Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaki prezent kupić bratowej na święta żeby ją trochę ośmieszyć ?

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Jjjj napisał:

Tak bardzo Cię bratowa nie obchodzi, że od wczoraj tu siedzisz i piszesz w tym temacie. Co więcej zastanawiasz się jak się na niej zemścić w święta.  Biorąc pod uwagę co piszesz to mam duże wątpliwości co do tego odbicia chłopaka przez koleżankę. Zresztą ten chłopak taki stały w uczuciach to nie był.   Traktujesz facetów jak swoją własność i bezwolne pacynki, które może uwieść pierwsza lepsza napotkana dziewczyna.  Pielęgnujesz w sobie jakąś chorą nienawiść. 

Zaczynam współczuć Twojemu mężowi.  Biedak pewnie jest kontrolowany na każdym kroku.

Nie siedzę tu 24/7 tylko wtedy kiedy mogę. Nie zamierzam się na niej zemścić, bo jak pisałam zamierzam podarować jej kubek na którym będzie zdanie zgodne z prawdą, więc jaka to zemsta ? Wiem że chłopak stały w uczuciach nie był, ale to niczego nie zmienia. Nie traktuje nigdzie nikogo jak swoja własnosc i nigdzie nikogo nie kontroluje, masz przywidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

To już chore. Powinnaś się leczyć, bo Cię niszczy ta nienawiść. Wszyscy w tej rodzince jesteście siebie warci. Skoro bratowa zawsze była taka okropna to wraz z rodzicami powinniście odradzić bratu ten związek. Ale chyba nie jest taka najgorsza skoro brat ją kocha i się z nią ożenił. Zostało Ci albo ją ignorować albo postarać się zaakceptować. Jakbym miała taki problem to odpuścilabym sobie tą Wigilię i odwiedziła rodziców w święta. Ale na dłuższą metę tak się nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×