nie stresowal że jesteśmy sami i zaczęliśmy się całować nagle poczułem że rozpina mi pasek i zsowa mi spodnie zaczęła mi walić konia po chwili ukleknela i zaczęła brać do buzi próbowała wziąść całego Ale mam dość dużego ...a bo przeszło 20cm. Zapytała czy mi się podoba i czy odwdziecze się jej w ten sam sposób wstała i położyla się na stole powiedziała teraz twoja kolej rozłożyła nogi i prosiła żebym lizal jej cipke bo to uwielbia więc zacząłem robić jej minetke nagle powiedział dość teraz wejdź we mnie proszę więc to zrobiłem na początku zacząłem powoli w nią wchodzić była strasznie mokra złapała mnie za tyłek i zaczęła dopychac wkladalem jej całego ...a dość głośno jeczala powiedziała że teraz ona chce wejść na mnie więc położyłem się i usiadła na mnie wbijajac się na mojego ...a zaczęła dość mocno się na niego nabijac prosiła żebym piescil jej piersi które były dość duże więc to robiłem. Trwało to jeszcze kilka minut i dostała orgazmu byłem cały mokry zeszła ze mnie i oparła się o stół i wypiela pupę powiedziała włóż go jeszcze w cipke więc to zrobiłem zacząłem ja mocno posowac powiedziała tylko nie kończ we mnie chce abyś to zrobił w mojej buzi po pewnej chwili poczułem że zaraz dojdę więc wyjolem ...a z jej cipki i włożyłem do buzi zaczęła to ssać aż wkoncu spuscilem się jej w usta mało co się nie zakrztusila powiedziała że w życiu nie miała tak dużo spermy w buzi. Myślałem że na tym koniec Ale one nie przestawala lizać mojego ...a. Po chwili powiedziała że teraz by chciała żebym wszedł w jej dupe zgodziłem się oparła się o stół wypiela dupe i zaczęła wkładać sobie mojego ...a w dupe prosiła żebym był delikatny bo dawno tego nie robiła po chwili już sama coraz głębiej nabijala się na mojego ...a dość długo to trwało. W pewnym momencie usłyszałem głosy ludzi którzy zbliżają się w stronę altanki więc szybko wyjolem ...a z jej dupy i zaczęliśmy się ubierać. I każdy poszedł w swoją stronę, wróciłem na salę usiadłem na swoim miejscu i dalej zacząłem sb pić alkohol już byli dość późno większości ludzi się zbierało i kolega poprosił mnie abym mu pomógł spakować rzeczy do samochodu więc pomoglem mu gdyż już wracałem na salę Basia stała przed wejściem więc postanowiłem zapalić papierosa podeszła do mnie i pow żebym dał jej numer tel bo chce to powtórzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×