Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wraz z wiekiem widzę że moja żona ma coraz większy pociąg seksualny, czy to normalne ?

Polecane posty

Gość Gość

Od 10 lat jesteśmy małżeństwem, a od 15 lat jesteśmy razem. Zauważyłem, że im moja żona jest starsza tym coraz częściej praktykuje coraz bardziej odważne łóżkowe zabawy, jeszcze z rok temu w życiu bym nie pomyślał, że ona będzie chciała mnie całkowicie zniewolić, no a właśnie dwa dni temu pierwszy raz postanowiła związać mi ręce, nogi i zaczęła przez bardzo długi czas dusić mnie swoimi udami, mogłem tylko krzyczeć i prosić, każda moja próba uwolnienia się od niej kończyła się tym że ona tylko zaczęła mocniej mnie przyduszać, nie mogłem dosłownie nic zrobić, tylko liczyć na jej łaskę. Mój problem polega na tym, że ja chyba się starzeje i tego typu zabawy mogły mnie kręcić jak miałem 20 lat, teraz mam coraz słabsze libido i seks mnie coraz mniej kręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznany

Tak, to naturalne. Tak to już jest, że my z wiekiem mamy mniejsze potrzeby a one odwrotnie. Co do spadku libido możesz temu zaradzić poprzez ćwiczenia fizyczne, ogólnie ruch no i dietę. Pozostają jeszcze suplementy wspomagające albo wizyta u lekarza ale na początek skupiłbym się na diecie i ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finfit

tak, bo wczesniej kobietom udawalo sie udawac swiete(co mysla tylko o milosci i zwiazku monogamicznym) teraz jak wyszlo na jaw ze tak samo sobie trzepia myslac o roznych mezczyznac to nie maja juz do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystko spoko, ale ja tu widze wstępniak etatowego kafe-koniotrzepa od cuckoldów. Zaraz bedzie sam do siebie pisać i odpisywać, że jak nie daje rady, to może młodszy kochanek itp. a o bedzie patrzył i duchowo wspierał. Później polecą teksty o ginekologach, że wspólne badanie oswoi z 3 osobą w łóżku. I mamy klasyczny kafe-topik o kochankach, rypaniu w wiekszym gronie itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu znalazła kochanka który ją rozbudził i potrzebuje częściej, a że nie ma go pod reką to chce chociaż ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16_

Czytałam, że najbardziej wyjechane libido u kobiet zaczyna się w okolicach czterdziestki. Niestety u wielu panów w tym wieku zaczynają się męskie problemy. Cóż mogę poradzić Autorze? 🙂 Odżywiaj się zdrowo, ćwicz, badaj się i nie rezygnuj z seksu, bo to ważne spoiwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16_

Czytałam, że najbardziej wyjechane libido u kobiet zaczyna się w okolicach czterdziestki. Niestety u wielu panów w tym wieku zaczynają się męskie problemy. Cóż mogę poradzić Autorze? 🙂 Odżywiaj się zdrowo, ćwicz, badaj się i nie rezygnuj z seksu, bo to ważne spoiwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość 16_ napisał:

Czytałam, że najbardziej wyjechane libido u kobiet zaczyna się w okolicach czterdziestki. Niestety u wielu panów w tym wieku zaczynają się męskie problemy. Cóż mogę poradzić Autorze? 🙂 Odżywiaj się zdrowo, ćwicz, badaj się i nie rezygnuj z seksu, bo to ważne spoiwo jest.

Do 40stki to ona jeszcze trochę czasu ma. Oczywiście z seksu rezygnować nie chce, mówię tylko że tego typu zabawy jakie ona robi mnie nie kręcą, wolę zwykły normalny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamożny
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Do 40stki to ona jeszcze trochę czasu ma. Oczywiście z seksu rezygnować nie chce, mówię tylko że tego typu zabawy jakie ona robi mnie nie kręcą, wolę zwykły normalny seks.

Na pewno nie chciałbyś trójkąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość zamożny napisał:

Na pewno nie chciałbyś trójkąta?

Żona jest tylko moja i tylko ona ma prawo robić ze mną w łóżku co jej się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16_
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do 40stki to ona jeszcze trochę czasu ma. Oczywiście z seksu rezygnować nie chce, mówię tylko że tego typu zabawy jakie ona robi mnie nie kręcą, wolę zwykły normalny seks.

Normalny seks jest nudny. Nie uważasz? Szkoda, że nie można przestawić się ot tak - jednym przyciskiem. Wówczas czerpali byście dziką satysfakcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 16_ napisał:

Normalny seks jest nudny. Nie uważasz? Szkoda, że nie można przestawić się ot tak - jednym przyciskiem. Wówczas czerpali byście dziką satysfakcję. 

Może nudny może nie, ale dla mnie w sam raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16_
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może nudny może nie, ale dla mnie w sam raz. 

Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Może nudny może nie, ale dla mnie w sam raz. 

Hej. Lubisz lizać męski rowek? 🤙)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie jesteś moim mężem 😀?   Żart.

Mam taki sam staż jak Ty, mam ten sam problem,co Twoja żona.Niw duszę swojego męża, chcę żeby jeszcze pożył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość 16_ napisał:

Czytałam, że najbardziej wyjechane libido u kobiet zaczyna się w okolicach czterdziestki. Niestety u wielu panów w tym wieku zaczynają się męskie problemy. Cóż mogę poradzić Autorze? 🙂 Odżywiaj się zdrowo, ćwicz, badaj się i nie rezygnuj z seksu, bo to ważne spoiwo jest.

Mi spadło libido po 40 roku życia.  Największe miałam między 30, a 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość miętowa herbata
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wszystko spoko, ale ja tu widze wstępniak etatowego kafe-koniotrzepa od cuckoldów. Zaraz bedzie sam do siebie pisać i odpisywać, że jak nie daje rady, to może młodszy kochanek itp. a o bedzie patrzył i duchowo wspierał. Później polecą teksty o ginekologach, że wspólne badanie oswoi z 3 osobą w łóżku. I mamy klasyczny kafe-topik o kochankach, rypaniu w wiekszym gronie itp. 

😂😂😂 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście, że najsłodsze i najlepsze są te po czterdziestce. Kto nie próbował niech żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×