Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Masażysta facet

Polecane posty

Gość Gosc

Sprawa wygląda tak.. dostałam voucher na urodziny na masaz. Okazało się, że pracuje tam jeden masażysta - facet. Byłam raz w życiu na masażu i masowała mnie kobieta a i tak czułam się trochę spięta. Nie lubię dotyku obcych mężczyzn, takie gesty łapanie w pasie, za nogę, za rękę odbieram bardzo źle. A na samą myśl o masażu jest mi slabo. Nie chcę żeby dotykał mnie ktoś inny niż maz. Nie wiem za bardzo jak postąpić w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Sprawa wygląda tak.. dostałam voucher na urodziny na masaz. Okazało się, że pracuje tam jeden masażysta - facet. Byłam raz w życiu na masażu i masowała mnie kobieta a i tak czułam się trochę spięta. Nie lubię dotyku obcych mężczyzn, takie gesty łapanie w pasie, za nogę, za rękę odbieram bardzo źle. A na samą myśl o masażu jest mi slabo. Nie chcę żeby dotykał mnie ktoś inny niż maz. Nie wiem za bardzo jak postąpić w tej sytuacji

Odsprzedaj lub dogadaj się z kimś ze znajomych/rodziny.

Mi tam obcy dotyk nie przeszkadza, czy to masaż czy lekarz-mężczyzna. Ale rozumiem, że niektórzy mogą czuć się niekomfortowo. Nie ma więc co się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryta psycha

auturko na bank ktoś cię molestował w młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Sprawa wygląda tak.. dostałam voucher na urodziny na masaz. Okazało się, że pracuje tam jeden masażysta - facet. Byłam raz w życiu na masażu i masowała mnie kobieta a i tak czułam się trochę spięta. Nie lubię dotyku obcych mężczyzn, takie gesty łapanie w pasie, za nogę, za rękę odbieram bardzo źle. A na samą myśl o masażu jest mi slabo. Nie chcę żeby dotykał mnie ktoś inny niż maz. Nie wiem za bardzo jak postąpić w tej sytuacji

jak masz z tym problem to olej ten masaż i po kłopocie, czym tu się spinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosta sprawa

Ktos Cie tak mało zna czy jest złośliwy?

Nie lubisz to nie idziesz, sprzedaj i kup w to miejsce coś co sprawi Ci przyjemność. Albo oddaj komus kto lubi i się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
1 minutę temu, Gość Prosta sprawa napisał:

Ktos Cie tak mało zna czy jest złośliwy?

Nie lubisz to nie idziesz, sprzedaj i kup w to miejsce coś co sprawi Ci przyjemność. Albo oddaj komus kto lubi i się ucieszy.

Myslisz ze pojde pracowac???Zdziwisz sie i to bardzo.HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×