Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja

Jak utrzeć nosa cieżarnej babie

Polecane posty

Gość Alicja

Hej. Moja bratowa jest w ciaży i jest to temat nr 1 w mojej rodzinie, malego dziecka nie bylo u nas od lat. Wszyscy zachwyceni. Ona niby oszczedna w slowach, ale ciągle glaszcze sie przy brzuchu ,zwlaszcza na oczach mojego meza i te teksty typu "nie mam zamiaru duzo przytyc,jestem taka szczesliwa" blabla. Na insta juz wstawia fotki usg i foto co kupila dziecku. Smialam sie z niej , ale dzis patrze a moj narzeczony gada z nia na fb, oglada jej zdjecia. Jak byscie to odebraly na moim miejscu?spytalam go wkurzona to mówi, ze zdjecia z ciekawosci i nudow a gadac tak zagadal spytac jak sie czuje. Zastanawiam sie, czy juz walizki mu pakowac.co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty masz jakieś problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęło się ok

Niedopracowane prowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Swietny pomysl, spakuj mu te walizki, niech sie z Toba nie meczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Swietny pomysl, spakuj mu te walizki, niech sie z Toba nie meczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll
23 minuty temu, Gość Alicja napisał:

Hej. Moja bratowa jest w ciaży i jest to temat nr 1 w mojej rodzinie, malego dziecka nie bylo u nas od lat. Wszyscy zachwyceni. Ona niby oszczedna w slowach, ale ciągle glaszcze sie przy brzuchu ,zwlaszcza na oczach mojego meza i te teksty typu "nie mam zamiaru duzo przytyc,jestem taka szczesliwa" blabla. Na insta juz wstawia fotki usg i foto co kupila dziecku. Smialam sie z niej , ale dzis patrze a moj narzeczony gada z nia na fb, oglada jej zdjecia. Jak byscie to odebraly na moim miejscu?spytalam go wkurzona to mówi, ze zdjecia z ciekawosci i nudow a gadac tak zagadal spytac jak sie czuje. Zastanawiam sie, czy juz walizki mu pakowac.co mam robić????

Trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissy

No i masz rację. Babsztyl ewidentnie szuka uwagi u Twojego faceta. Ja bym jasno jej postawiła granicę, że za chwilę będzie ulanym grubasem z dzieciakiem przy obwisłym cycku i niech nie podskakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość zaczęło się ok napisał:

Niedopracowane prowo. 

Dokładnie, straszna amatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
1 godzinę temu, Gość Alicja napisał:

zwlaszcza na oczach mojego meza i te teksty typu "nie mam zamiaru duzo przytyc,jestem taka szczesliwa" blabla. Na insta juz wstawia fotki usg i foto co kupila dziecku. Smialam sie z niej , ale dzis patrze a moj narzeczony gada z nia na fb,

Hmmm, a czy twój mąż i twój narzeczony wiedzą o sobie? znają się? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

weź tarkę, weź ją za ryj i trzyj! 😄 razem ze swoimi facetami czyli z mężem i narzeczonym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Walizki pakować, bo rozmawia z Twoją ciężarną bratową? O losie, a co w tym złego? Przecież jesteście rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Hej. Moja bratowa jest w ciaży i jest to temat nr 1 w mojej rodzinie, malego dziecka nie bylo u nas od lat. Wszyscy zachwyceni. Ona niby oszczedna w slowach, ale ciągle glaszcze sie przy brzuchu ,zwlaszcza na oczach mojego meza i te teksty typu "nie mam zamiaru duzo przytyc,jestem taka szczesliwa" blabla. Na insta juz wstawia fotki usg i foto co kupila dziecku. Smialam sie z niej , ale dzis patrze a moj narzeczony gada z nia na fb, oglada jej zdjecia. Jak byscie to odebraly na moim miejscu?spytalam go wkurzona to mówi, ze zdjecia z ciekawosci i nudow a gadac tak zagadal spytac jak sie czuje. Zastanawiam sie, czy juz walizki mu pakowac.co mam robić????

na twoim miejscu zapisałabym się do psychiatry lub wzieła coś na uspokojenie bo ewidentnie masz ze sobą jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×