Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Dlaczego Polacy są tacy zimni!?

Polecane posty

Gość Olcia

To kompleksy. Kobiety w Polsce są takie same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Lola napisał:

To co Ty robisz w tej Polsce, zgnijesz tu dziewczyno. Ja mam podobne podejście, zawsze miałam i chyba dzięki wyjazdowi to we mnie nie zginęło. Ja nie patrze z góry na kogoś mniej zdolnego, biedniejszego czy coś🤗. Dla mnie liczy się własnie życzliwość, szczerość w relacjach.Po tym oceniam i za to kocham ludzi.Co mi po iluś talentach czy bogactwie.Nie wiem co Ci poradzić, bo do USA jest się ciężko dostać ale może tu w Europie, gdzieś do bezpieczniejszego kraju,choćby przez agencję? Oczywiscie sprawdzoną.

Fajnie, że wszystkie wciskacie takie bajki, a co do czego to jest zupełnie inaczej. Teoretycznie chcecie życzliwych, miłych, kochających facetów. W rzeczywistości pociągają was chamy i prostaki, a najbardziej kochacie chore emocje jak zazdrość, strach,  niepokój- to was napędza. Grzeczny i myły facet dobrze brzmi tylko w bajkach, bo później okazuje się, że wam się nudzi albo was nie pociąga seksualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Lola napisał:

To co Ty robisz w tej Polsce, zgnijesz tu dziewczyno. Ja mam podobne podejście, zawsze miałam i chyba dzięki wyjazdowi to we mnie nie zginęło. Ja nie patrze z góry na kogoś mniej zdolnego, biedniejszego czy coś🤗. Dla mnie liczy się własnie życzliwość, szczerość w relacjach.Po tym oceniam i za to kocham ludzi.Co mi po iluś talentach czy bogactwie.Nie wiem co Ci poradzić, bo do USA jest się ciężko dostać ale może tu w Europie, gdzieś do bezpieczniejszego kraju,choćby przez agencję? Oczywiscie sprawdzoną.

Fajnie, że wszystkie wciskacie takie bajki, a co do czego to jest zupełnie inaczej. Teoretycznie chcecie życzliwych, miłych, kochających facetów. W rzeczywistości pociągają was chamy i prostaki, a najbardziej kochacie chore emocje jak zazdrość, strach,  niepokój- to was napędza. Grzeczny i myły facet dobrze brzmi tylko w bajkach, bo później okazuje się, że wam się nudzi albo was nie pociąga seksualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Fajnie, że wszystkie wciskacie takie bajki, a co do czego to jest zupełnie inaczej. Teoretycznie chcecie życzliwych, miłych, kochających facetów. W rzeczywistości pociągają was chamy i prostaki, a najbardziej kochacie chore emocje jak zazdrość, strach,  niepokój- to was napędza. Grzeczny i myły facet dobrze brzmi tylko w bajkach, bo później okazuje się, że wam się nudzi albo was nie pociąga seksualnie. 

bo tak jest właśnie, facet ma byc kochajacy i meski zarazem a nie pantoflem, czemu wy nie umiecie wyważyć tylko wpadacie w skrajnosci?to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

bo tak jest właśnie, facet ma byc kochajacy i meski zarazem a nie pantoflem, czemu wy nie umiecie wyważyć tylko wpadacie w skrajnosci?to jest problem

Nie, to nie jest problem. Problemem jest zdanie - "bo tak jest właśnie, facet ma byc kochajacy i meski zarazem a nie pantoflem" - dlaczego rościsz sobie prawo do mówienia jaki kto ma być? Człowiek ma być taki jaki chce być, a nie taki by przypodobać się kobiecie. Facetom w kółko mówi się jacy mają być, dlatego nie dziwi mnie wcale, że mamy wysyp chamów, którzy mają was w doopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butemwmorde
2 godziny temu, Gość Lola napisał:

W Polsce bardzo rzadko słyszałam komplementy na swój temat a naprawdę niczego mi nie brakowalo, mam urodę, spryt, elokwencje, wrażliwość. I dobrze o tym wiedziałam od zawsze ale dopiero w innych krajach mnie docenili. Czemu nasz naród jest tak zimny i zawistny że woli się ugryźć w du/pe zamiast zachwycic kimś i nawet pokierować w dobra stronę? 

Tępą suuke mają doceniać? takich kuurw na każdym rogu 100 sztuk. Przesrań się błaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Nie Polacy, a Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arktos
9 godzin temu, Gość Lola napisał:

a dziękuję chociaż ktoś próbuje ratować opinię Polaków 😉 znam kilka języków z zamiłowania nawet bardziej, angielski w odm.amerykanskiej i brytyjskiej,niemiecki,włoski,hiszpański i  arabski na bardzo dobrym poziomie.

Po co kobiecie arabski, skoro w każdym kraju, gdzie jest to język urzędowy kobiety nie mają żadnych praw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Ja zawsze jestem uprzejmy dla ludzi, sam też lubię podróżować i uczyć się języków dla przyjemności - obecnie znam 2 i uczę się kolejnych trzech (ale jestem też młodszy od ciebie, skoro już jesteś po studiach). Po części się z tobą zgadzam, ale chyba trochę za bardzo uogólniasz 🙂 myślę, że to co piszesz, tyczy się zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja uważam, że panie są ciepłe a panowie nie, chyba, że ci inni. Też jestem uprzejmy i miły i klienci/tki do mnie wracają. Ale zimne baby spotykam np na takiej sympatii oraz tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×