Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaki prezent kupić bratowej na święta żeby ją trochę ośmieszyć ?

Polecane posty

Gość gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to że nie przepadam za swoją bratowa, straszna z niej franca.

jakimś dennym prezentem ośmieszysz przede wszystkim siebie i wyjdziesz na buraka. Chociaż już nim jesteś, skoro masz takie plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaka trzeba być rozwielitką umysłową żeby się nawet w święta mscic , współczuję ludziom którzy muszą z takim dnem obcowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

jakimś dennym prezentem ośmieszysz przede wszystkim siebie i wyjdziesz na buraka. Chociaż już nim jesteś, skoro masz takie plany

Ale zrozum że ta kobieta zadała mi swego czasu dwa bardzo silne ciosy w serce, jej nie da się lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaka trzeba być rozwielitką umysłową żeby się nawet w święta mscic , współczuję ludziom którzy muszą z takim dnem obcowac

Jakaś kobieta odbija ci faceta, a następnie bierze się za twojego brata, nadal ją szanujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Alex napisał:

Tak, tak. Bo to tak, jest że kobieta sobie podchodzi do kogo chce "zawraca mu w głowie" a facet nie ma swojego rozumu i zawsze  "głowę traci". Sam za nic nie odpowiada. Strach na ulicę wyjść! Chyba w rezygnuję z pracy, bo jeszcze jakaś baba do mnie podejdzie i mi zawróci i stracę głowę, bo przecież na nic nie mam wplywu.

 

Zarówno do mojego chłopaka jak i brata to ona zagadała, a nie oni do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prezent kupuje się po to, by kogoś docenić, sprawić mu przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Prezent kupuje się po to, by kogoś docenić, sprawić mu przyjemność.

Za co mam ją doceniać ? Za odbicie mi chłopaka ? Czy za to że wzięła się za mojego brata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Za co mam ją doceniać ? Za odbicie mi chłopaka ? Czy za to że wzięła się za mojego brata ?

No to jej nie kupuj, ale masz problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No to jej nie kupuj, ale masz problemy 

Jednak wolę jej kupić taki który ją w jakiś sposób osmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale zrozum że ja jej nienawidzę dokładnie tak samo jak ona mnie.

To może po prostu nie kupuj jej prezentu? I olewaj ją po całej linii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jednak wolę jej kupić taki który ją w jakiś sposób osmieszy.

To kup jej, albo zrób samodzielnie laleczke woo doo z przyklejonym jej zdjęciem do głowy laleczki i powbijanymi szpilkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta

Albo kubek na zamówienie z napisem w stylu 'jestem dumna ze swoich życiowych osiągnięć' albo 'lubię cudzych facetów' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Jesteś zła że odbiła ci faceta który ZDRADZA? Może się mylę, ale myślę że zrobiła Ci przysługę. A po drugie, nie sądzę żeby ktokolwiek wchodził w związek małżeński po to żeby zrobić rodzeństwu drugiej połówki na złość. No chyba że oni mają ślub "kolonijny" 😂😂😂 To by w sumie dużo tłumaczyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Bratowa napisał:

Daj jej swoje zdjęcie w ramce Best Friend 

Padłam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Greta napisał:

Albo kubek na zamówienie z napisem w stylu 'jestem dumna ze swoich życiowych osiągnięć' albo 'lubię cudzych facetów' 

Ten kubek z napisem "Lubię cudzych facetów" jest najlepszym pomyslem i chyba właśnie taki prezent jej dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Zarówno do mojego chłopaka jak i brata to ona zagadała, a nie oni do niej.

Tak, ale uwierz ze gdyby nie chcieli to nic by się nie wydarzyło. Kiedyś, jak to przemyślisz (czytaj: dorośniesz) jeszcze jej podziękujesz że uwolniła Cię od takiego typa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Mała Mastema napisał:

Po pierwsze, nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Jesteś zła że odbiła ci faceta który ZDRADZA? Może się mylę, ale myślę że zrobiła Ci przysługę. A po drugie, nie sądzę żeby ktokolwiek wchodził w związek małżeński po to żeby zrobić rodzeństwu drugiej połówki na złość. No chyba że oni mają ślub "kolonijny" 😂😂😂 To by w sumie dużo tłumaczyło. 

To że on ją później zdradził nie ma żadnego znaczenia, miałam jedynie satysfakcje że poczuła się tak samo jak wtedy kiedy ona mi odbiła mojego faceta, ale to że przyczepi się później do mojego brata tego się kompletnie nie spodziewałam. Ta dziewczyna udowodniła dwa razy że nie ma moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Mała Mastema napisał:

Tak, ale uwierz ze gdyby nie chcieli to nic by się nie wydarzyło. Kiedyś, jak to przemyślisz (czytaj: dorośniesz) jeszcze jej podziękujesz że uwolniła Cię od takiego typa. 

Dorośli już dawno jesteśmy. Zdrady żadna szanująca się kobieta nie wybacza. Udowodniono naukowo, że człowiek który raz już zdradził ma zdecydowanie mniejsze skrupuły żeby zrobić to po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dorośli już dawno jesteśmy. Zdrady żadna szanująca się kobieta nie wybacza. Udowodniono naukowo, że człowiek który raz już zdradził ma zdecydowanie mniejsze skrupuły żeby zrobić to po raz kolejny.

Tak, ale to On cię zdradził, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Za co mam ją doceniać ? Za odbicie mi chłopaka ? Czy za to że wzięła się za mojego brata ?

Też nie przepadam za rodziną męża,ale jak mam kupić prezent to najbardziej wypasiony. Miała być dobra herbata, poszłam do herbaciarni Pani zrobiła mi 52 mini pakuneczki herbaty na każdy tydzień, herbaty działające min na poprawę cery i miłość.Mina bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Mała Mastema napisał:

Tak, ale to On cię zdradził, prawda? 

Tak zdradził mnie z nią. Ona odbiła mi faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uye

Ja jeśli już dostałam prezent to zawsze beznadziejny nie wiem czemu, albo było to doładowanie w papierze świątecznym albo kwiatek w doniczce i to jak wchodzilam w dorosłość to miałam myśli typu że na grobie sobie go chyba postawie albo urwany łańcuszek który już pewnie był urwany ale komuś było szkoda wyrzucić raz koleżanka z klasy dała mi jakiś szal przechodzany chyba po swojej babci. Tragedia jeśli chcesz zrobić nie miły prezent swojego zdania na ten temat nie chce dorzuca to polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak zdradził mnie z nią. Ona odbiła mi faceta.

Ona nie odbiła ci faceta, odbiła scierwo (co zresztą sam później udowodnił) Zdradził z nią, zdradziłby z inną. Naprawdę chciałabyś być z takim typem? Znajdź sobie kogoś fajnego i przestań zadreczać się przeszłością bo nie wiem czy wiesz, ale wciąż to rozpamiętując najbardziej ranisz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Mała Mastema napisał:

Ona nie odbiła ci faceta, odbiła scierwo (co zresztą sam później udowodnił) Zdradził z nią, zdradziłby z inną. Naprawdę chciałabyś być z takim typem? Znajdź sobie kogoś fajnego i przestań zadreczać się przeszłością bo nie wiem czy wiesz, ale wciąż to rozpamiętując najbardziej ranisz siebie

Oboje są siebie warci, zarówno mój były jak i moja bratowa. Faceta swojego już mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ten kubek z napisem "Lubię cudzych facetów" jest najlepszym pomyslem i chyba właśnie taki prezent jej dam.

Cieszę się że pomogłam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dranstwo

Autorka jestes podla kurfa 

tyle na temat 

obys zle te swieta spędziła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Panietaj ze winny jest zawsze facet. Kup sobie sama kubek pod choinke z napisem " jestem podla franca " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dranstwo napisał:

Autorka jestes podla kurfa 

tyle na temat 

obys zle te swieta spędziła 

Tak, już widzę jak życzliwa jesteś dla osoby która kiedyś odebrała ci faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosne

a tak wogole to dlaczego spędzasz z nia swieta ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Zalosne napisał:

a tak wogole to dlaczego spędzasz z nia swieta ?  

Z nią konkretnie to nie, święta spędzam ze swoją rodziną, rodzicami, mężem, bratem, siostrą, ona jest niestety osoba towarzysząca mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×